Skoda Favorit opinie, oceny użytkowników, Skoda Favorit spalanie 1991r. (strona 1)

Opinie o samochodach Skoda Favorit

1991r.

Średnia ocena: 6.75/10

Skoda Favorit spalanie (l/100km)

8.90/9.46
6.20/7.38
7.73/8.90

Oceny SKODY FAVORIT

2009-05-23

Polecam auto osobom które nie mają dużych funduszy!!! auto w tej klasie spisuje sie świetnie: ekonomiczne, bezawaryjne, przestronne oraz tanie- tylko trzeba o nie dbać....oraz wymieniać wszystko na czas a nie będzie problemów!
Zmiana biegów gładka, a (-)gdyż na trasie nie polecam wyprzedzać silniczkiem 1.3 z kompletem pasażerów w kabinie!
Przestronne i pakowne po złożeniu foteli dla całej rodzinki!, polecam rodzinom i studentom... . Najwygodniej siedzi się tylko z przodu, choć z tyłu miejsca nad głową nie brakuje zawieszenie tylne odczuwa się na dłuższych trasach:( poza tym miejsca nie brakuje
(-) Korodujące nadwozie.. na tylnej klapie,podszybie ogólnie korozja to bolączka. Słaba jakość plastików które trzeszczą
po deszczu wyślizgiwała sie z zakrętu a stabilność pogarsza jej mięciutkie zawieszenie (przednie...:(, a w mieście utrapieniem jest brak wspomagania !!!

Dariusz2008-02-08

Ogólnie auto jest mało awaryjne, tanie w eksploatacji i naprawach, ale w stosunku do wieku i klasy pojazdu nie ma co wymagać. Według mnie udany model.
Przydało by sie więcej konikow, bo juz brakuje i często trzeba redukować
Jazda z kompleten pasażerów nisko oceniona, bo trzeba sporo mieszać biegami (chyba że trasa to jakoś obleci). Resorowanie średnie ze względu na obniżone zawieszenie i małą masę pojazdu, ale fotele są wygodne
Parkowanie utrudnione, ponieważ auto nie ma wspomagania, ale silnik jest lekki i bardzo się nie trzeba meczyć. Hamulce są według mnie bardzo dobre, ale mimo to poprawiłem fabryke :D.

Rysiek2008-02-14

Silnik elastyczny, jednak na cuda w przyspieszeniu nie ma co liczyć. Jak na te roczniki jednak całkiem ekonomiczny, a jeszcze można przecież zamontować gaz
Drażni nieco klekotanie plastyków w środku, ale to normalne w Skodzie
Bagażnik może niezbyt duży, ale przy składanej i dzielonej tylnej kanapie zyskuje się troche miejsca na przewiezienie większych i dłuższych przedmiotów
Autko mimo, że należy do starszych modeli całkiem sympatycznie daje się prowadzić

Patryk2010-11-01

Ja na auto z 1991 roku to polecam w 100 %
Jak na 58 KM to buta miała bardzo dobrego
Powyżej 120km/h głośno w środku
Trochę słabe wyposażenie
Ogólnie auto bardzo dobre,tylko brakuje wspomagania kierownicy, po za tym wszystko ok. Tanie części i jeszcze dość dobrze dostępne.

piotr3472008-06-29

wady rdzewieje tylna klapa oraz nadkola zalety tania naprawa można wykonać ją we własnym zakresie

Średnie oceny SKODA FAVORIT

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Skoda Favorit brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chrysler Le Baron.

Skoda Favorit

Skoda Favorit

Chrysler Le Baron

Chrysler Le Baron

Najciekawsza opinia użytkownika o Skodzie Favorit

Skoda Favorit 135L 1300 0KM 1991r. hatchback

duże szyby pomagają parkować wszędzie

Awaryjność niska a szczególnie koszty napraw

(+) Czesi pomyśleli nad ogrzewaniem jest bardzo wydajne w Zimie jest jak w; ulu...

Jak na 9lat w jednych rekach zmienione były tylko 2-3 żarówki, klakson to klapa szybko siada nawet nowy (-)wadliwy, poza tym bez jakichkolwiek problemów

Skoda Favorit: hatchback

Skoda Favorit: benzyna, benzyna+gaz