Seat Toledo opinie, oceny użytkowników, Seat Toledo spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Toledo

1.8

Średnia ocena: 7.97/10

Seat Toledo spalanie (l/100km)

9.99/11.71
6.91/9.20
8.29/10.48

Oceny SEATA TOLEDO

Tyle wad co zalet, z przewaga zalet!
Powyzej 3500 obrotow praca silnika jest poprawna, ale nie ma rewelacji. Moze to sprawa tego, ze wiekszosc tras pokonuje na gazie. Natomiast jezeli ktos nie szaleje, a jezdzi z predkoscia przelotowa 120 km/h, to bedzie zadowolony z tego auta nawet jezdzac na gazie.
Komfort jazdy do 120 km/h jest naprawde dobry, powyzej tej predkosci zaczyna nam dokuczac halas w srodku, jedni to lubia inni nie, ja zdecydowanie nie, dlatego staram sie nim nie szalec, a wtedy jest przyjemnie.
Przestrzen z przodu jest wystarczajaca, pod warunkiem, ze nie ma sie 2 metrow wzrostu. Tyl natomiast to tragedja, jezlei chcesz wygodnie jechac z przodu i masz ok 180 cm wzrostu, to z tylu siedzace osoby maja naprawde malo miejsca, kompromis skutkuje tym, ze musisz dosunac fotel do kierownicy, a wte...
Auto prowadzi sie calkiem spoko, hamulce sa rewelacyjne, warto kupic lepsze klocki i tarcze, parkowanie za to to masakra, szczegolnie jak musisz parkowac tylem.

2009-07-23

samochod dla nieduzej rodziny 2+ 1 lub 2+2 . dosc pakowny . Ale wymaga opieki wsumie drobne awarie zamki drzwi ,pilot klucza , sonda lamda . przedewszyskim dostajaca sie woda przez drzwi UWAGA !!!
silnik malo dynamiczny i stosunkowo poliwozerny miasto 10-12 , lepiej trasa 7.5-8.5 . w miescie brak radosci z jazdy , poza miastem pozytywne zaskoczenie in plus .wymiana sondy lambda
na poczatku nie moglem znalesc odpowiedniej pozycji za kierownica , pozniej przyzwyczailem sie i naprawde jes ok . tylne zawieszenie stuki z belki trzeba wymienic gumy
zaleta dobre hamulce , jak ktos lubi twarde zawieszenie

2009-07-25

Samochód w miare bezpieczny dla mało zamożnej rodziny z możliwością średniego szaleństwa nawet na LPG.
Powyżej 120km/h spory hałas w kabinie,zbyt krótkie przełożenia biegów-nawet na piątym biegu można jechać 60km/h a biegu drugiego mogło by nie być.
Komfort mizerny,fotele przednie nie trzymają paszżerów,brak dobrego wyciszenia podłogi i drzwi.
W moim roczniku ardzo brakowało dzielonej tylnej kanapy,bagażnik gigantyczny!!!
Posiadałem wspomaganie,wyczuwalne nierówności nawierzchni z powodu kół 13",po wymianie tylnych teleskopów na gazowo-olejowe auto prowadziło sie jak po "szynach"

2008-03-15

Wymienione części które były zaniedbane przez poprzedniego właściciela = bezawaryjny, bardzo polecam, nigdy mnie nie zawiódł, mile wspominam to auto :)
Na gazie wysokie obroty to mit lepiej pocisnąć na wyższym biegu niż redukować na benzynie rakieta :)
Ja miałem (wersja SPORT) kubełki - super, twarde, sztywne
Rdzewieje - ale w miare powoli
Zawieszenie b. twarde, cofając słupki boczne zasłaniają wiele przeszkód (ludzi) trzeba uważać przy cofaniu tył b. wysoko - ja miałem uniesiony (sprężyna o 1 zwój większa i amort. od Passata + gumy).

2008-10-26

ogólnie auto godne polecenia sylwetka na czasie i przede wszystkim to niemiec w hiszpańskim opakowaniu
wszystko było by ok gdyby silnk posiadał turbo. Aby jechać dynamicznie trzeba mocno kręcić na obroty
autko robi się dosyć głośne już przy 110 km/h
mimo ze mojemu setowi stuknie 10 lat nie zauwarzyłem zadnych ognisk korozij. posiada duzy bagażnik ale ze względu na to ze to sedan nic dużego nie zmieści sie nam
dość twarde zawieszenie ale dobrze radzi sobie w zakretach

Średnie oceny SEAT TOLEDO

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Seat Toledo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 301.

Seat Toledo

Seat Toledo

Peugeot 301

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Toledo

Seat Toledo 1800 125KM 2000r. sedan (limuzyna)

ogolne wrazenia pozytywne

z tylu malo miejsca zwlaszcza za wysokim kierowca , bagaznik ogromny , materialy uzyte do wykonczenia wnetrza porazka , klami wewnetrze kompletna porazka ( zluszczaja sie )wnetrze ogolnie srednie . POOOOOrazka uszczelki w drzwiach woda dostaje sie do wnetzra po kilku latach . Ja wszystkie drzwi uszczelnialem sam . Silikon pod blache od dolu

zaleta dobre hamulce , jak ktos lubi twarde zawieszenie

czesci stosunkowo tanie i ogolnie dostepne ( Grupa VW ) toledo II jednak ma kompletnie inna bude np podnosnik szyb elek. tylko do seata

nawiewy i klima bardzo dobrze 100 % zadowolenia klima manualna

pilot kluczyka awaryjny , zamki w drzwiach awatyjne ,

Seat Toledo: hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna)

Seat Toledo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Toledo: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3

Seat Toledo: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992