Seat Toledo opinie, oceny użytkowników, Seat Toledo spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Toledo

2007r.

Średnia ocena: 9.50/10

Seat Toledo spalanie (l/100km)

Oceny SEATA TOLEDO

2009-12-20

Auto wygodne zarówno z przodu jak i z tyłu. Zawieszenie twarde, ale nie do przesady. Na pokładzie może jechać piątka pasażerów i na pewno narzekać nie będzie. Toledo III jest wysoki, więc z wyciszeniem najlepiej nie jest - tzn. powyżej 160 km/h szumi dość mocno. Do 120 km/h jest ok.
Auto trzyma się drogi bardzo dobrze, zawieszenie super, układ kierowniczy precyzyjny. Pomimo wysokiego nadwozia nie wychyla się, nie buja, itp. Zawieszenie zestrojone perfekcyjnie. Do parkowania służą lusterka i czujniki cofania - z nimi problem małej szyby tylnej przestaje mieć znaczenie.

wojciech2011-02-17

Przeglady co 15 tysięcy to troche zbyt często aczkolwiek niedrogie 650 zl (jak na razie niezaleznie od przebiegu) DObry samochod za dobra cene. NIEZAWODNY!!!! WYgodny !!!
Oryginalnie silnik ma 105 KM - niewystarczające.Choć jak na 105 Km to i tak niezly silnik. POLECAM zwiększenie mocy do 130 KM w serwisie bez utraty gwarancji.ZNACZĄCA RÓŻNICA!! Choc obiecywany spadek spalania po zwiekszeniu mocy oczywiście to bajka.
Z kompletem pasażerów wyraźny spadek mocy. Twarde zawieszenie. Tylne siedzenia mocno pionowe i zbyt "stolkowate" choć może to tylko moja opinia i wrażenie.
TANIE I TWARDE PLASTIKI!!!!!!!!!!!!! Choć trzeba przyznać,że u mnie nie skrzypią!! REWELACYJNY BAGAŻNIK-jak w KOMBI a nawet więcej!! Ponad 500L.
Twarde zawieszenie. Beznadziejna widoczność do tylu. Niewidoczny przód auta.

Średnie oceny SEAT TOLEDO

Osoby zainteresowane autem Seat Toledo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Altea.

Seat Toledo

Seat Toledo

Seat Altea

Seat Altea

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Toledo

Seat Toledo Superwagen 1900 TDI PD 140KM 2007r. liftback

Toledo III to bardzo ciekawe, rodzinne auto. Jest wygodne, dobrze się prowadzi, jest bezpieczne (ABS, ESP, 6 poduszek, kurtyny), mało pali i nie wymaga dodatkowych nakładów. Tym autem bez problemu zabierzesz rodzinę na wakacje, a żona zapakuje wszyskie potrzebne i niepotrzebne rzeczy ze sobą :-). Przy 140 KM i 320 NM daje ogromną frajdę z jazdy. Do tego wyróżnia się z tłumu innych nudnych aut. Szczerze polecam.

1,9 TDI w standardzie ma 105 KM i 280 NM. Ja mam po chip tunningu - 140 KM i 320 NM. Z tymi parametrami to prawdziwy "diabeł". Jest szybki, mało pali, dobrze użytkowany odwdzięcza się bezawaryjnością. Dla mnie to najlepszy diesel na świecie - trochę głośny na zimno, ale reszta super. To już kolejne TDI w moim życiu i zapewne nie ostatnie :-)

Szerokie słupki i małe okno z tyłu trochę przeszkadzają. Ale które auto dzisiaj ma je wąskie? Lusterka są ok.

Toledo III to oryginalny i według mnie bardzo ładny samochód. Do tego jest to auto bardzo wygodne - idealne dla rodziny 2+2, 2+3. Miejsca i z przodu i z tyłu jest dużo, fotele wygodne, ilość schowków pozytywnie zadziwizająca (przód, tył, pod siedzeniami, w oparciach foteli). Bagażnik w standardzie ma 500 l, a po przesunięciu tylnej kanapy (jest regulowana) może mieć max. 600 l. Ergonomia - no cóż, niemiecka precyzja jest nie do pobicia, tzn. wszystko jest na swoim miejscu i tam gdzie się tego spodziewasz. Materiały mogłyby być trochę lepsze, ale nie ma na co narzekać.

Miałem kilka drobnych usterek wieku dziecięcego - parujące lefrektory, uszkodzona półka bagażnika, ale serwis działał szybko i bezkosztowo (gwarancja). Koszty przeglądów na średnim poziomie. Natomiast każdy dodatek do auta wymagający pracy serwisu bardzo drogi (np. założenie haka, cb radia, pokrówców wymagających demontażu siedzeń).

Climatronik dwustrefowy działa perfekcyjnie zarówno latem jak i zimą.

Elektronika działa bez zarzutu, a mało jej w aucie nie ma. Widać niemiecką jakość podzespołów i dobre wykonanie.

Seat Toledo: hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna)

Seat Toledo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Toledo: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3

Seat Toledo: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992