Seat Leon opinie, oceny użytkowników, Seat Leon spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Seat Leon

Średnia ocena: 8.27/10

Seat Leon spalanie (l/100km)

9.46/9.98
7.29/8.20
8.25/9.17

Oceny SEATA LEON

2009-07-12

Jedna uwaga-jak tę pojemnosc i tę moc,uwazam ze skrzynia moglaby juz byc 6 biegowa.Dlatego ze powyzej predkosci 15okm/h juz silnik slychac.A jezdzilem takim samym autem(rok mlodszym)ktory mial skrzynie 6 -biegowa i efekty sa bardziej sprzyjajce temu motorowi. Moja uwaga dotyczy oczywiscie jazdy n...
No moj komentarz dotyczy poprzedniego punktu.Gdyby skrzynia byla 6-biegowa,to byloby o wiele ciszej
W tym punkcie,komentarz dotyczy tylko i wylacznie mojego gapiostwa.W poprzednim Seacie mielismy tylna kanape z podlokietnikiem.Teraz z tego zrezygnowalismy.I tego zaluje. Natomiast siedzenie z tylu,3 doroslych osob-to juz porazka.No ale to auto,to hatchback.
Zadnych uwag

2009-07-12

Wg mnie bardzo fajny samochód nawet dla małej rodzinki jak nasza 3ka osób wystarczająca ilość miejsca,bardzo tani koszt wyjazdu na wakacje jak dla nas z bielska nad morze na jednym baku bez problemu,a zarazem bardzo mocny.
Fantastyczny silnik,bardzo żywotny,jeśli dbamy o regularne wymiany płynów,w ogóle nie daje znać o problemach.Super elastyczny każdy bieg ma dużą moc.Jednym słowem polecam.
Ta wersja super się prowadzi aczkolwiek jako,że ma twarde zawieszenie gorzej wybiera dziury.
dobra przestrzeń z przodu jednak z tyłu już nie tak różowo,no i bagażnik też nie największy,ale wciąż większy niż w golfie.
Bardzo zwrotny,dobra widoczność zarówno przez tylną szybę jak i przez lusterka

Wojtek2009-09-24

Dziewiątka za spalanie w mieście,reszta bardzo pozytywnie.
za resorowanie dałem 9 poniewaz leon w tej wersji jest dosyć twardy(co ja uważam za plus)a drogi w polsce mamy jakie mamy.
auto dość twarde jak na polskie drogi,ale trzyma się asfaltu jak przyklejone.przyspieszenie rewelacyjne,na piątym biegu można jechać 70km/h i 170km/h więc przy wyprzedzaniu nie trzeba zmieniać biegów,bardzo dobre prowadzenie.Jedyny jego minus to,ze po mieście przy dynamicznej jeżdzie potr...

2010-02-16

Samochód zgodnie z polityką SEATa udało mi się zchipować podnosząc jego moc do 142 KM i jednocześnie nie tracąc gwarancji. Samochód jest zatem bardzo szybki - rozpędza się do 200 km/h (GPS - ew. 217 km/h na liczniku). Przyspiesza wyśmienicie - ok. 9,5s. Trochę gorzej jest z elastycznoś...
Generalnie dość twardy, co jednak nie jest wadą, bo bardzo dobrze wybiera nierówności. Co do tylnych foteli się nie wypowiadam, bo jeszcze tam nie jechałem.
Samochód bardzo pewny. Dobrze sprawuje się na każdym rodzaju drogi i w każdych warunkach.

2011-02-13

samochód dość trwały jak na polskie warunki, radziłbym dokładnie sprawdzić przed zakupem (szczególnie u handlarzy)to że nic nie puka nie stuka to tylko chwilowe złudzenie czasem wystarczy miesiąc jazdy po polskich drogach i wychodzą mankamenty zawieszenia powód... auto przez lata uzywan...

Średnie oceny SEAT LEON

Osoby zainteresowane autem Seat Leon brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Ibiza.

Seat Leon

Seat Leon

Seat Ibiza

Seat Ibiza

Seat Leon: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Seat Leon: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Leon: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Seat Leon: 2020, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999