Saab 9-5 opinie, oceny użytkowników, Saab 9-5 spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Saab 9-5

1999r.

Średnia ocena: 8.86/10

Saab 9-5 spalanie (l/100km)

13.38/16.67
7.55/10.17
10.68/13.30

Oceny SAABA 9-5

2011-10-08

Super silnik, elastyczny z dobrym przyśpieszeniem. Wyprzedzanie to przyjemność. Przy tym cichy i mało paliwożerny.
Miękie resorowanie to super komfort jazdy. Przejechałem nim 1000 kilometrów z małą jedną przerwą i wysiadłem bez bólu pleców, bez zmęczenia i znużenia, wygodne fotele, cichy samochód nawet przy wyższych prędkościach, kabina dobrze wyciszona!
Duża ilość miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu oraz dla pasażerów z tyłu to jego duża zaleta. Dobrze wyposażony, wszytsko pod reka choć do stacyjki trzeba się przyzwyczaic ale to jego urok a nie wada. Materiały przyjemne w dotyku i dla oka, nic nie skrzypi i nic sie nie wyciera.
Bardzo pewne prowadzenie, pełna kontrola nad autem, dobre hamulce. Do parkowania trzeba się przyzwyczaić bo to duże autko i trochę ma ograniczoną widoczność.

2009-07-27

duze komfortowe auto zeswoimi wadami i zaletami zkrorego jestem zadowolony i w przyszlosci zamierzam nabyc nastepne
bardzo dobry silnik -rowniutka praca jak na 4 cyl w dodatku jest bardzo elastyczny zbiera sie od 1500 obr|min jedynie to zuzycie paliwa pozostawia troche do zyczenia ale jak na auto z ta masa i moca to wynik do zaakceptowania sr 11l\100 gazu sekw
jedyny mankament to biala tapicerka
wszystko jest na swoim miejscu choc do samej deski trzeba sie przyzwyczaic
precyzyjny uklad kierowniczy jedyna wada jest szybkie pokonywanie zakretow - traci przytrzepnosc na to trzeba uwazac

2008-02-04

Jak dla mnie nie ma lepszego samochodu. Można szukać i wybierać ale ja już zawszę zostanę wierny tylko tej marce. Wszystkim którzy lubią wygodę, komfort oraz moc serdecznie polecam

grzegorz2010-02-18

najfajniejszy samochód jaki miałem (a miałem sporo)
po włączeniu przycisku "sport" naprawdę szybki
bdb
super wygodny i zwrotny

2011-02-13

Przydałoby sie ze30 KM więcej.
Super
Nie wypada dać 10.

Średnie oceny SAAB 9-5

4.1/10

Osoby zainteresowane autem Saab 9-5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Saab 9-3.

Najciekawsza opinia użytkownika o Saabie 9-5

Saab 9-5 2000 150KM 1999r. sedan (limuzyna)

Od dawna marzyłem o tym aucie i teraz go mam. Na trasie z Belgii zaskoczyło mnie to, że jest w nim bardzo cicho, wygodnie. Fotele to bajka, zawieszenie bardzo wygodne i sprężyste, człowiek sie nie męczy za kierownicą. Prowadzenie tego auta to przyjemność i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jak na silnik dwulitrowy to na trasie jest bardzo ekonomiczny (7,4 litra przy automacie to bardzo dobry wynik przy 130-140 km/h)choć w mieście trochę żłopie i dlatego przerabiam na gaz firmy BRC. Polecam ale tylko dobrze utrzymane egzemplarze.

Widoczność do przodu i na boki jest dobra natomiast do tyłu juz jest troche gorzej, trzeba trochę czasu i praktyki by się przyzwyczaić do prawidłowego parkowania. Lusterka dobre i do tego podgrzewane.

Na razie standardowo wymieniłem olej i filtry oraz uszczelkę pod pokrywę zaworów no i filtr kabinowy bo był masakrycznie zaniedbany. Ceny trochę wyższe niż w Golfie III ale do zaakceptowania.

Super klimatyzacja dopełnia bardzo pozytywny wizerunek tego auta. Trzeba tylko dbać o filtr kabinowy (wymiana raz do roku) bo ludzie bardzo często o nim zapominają a potem narzekają, że szyby parują i coś w aucie śmierdzi.

na razie nie mam zdania bo za krótko go posiadam ale wierzę, że będzie dobrze.

Saab 9-5: coupe, kombi, sedan (limuzyna)

Saab 9-5: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Saab 9-5: 2.0, 2.2, 2.3, 3.0