Seat Cordoba opinie, oceny użytkowników, Seat Cordoba spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Seat Cordoba

Średnia ocena: 7.77/10

Seat Cordoba spalanie (l/100km)

8.37/9.85
6.59/7.83
7.67/8.89

Oceny SEATA CORDOBA

2010-07-16

teraz mam inną markę (porządną) ale następny będzie seat cordoba
Nawet po mieście nie trzeba wajhować biegami - wszędzie na trójce na siłę można wjechać. A na trasie przywyprzedzaniu - nioe trzeba redukowwać . Najlepsze przyspieszemie ma na piątce. Za to z miejsca rusza trochę mułowato
trochę głośny przy szybkości ponad 110 km/. tylne fotele - siedzi się tak bardziej na siedząco niż leżąco. Mnie to odpowiada ale siedziałem w lepszych
mało miejsca dla pasażerów na tylnych fotelach. Za to bagażnik - wchodzi szafa trzydrzwiowa - tylko, żeby ją włożyć to trzeba ją porąbać - małe wieko od bagażnika. Aha i w komorze silnika jakaś torba nawet spora się zmieści
idealny w prowadzeniu, kierownica precyzyjna promień skrętu mały - samochód zwrotny, niestety ponieważ lekki, trzeba uważać i wcześniej zacząć hamować na mokrej, śliskiej lub nierównej drodze.a parkowanie do tyłu! jak czołgiem - nic nie widać

jestem zadowolony z auta. Co prawda vario kombi i dodatek sport troche sie ze soba kłócą. Ale jak dla mnie dobre połączenie praktycznego z funkcjonalnym. 110 km, 12 sek do setki a przy tym calkiem pojemny bagażnik. za obezna cene ok 20 000 nie ma lepszego auta na rynku :)
1.9 TDI wersja ASV daje dużo radości z jazdy tym autem. 110 KM zrywa asfalt :)
na polskich drogach bywa różnie. Auto załadowane w 5 osób i troche bagazy ma problemy na dołkach i wyraźnie czuć dobijanie, ale nie wymgajmy zbyt wiele od tego segemntu auta. Z tyłu ja nie podróżuje :) ale dorośli pasażerowie czasem sie żalą na brak miejsca. Fotele przednie są wygodn...
Sporym minusem jest totalny brak uchwytów na napoje. Spożywanie posiłków w trakcie jazdy jest troche utrudnione.
Doskonałe do jazdy po mieście oraz w trase, niestety na moich 15" felgach i nisko profilowanych oponach łapie koleiny.

2008-02-13

autko niezłe,znosi wiele i służy mi dobrze.Z czasem pojawiła się korozja na dolnych krawędziach drzwi,zimą zamarzają zamki i skrzypi to i owo.Ale jeździ i
fotele wygodne,ale zagłówki w mojej opinii beznadziejnie dobrane,bez możliwości regulacji w płaszczyźnie poziomej.Nierówności w jezdni nieuniknione w jeździe miejskiej są dokuczliwie odczuwalne
Z przodu miejsca jest w sam raz,ale z dorosłymi pasażerami trzeba dosuwać fotele,co jest dość uciążliwe.Bagażnik bardzo pojemny,ale wlot makabrycznie mały.Po złożeniu tylnych siedzeń do kabiny wchodzą długie na 2,5m.listwy,deski itp., ale przednie siedzenie pasażera przeszkadza i trze...
parkowanie tyłem to słaba strona tego autka,widoczność znikoma

2010-02-17

Ładny na zewnątrz, w środku też niezły.
Przyspieszać autem należy redukować biegi. Daje to względne osiągi w przyspieszaniu.
Komplet pasażerów w pojeździe, który powinien być 4 osobowy jest ok.Mój ma wpisane 5 osób, wówczas siedzą jak śledzie w puszce. Nie polecam dłuższej jazdy w 5 osób. Wyciszenie to dodatkowe kilogramy dla auta.Dlatego jest to kompromis pomiędzy wyciszeniem a mocą auta.
Przestrzeń z przodu i z tyłu to także kompromis pomiędzy gabarytami auta i rozmiarami pasażerów.
Zła widoczność z tyłu.Trzeba montować sygnalizację, która ostrzega przed przeszkodami z tyłu w momencie parkowania.Montaż ten zalecam tylko wówczas,gdy się nie ma doświadczenia w parkowaniu tyłem.

2008-08-17

Bardzo dobre auto z silnikiem TDI. Dynamiczne i ekonomiczne. Trochę za twarde zawieszenie. Mało miejsca dla wysokich osób.
Polecam tą jednostkę napędową (TDI).
Twarde zawieszenie - czuć każdą nierówność . Dla wysokich osób trochę za mało miejsca na fotelu kierowcy. Z tyłu tez nie jest najlepiej.
Trochę za mało schowków. Brakuje miejsc na butelki i kubki. Nawozie jest dobrzez zabezpieczone przed korozją. W 7-letnim aucie nie występują żadne objawy korozji. Baga znik pozwala na spakowanie 4-osobowej rodzinki na wakacje
Jazda po nierównych drogach nie należy do przyjemności. W aucie słychać każdą większa nierówność nawierzchni. Poza tym auto prowadzi się bardzo dobrze zarówno na długich trasach jak również na górskich drogach i w mieście.

Średnie oceny SEAT CORDOBA

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Seat Cordoba brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Seat Cordoba

Seat Cordoba

Opel Astra

Opel Astra

Seat Cordoba: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Seat Cordoba: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Cordoba: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9

Seat Cordoba: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1963