Seat Leon opinie, oceny użytkowników, Seat Leon spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Leon

2004r.

Średnia ocena: 8.67/10

Seat Leon spalanie (l/100km)

12.75/10.00
8.50/9.00
10.30/10.00

Oceny SEATA LEON

Idealny samochód. Jeżeli miałbym kupić raz jeszcze auto, bez zastanowienia byłby to Seat Leon... jedyną rzeczą, nad którą bym się zastanawiał to wersja ;-)
Wersja 110KM pozwala na swobodne przemieszczanie się, pokonywanie długich odległości i bezproblemowe wyprzedzanie na trasie. Auto nawet z maksymalnym obciążeniem dalej jest dynamiczne. Dla osób z zacięciem sportowym poleciłbym jednak wersję TOP Sport lub FR z silnikiem 150KM.
Samochód wręcz idealny. Trzyma się drogi doskonale, reaguje w momencie na każdy nasz ruch. W opcji z TCS ( kontrola trakcji ) praktycznie niemożliwy poślizg. Jak na swoją klasę dość przestronny w środku, pojemny bagażnik. Wszystko to wpływa na łatwość parkowania. Jedyny minus to \&qu...

2009-07-12

Jedna uwaga-jak tę pojemnosc i tę moc,uwazam ze skrzynia moglaby juz byc 6 biegowa.Dlatego ze powyzej predkosci 15okm/h juz silnik slychac.A jezdzilem takim samym autem(rok mlodszym)ktory mial skrzynie 6 -biegowa i efekty sa bardziej sprzyjajce temu motorowi. Moja uwaga dotyczy oczywiscie jazdy n...
No moj komentarz dotyczy poprzedniego punktu.Gdyby skrzynia byla 6-biegowa,to byloby o wiele ciszej
W tym punkcie,komentarz dotyczy tylko i wylacznie mojego gapiostwa.W poprzednim Seacie mielismy tylna kanape z podlokietnikiem.Teraz z tego zrezygnowalismy.I tego zaluje. Natomiast siedzenie z tylu,3 doroslych osob-to juz porazka.No ale to auto,to hatchback.
Zadnych uwag

2009-07-12

Wg mnie bardzo fajny samochód nawet dla małej rodzinki jak nasza 3ka osób wystarczająca ilość miejsca,bardzo tani koszt wyjazdu na wakacje jak dla nas z bielska nad morze na jednym baku bez problemu,a zarazem bardzo mocny.
Fantastyczny silnik,bardzo żywotny,jeśli dbamy o regularne wymiany płynów,w ogóle nie daje znać o problemach.Super elastyczny każdy bieg ma dużą moc.Jednym słowem polecam.
Ta wersja super się prowadzi aczkolwiek jako,że ma twarde zawieszenie gorzej wybiera dziury.
dobra przestrzeń z przodu jednak z tyłu już nie tak różowo,no i bagażnik też nie największy,ale wciąż większy niż w golfie.
Bardzo zwrotny,dobra widoczność zarówno przez tylną szybę jak i przez lusterka

2010-03-05

To moje tak naprawdę pierwsze auto i jestem z niego bardzo zadowolony. Nic dodać nic ująć.
Troche klekocze ale to Diesel i mi to nie przeszkadza. Skrzynia 6 biegowa spisuje się doskonale. Przyspieszenie SUPER.
W końcu to klekot(Diesel).
Z przodu jest wygodnie z tyłu gorzej ale bez tragedii. Mnie jakość materiałów zadowala. Po prostu nie szukam dziury w całym.
Trochę twarde na nasze drogi ale za to świetnie trzymanie nawierzchni.

sajmon2008-08-11

225 km naprawdę robi swoje super sprawa wyprzedzanie na trasie idealnie zero stresu wciskasz gaz i jedzie na każdym biegu
polskie drogi
auto klasy średniej
rewelacyjny samochód nawet na polskie drogi

Średnie oceny SEAT LEON

Osoby zainteresowane autem Seat Leon brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Ibiza.

Seat Leon

Seat Leon

Seat Ibiza

Seat Ibiza

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Leon

Seat Leon Signo 1900 110KM 2004r. hatchback

Tylna szyba pod kątem, czasami trudniejsze parkowanie tyłem. Wszystko zmienia się jednak w momencie całkowitego wyczucia wielkości samochodu.

Samochód wręcz idealny. Trzyma się drogi doskonale, reaguje w momencie na każdy nasz ruch. W opcji z TCS ( kontrola trakcji ) praktycznie niemożliwy poślizg. Jak na swoją klasę dość przestronny w środku, pojemny bagażnik. Wszystko to wpływa na łatwość parkowania. Jedyny minus to \"dziwna\" tylna szyba, która czasami utrudnia parkowanie tyłem ;-) Kwestia wyczucia samochodu. Jeżeli chodzi o części, to zero problemu z zakupem w przystępnych cenach. Odpowiednio eksploatowany wymaga jedynie wymian oleju, filtrów oraz rzeczy, które na naszych drogach zużywają się w każdym aucie szybko ( tulejki stabilizatora - 20zł/kpl. )

Climatronic działa wyśmienicie. Już po chwili czuć w całym samochodzie chłodny powiew ;-)

Seat Leon: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Seat Leon: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Leon: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Seat Leon: 2020, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999