Seat Cordoba opinie, oceny użytkowników, Seat Cordoba spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Seat Cordoba

Średnia ocena: 7.77/10

Seat Cordoba spalanie (l/100km)

8.37/9.85
6.59/7.83
7.67/8.89

Oceny SEATA CORDOBA

2008-02-09

samochód cordoba 2003 zakupiłem bo chciałem mieć nowszy model tak bardzo reklamowany a to tandeta silnik glośno pracuje dlatego że poprzedni samochód też miałem seata cordobę rocznik 1997 i nie miałem tyle awaryjności i przejechałem na nim 180000 kilometrów jak ...
słabe zabezpieczenie przodu , chodzi o tuleje gumowe szybko sie zużywają powinna być pełna guma a to jest na dwóch słupkach które szybko pekaja nawet przy badaniach na luzy w stacjach diagnostycznych
z tylu mało miejsca na nogi słaba widocsność podczas cofania przód fotel pasażera prawa strona brak regulacji góra dół cofanie foteli za krótkie
słaby lakier
to jest składak sinik skody tył samochodu alfa słabe cześci przód 70 tysięcy przebiegu wymiana łożysk ale komplet łożysko,uszczelniacz ,piasta ,nakretka za dodatkową opłatą .Razem zapłata w serwisie za wymianę 1 kpl 634zł polskich ,słabe żarówki często sie przepalaj...

2008-02-05

tylne łożyska zbyt czesto siadają.przód 295tyś i są ok
silnik bardzo elastyczny można na 5 biegu jechać 50 jak i 160km/h
zbyt miękkie tylne zawieszenie z pełnym obdciążeniem strach zjechać z krawężnika.Poradziłem sobie z tym problemem -zastosowałem aluminiową podkładkę pod mały zwój sprężyny i lepiej auto się zachowuje stabilniejsze w zakrętach.Patrząc na inne auta tapicerka po 250tyś na przednim f...
po 12latach perforacja tylnych nadkoli.profil drzwi podatny na wgniotki innych aut.potrzebna listwa w odp.miejscu.bagażnik bardzo duży lecz wieksze przedmioty nie wchodzą zbyt mały otwor.auto ogólnie dośc wygodne max.3dorosłe osoby i 2 dzieci
auto posiadam 12 lat od nowego,nie moge narzejkać,nigdy nie zawiodło.Do podstawowej wersji jaką kupiłem założyłem wspomaganie od tamtej pory jazda stała sie przyjemniejsza

Lech2008-02-07

Jeśli chodzi o całokształt to wiadomo auto nie jest idealne ale naprawde jeśli chodzi o awaryjność to jest mało awaryjne polecam.
Jeśli chodzi o śilnik wymieniłem układ wydechowy na sportowy firmy ULTER i filtr na stożkowy firmy K&N odrazu zauważyłem znaczną poprawę mocy, tak więc jak widzicie nie trzepa samochodu czipować żeby mieć większe osiągi i przyjemniejszą jazdę.
Niestety sprężyn na sportowe nie wymieniałem dlatego gdy jest komplet pasażerów to samochód siada i ciężko ma poprostu się to czuje. Jeśli chodzi o fotele przednie wymieniłem je na kubełkowe firmy Recaro i powiem wam na dłuższą mete są super trzymają świetnie pasażera gdy się wch...
Wymieniłem zawieszenie na sportowe w zakręty wchodzi bosko i jedzie się jak by się płyneło. wymieniam zawsze olej na czas i wszystkie paski i nie mam żadnych zarzutów. Samochód praktycznie bez awaryjne jeśli oczywiście wszystko wymienia się na czas.

2010-02-21

Autko bardzo szybkie, przy niskim spalaniu. Posiada wszystkie udogodnienia. Problemem możne być nie wymienne fabryczne radio. Ale gra ono ładnie, a jak ktoś chce to zawsze można dokupić wzmacniasz i heja. Samochód idealny dla studenta. Wygląda atrakcyjnie i jest bardzo rzadko spotykane, ale ...
Nawet przy bardzo niskich obrotach czuć moc na pedale. Bardzo dobrze przyspiesza.
Malo miejsca z tylu. Fotele nie regulowane w pionie co przy wysokim wzroście jest dość uciążliwe bo siedzi się bardzo wysoko.
Samochód posiada 2 drzwi co zwiększa trochę atrakcyjność ale przez to jest mniej miejsca z tylu. Bagażnik za to bardzo duży jak na taki samochód. Spokojnie można wyjechać na wakacje zabierając ze sobą 3 pasażerów. Dla 4 już trochę brakuje miejsca na kanapie.
Troche mała widoczność w tylnej szybie ale przeszkadze jedynie w parkowaniu.

piotr2011-01-16

Super autko dla 3 osobowej rodziny tylko mało miejsca z tyłu ale tam dziecko jedzie przeważnie i to w foteliku na razie nie narzeka:)
Jeśli się troszkę pokręci to to auto daje radę w trasie. Spokojnie można wyprzedzac.
Mało miejsc na tylnej kanapie lecz tam rzadko bywam . Zawieszenie super fajne twarde sportowe można powiedziec nie pływa -takie lubię.
Autko jak na te pieniądze jest przyzwoicie wykonane tylko ta tylna kanapa :( ja mam 181 cm wzrostu i z mną jak wygodnie usiądę to miejsca jest tyle co w maluchu z tyłu .
Jestem dobrym kierowcą jeżdżę na co dzień ciężarówkami lecz w cordobie muszę otworzyc drzwi podczas parkowania tyłem.

Średnie oceny SEAT CORDOBA

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Seat Cordoba brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Toledo.

Seat Cordoba

Seat Cordoba

Seat Toledo

Seat Toledo

Seat Cordoba: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Seat Cordoba: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Cordoba: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9

Seat Cordoba: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1963