Seat Toledo opinie, oceny użytkowników, Seat Toledo spalanie mini-van (strona 1)

Opinie o samochodach Seat Toledo

mini-van

Średnia ocena: 8.83/10

Seat Toledo spalanie (l/100km)

Oceny SEATA TOLEDO

2010-07-16

POLECAM AUTO WSZYTKIM NIEZDECYDOWANY, SOLIDNE AUTO, KTORE MA DWA MAŁE MIUSY DOTYCZACE LAKIERU(CHYBA ZE DBASZ CO TYDZIEN) I TEGO WYCISZENIA. rESZTA JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE. kUPIE TEZ DRUGIE TAKIE SAMO. PS MOJE TOLEDO WYGLADA INACZEJ NIZ WSZYTKIE. ODROZNIA SIE :))
kOMFORT JAZDY JAK WSPOMNIAŁEM WYZEJ DZIEKI NISKIEMU PROFILOWI CIUT SIE POGOROSZYŁ ALE NAPRWDE CIUT. DŁUGA TRASA Z KOMPLETEM PASAZERÓW I PEŁEN BAGAZNIK NAPRAWDE NIKOGO NIEZMECZYŁA. TYLKO TE WYCISZENIE MOGŁO BY BYC LEPSZE.
Hamulce takie sobie Po zamontowaniu tarcz ZIMERMANN SPORT nawiecanych oraz klocka zimmerman efekt jest rewelacyjny, po rozgrzaniu niewielkim staje w miejscu,

2010-02-16

Dobra elastyczność, precyzyjna skrzynia biegów, przyśpieszenie całkiem niezłe jak na tak ciężkie auto z dość niewielkim silnikiem, ale i tak jestem zadowolony, nawet jak jedziemy w czwóreczkę to seacik daje radę...
Bardzo dobre resorowanie (wersja extream ze wzmocnionym zawieszeniem) bardzo wygodne i dobrze trzymające fotele przednie, rewelacyjne wyciszenie
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu, bardzo dobra ergonomia, wielki bagażnik, bardzo dobra jakość wykończenia
Bardzo dobre prowadzenie auta, świetnie trzyma się na zakrętach, precyzyjny układ kierowniczy, świetne hamulce no tylko to parkowanie... słaba widoczność do tyłu rekompensują dodatkowe czujniki

Stanisław Grochmal2010-02-17

Jest to mój 9-ty samochód; w ciągu 3 lat przejechałem nim 100 000 km; ocena - bardzo dobra, jestem zadowolony; może trochę twardy (np. w porównaniu z autami francuskimi), ale dobrze się prowadzi i ma bardzo dobre parametry, awaryjność bardzo mała. Polecam!
Silnik ze sterownikiem - bardzo dobry, kapitalnie przyspiesza; skrzynia biegów - brakuje 6-ki, po 35 tys. km dokonano wymiany (nie wchodził 5-ty bieg); poza tym - słychać pracę skrzyni na niskich biegach (jakby z daleka syrena karetki)
Po 100 000 km - nieduże luzy na tulejach wahaczy.
Kształt karoserii (tył) nie jest najładniejszy, ale wykonanie dobre. Przednie wycieraczki ładnie się chowają, ale przy opadach śniegu gromadzi się on w bocznych rynienkach i blokuje powrót wycieraczek do położenia początkowego.

Słaba widoczność do tyłu

Średnie oceny SEAT TOLEDO

Osoby zainteresowane autem Seat Toledo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Altea.

Seat Toledo

Seat Toledo

Seat Altea

Seat Altea

Najciekawsza opinia użytkownika o Seacie Toledo

Seat Toledo III (5p) 1900 bxe 105KM 2006r. mini-van

Auto seryjnie 105KM, na hamowni wyszło ze ma 110 i 269NM, zrobiłem CHIPA w TUNE-UP.pl w gdańsku i mam 140KM i 340NM, Pali tyle samo... teoretycznie bo zmienił si estyl jazdy i pali teraz 7,9 a palił 7,4l/100. Elastycznosc na 4 i 5 biegu rewelacyjna.. nieogranicznoy Ciąg! Do setki rewelki niema ale daje spokojnie rade. NA SWIATŁACH. WINA SA TEZ OPONY 225/45/17 nASTEPNY TEZ BEDZIE TOLEDO ALE 1,8 TSI LUB 2,0 TSI(TURO BENZYNA) pS WYSTRZEGAJCIE SIE SILNIKÓW 2,0 TDI.

JEDYMYM MINUSEM WG MNIE JEST PRZEDNI SŁUPEK... TROCHE OGRANICZA WIDOCZNOSC NA BOKI , MIMO MAŁYCH SZYBEK BOCZNYCH. ALE IDZIE SIE PRZYZWYCZAIC SZYBKO.

DUZY BAGAZNIK PLUS REGULOWANE TYLNE +/- JEZDZA 15CM SIEDZISKA I SPORO MIEJSCA NA NOGI Z TYŁU I Z PRZODU. mATERIAŁY MOBGŁY BYC MIESCIEJSZE JEST ZA TO TWARDY PLASTIK Z IMITACJA KARBONU. MNIE OSOBISCIE SI PODOBA. ERGONOMIA PRZEŁACZNIKÓW SUPER. JEDYNIE KAROSERIA PODPADA.. TROCHA SŁABA POWŁOKA LAKIERNICZA.. jEZELI CHODZI O KOROZJE TO BEZ ZADNYCH UWAG SUPER, MAM BŁOTNIK ZADRAPANY OD 2 LAT I NIGDZIE RDZY NIEMA.

BARDZO DUZO ZAMIENNIKÓW, ALE ZAMIENNIKI I TAK TE KTORE ROBIA DLA ORGINAŁU TAKZE REWELKA W TEJ SYTUACJI. CZESCI ORGINALNE TEZ NIESA MEGA DROGIE.

AUTOMATYCNZA KLIMATYZACJA DAJE RADE. ALE MOGŁY BY BYC NAWIWEWY GORNE DLA TYLNYCH SIEDZEN, SA TYLKO NA NAOGI.(CZYLI STANDARD)

jAK NARAZIE PO 4 LATACH, I 110TYS KM ODPUKAC BEZ AWARI ELEKTRYCZNYCH.

Seat Toledo: hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna)

Seat Toledo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Seat Toledo: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3

Seat Toledo: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992