Seat Ibiza opinie, oceny użytkowników, Seat Ibiza spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Ibiza

1.6

Średnia ocena: 7.33/10

Seat Ibiza spalanie (l/100km)

8.67/8.47
6.60/6.83
7.67/7.60

Oceny SEATA IBIZA

2009-07-16

Ibiza,Ibiza i jeszcze raz Ibiza!
Nie ma problemów z szybkim ruszeniem na zatłoczonej i ruchliwej drodze. przyspieszenie jak dla kobiety aż nawet za bardzo wystarczające. faceci mający okazje pojeźcć moim autkiem byli pod wrażeniem co do Ibizy.
Jako kierowca jestem zadowolona z wygody. Nie jestem "księżniczką na ziarnku grochu" więc polskie drogi przemierzane tym autem,są jak najbardziej do zniesienia!!!
jedynie co mnie zdenerwowało to brak schowka w tradycyjnym miejscu(jest tam poduszka dla pasażera-to oczywiście duży PLUS) jest tylko mały schowek pod kierownicą.
jest to autko stworzone dla kobiety. Jak tylko wsiadłam-zakochałam się w nim. Pali niewiele,jest dynamiczne,i zmieszcze się nim gdzie chce. Prowadzi się bardzo dobrze. Jeżeli bym musiała kiedyś zmienić autko(czego narazie nie planuję)-to też będzie IBIZKA!!!!

Alicja2009-04-26

Świetny samochód zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety - mam wersję sportową (obniżane przednie i tylne zderzaki) - wiec jak dla mnie super! Przyspiesenie do 50-60 słabe, ale jak się rozbuja - jest ok.. Zazwyczaj jeżdże sama, ale rzeczywiście przy komplecie troszkę cieżej jest -odcz...
Jeśli siedzenia przednie są przesunięte prawie na maxa - z tyłu baaardzo mało miejsca, ale wykonanie foteli pozwala się cieszyć jazdą.. ;)
Bagażnik -dla mao wymagaących, głębszy, ale przy duuużych zakupach sobotnich jak dla mnie troszkę za mały - świetny do jazdy po mieście, ale dobrze sprawuje sie i na dalszych odległościach..

Magdalena2008-06-20

rocznik 1999 buda 2000, czasem nietypowe części. Trochę za dużo dziwnych drobiazgów, sprawiających problemy np. pękajaca linka sprzęgła. Fajna furka do dość agresywnej jazdy.
silnik bardzo elastyczny, moc wystarczająca na tę wagę, aby mieć co przycisnąć
Zawieszenie fajnie działa przy 2 osobach, przy komplecie siada zbytnio tył
rdza pod tylną szybą!!!
sztywna, sportowa charakterystyka

Średnie oceny SEAT IBIZA

Osoby zainteresowane autem Seat Ibiza brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Leon.

Seat Ibiza

Seat Ibiza

Seat Leon

Seat Leon

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Ibiza

Seat Ibiza 1600 0KM 1999r. hatchback

Ibiza,Ibiza i jeszcze raz Ibiza!

Nie ma problemów żeby czegoś nie dostrzec,oczywiście jeśli ma się dobrze ustawione lusterka :-)

Nic jeszcze nie wymieniam więc nie mam pojęcia

w upałach wentylacje odczówa się średnio ale ogrzewanie bardzo!

Z niczym jak dotąt nie miałam problemów-więc trudo powiedzieć co kolwiek.

Seat Ibiza: coupe, hatchback, liftback, oldtimer, pick-up, sedan (limuzyna)

Seat Ibiza: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Ibiza: 0.9, 1.0, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Seat Ibiza: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989