Seat Toledo opinie, oceny użytkowników, Seat Toledo spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Toledo

1992r.

Średnia ocena: 7.20/10

Seat Toledo spalanie (l/100km)

8.77/11.74
6.67/9.34
7.67/10.62

Oceny SEATA TOLEDO

2008-08-29

Nie da się ujednolicić wad i zalet. Mój egzemplarz ma dość dużą podatność na korozję. Egzemplarz jeszcze nie cynkowany.
Mała moc silnika ale pomimo to silnik bardzo elastyczny i nie wymaga częstej zmiany biegów. Praca silnika wręcz wzorcowa przy małym zużyciu paliwa.Wspoi skrzyni biegów bez zastrzeżeń.Dynamika silnika niezła ale przydałoby się około 20KM więcej.
Zawieszenie dość twarde, czasami dobije przy pełnym obciążeniu. Wyciszenie bardzo dobre. Komfort jazdy dobry.
Ergonomia pojazdu bardzo dobra przy zachowaniu idealnych przestrzeni pomiędzy fotelami. Materiały wykończeniowe mogłyby być lepszej jakości.
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi,zawieszenie dość twarde ale przez to czuje się efekty prowadzenia. Na zakrętach bardzo stabilny bez nadmiernych przechyłów, przy max. obciężeniu troszkę dobija na nierównościach. Układ kierowniczy i wspomaganie w normie.

2008-02-26

silnik jak to w dieslu, zimny to i glośny jednak po chwili slychac jedynie jego mruczenie. jak na swoja mase zbiera sie dosc dobrze choc F1 to to nie jest.
Autem jejzdzi sie bardzo dobrze zwlaszcza w trasie - Wrocław - Tarnopol bez wiekszych problemow i zadnego zmeczenia, jednak na autostradzie powyzej 130 km/h silnik dosc glosno pracuje i po jakims czasie to moze dokuczac.
jak wspomnniale auto duze i przestronne. bagażnik zadziwił niejednego pracownika Castoramy czy sprzedawcy w Bodzio - meble. co do jakosci materialow wykonczenia pozostawiam to bez komentarzu a co do blachy - coz to tylko 16 - to letni Hiszpan.
auto jak na swoj wiek prowadzi sie dosc dobrze i przyjemnie. slucha i wykonuje to co chce od niego kierowca.

2008-07-01

Ogromny bagażnik, przyzwoita dynamika, średnie spalanie. Sporo miejsca w środku. Ale z drugiej strony niska jakość wykonania i słabe zawieszenie. W sumie średnio na jeża. Ostateczna ocena zależy od potrzeb i wymagań.
Z kompletem pasażerów zachowuje się jak ciężarówka. Dość wygodne fotele.
Gigantyczny bagażnik. Gdyby nie nierówna powierzchnia po złożeniu tylnej kanapy to można by było spokojnie spać.
Miękkie zawieszenie. Bardzo wrażliwy na obciążenie - siada już przy 3 pasażerach.

2008-03-15

Wymienione części które były zaniedbane przez poprzedniego właściciela = bezawaryjny, bardzo polecam, nigdy mnie nie zawiódł, mile wspominam to auto :)
Na gazie wysokie obroty to mit lepiej pocisnąć na wyższym biegu niż redukować na benzynie rakieta :)
Ja miałem (wersja SPORT) kubełki - super, twarde, sztywne
Rdzewieje - ale w miare powoli
Zawieszenie b. twarde, cofając słupki boczne zasłaniają wiele przeszkód (ludzi) trzeba uważać przy cofaniu tył b. wysoko - ja miałem uniesiony (sprężyna o 1 zwój większa i amort. od Passata + gumy).

2008-02-12

jak juz pisałem jezeli był zadbany egzemtlarz nie powypadkowy to polecam ja mam zamiar jeszcze nim jezdzic tak ze 3 lata
jesli auto było zadbane i konserwowane to bardzo dobrze sie trzyma posiadam 92r i nie ma sladów korozji, nie było spawane i nie było malowane.

Średnie oceny SEAT TOLEDO

3.8/10
3.1/10
3.7/10
3.1/10

Osoby zainteresowane autem Seat Toledo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Altea.

Seat Toledo

Seat Toledo

Seat Altea

Seat Altea

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Toledo

Seat Toledo 1900 TD 75KM 1992r. hatchback

jak na 14-to letnie auto - w chwili zakupu - to do tej pory poza paskami,filtrami,olejami i plynami to przez oststnie dwa lata nic przy nim nie robilem tylko jejzdzilem. trafialy sie trasy po 2,5 tys. km w kilka dni jak i codzienna jazda do pracy. W najwieksze mrozy mnie nie zawiodł i nigdy go jeszcze nie ciagalem.

jest ok.

bez najmniejszych zastrzezen.

Seat Toledo: hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna)

Seat Toledo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Toledo: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3

Seat Toledo: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992