Seat Toledo opinie, oceny użytkowników, Seat Toledo spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Toledo

2.0

Średnia ocena: 7.63/10

Seat Toledo spalanie (l/100km)

9.08/11.21
6.38/9.11
8.10/10.11

Oceny SEATA TOLEDO

Radosław Ptasiński2008-02-08

Auto świetne, ale gdybym kupował nowe zastanowiłbym się czy za 100tys. zł nie lepiej kupić np. Passata. Tyle, że w takim wyposażeniu Passat będzie droższy. W porównaniu do Skody Octavii - chyba SEAT jest dużo ciekawszy. Jego stylistyka przez 10 lat sie nie zestarzeje. Gorąco polecam !!!
Silnik znakomity tylko trochę głośny wewnątrz - szczególnie jak jest zimny. Ale elastyczność znakomita, jestem pod wrażeniem tych 140 KM. Zastanawiam się tylko jak jest wyciszony Passat z tym motorem - muszę to kiedyś porównać.
Zawieszenie głośne i bardzo twarde. Jeździ jak przyklejony do jezdni. Podoba mi się takie zestrojenie zawieszenia. Również Vectra B zostaje w tyle.
Przestrzeń wewnątrz znakomita, wydaje się jak VAN. Bagażnik mógłby być większy i zamiast półki lepsza byłaby roleta. Ale to jest w ALTEI XL. Wnętrze ciekawe, ale materiały twarde.
Rewelacyjnie prowadzi się to auto - wcześniej miałem Vectrę B - bez porównania SEAT jest dużo lepszy.

fajne autko, dające przyjemność jazdy, łatwy dostęp do części, minusem jest to że dla wersji GT w przypadku problemów z pracą układu silnika nie zawsze komputer jest w stanie wskazać przyczynę problemu. W Warszawie jest mało specjalistów, którzy są w stanie dokonać trafnej oceny i ...
bez zarzutu,
Wersja GT jest twardsza od standardowej CL, minimalnie mniejszy komfort, ale wrażenia z jazdy to rekompensują
bez zastrzeżeń,
minus to tylko tylne hamulce tarczowe - 2 razy do roku trzeba skotrolować -przczyścić zaciski

2008-02-13

Auto za te pieniadze godne polecenia.
Samochód bardzo elastyczn,zawieszenie twarde ale reguje na każdy ruch kierownicą .
Powinno byc lepsze wyciszenie kabiny od głosnej pracy silnika.
Nic dodac i nic ując,wszystko ok.
Samochód godny polecenia rodzinie 4 osobowej.Bardzo oszczedny jeżeli chodzi o silnk.Dużo miejsca w srodku samochodu.Troche zagłosna praca silnika ale te silniki niemieckie tak mają.

2010-07-18

Auto zajeb... Jeżeli ktosś trafi na taki model jak mój napewno będzie zadowolony. 2.0 16V 150KM.Podoba mi się spalanie.Jazda z rodziną do 100km/h do 10LPG, samemu max.h.180km/h ok.14-15LPG. Max h jaką jechał szwagier (podobno) to 220km/h. Fakt że gazu przy 180km/h miałem jeszcze pod nogą ...
Jest nie źle!!!
Auto ma sportowe zawieszenie.
Rdzewieje
Auto bardzo podsterowne

2008-02-12

jak juz pisałem jezeli był zadbany egzemtlarz nie powypadkowy to polecam ja mam zamiar jeszcze nim jezdzic tak ze 3 lata
jesli auto było zadbane i konserwowane to bardzo dobrze sie trzyma posiadam 92r i nie ma sladów korozji, nie było spawane i nie było malowane.

Średnie oceny SEAT TOLEDO

4.2/10
3.9/10
4.3/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Seat Toledo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Altea.

Seat Toledo

Seat Toledo

Seat Altea

Seat Altea

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Toledo

użytkownik: Radosław Ptasiński

Seat Toledo Stylance 2000 TDI 140KM 2005r. hatchback

Do tyłu przydałyby się czujniki cofania, u mnie nie ma. Od 2006r. w standardzie w tej wersji. Poprzez ten \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"wystający tyłek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" nigdy nie wiem ile mogę jeszcze cofnąć. Na razie nigdzie nie uderzyłem, więc da się żyć :)

W zimę przy zimnym silniku trzeba długo czekać na nagrzanie wnętrza. Później jest OK.

Seat Toledo: hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna)

Seat Toledo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Toledo: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3

Seat Toledo: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992