Skoda Octavia opinie, oceny użytkowników, Skoda Octavia spalanie kombi (strona 4)

Opinie o samochodach Skoda Octavia

kombi

Średnia ocena: 8.50/10

Skoda Octavia spalanie (l/100km)

9.09/11.92
6.68/8.57
7.87/10.37

Oceny SKODY OCTAVIA

2011-06-15

Gdyby było mnie na to stać, po sprzedaży Skody kupiłbym kolejną, młodszą, niestety jak na mój budżet, to dość duży wydatek.
Samochód dzięki turbinie i mocy 110 KM jak na nasze warunki sprawuje się idealnie.
Samochód wygodny i dość dobrze jak na diesla wyciszony.
Samochód jak na swoje gabaryty nie oferuje pasażerom z tyłu zbyt wiele miejsca, jest też zbyt mało schowków, dużu plus dla pojemności i dostępności bagażnika.
Jak na swoje gabaryty mnie nie psysparzał kłopotów z parkowaniem, ale moja pani miała problemy. Dzięki swojej masie prowadzenie tego auta to sama przyjemność - samochód płynie a nie jeździ...

2011-06-15

W porównaniu do poprzednika z silnikiem 1,9 tdi wypada blado.
Witam. Jest to mój samochód firmowy. Kupiliśmy 4 takie skody w lutym, obecnie mamy czerwiec i 3 są już po poważnych awariach. Koledze na autostradzie w Niemczech walnęły wtryskiwacze, auto zostało w Niemczech, czas naprawy 4 tygodnie - nowy silnik i nie mają części zamiennych. W moim w l...

mariusz2010-07-14

Najlepszy samochód jaki mialem Lubię go zwłaszcza za spalanie Poprzednia toyota avensis z 8L nie schodziła Odbiegając o oceny czy to toyota robiona przez Anglików czy Turków czy skoda przez Czechów to żadna różnica a jak nie ma różnicy to po co przepłacać jak powiedział kierowca TIRA...
1.9 TDI chyba już ich nie robią a szkoda
Z tyłu trochę mało miejsca ale dzieciom nie przeszkadza Idealny dla rodziny 2+2 ewentualnie + pies
Mało schowków Plastiki nie trzeszczą a co do możliwości aranżacji to dziwne kryterium oceny ewentualnie piesek z kiwającą główką
Jeżdzę normalnie okolo 150 km dziennie z samochodu nie wysiadam zmęczony Nie widzę różnic z toyotą avensis którą mialem wcześniej Może poza cenami części :)

2009-07-15

ZALETY -duże,oszczędne,przy wymianach wszystkiego na czas auto które będzie służyć długo WADY -drogie części ,serwis -drogi (pewnie tak drogi jak w BMW ),
Silnik w tym aucie to jedna wielka zaleta no może oprócz decybeli jakie wydaje
Uwagi do jakości wykończenia w środku -włącznik świateł odbarwia się (w serwisie powiedziano że to od słońca i to dość częsta skarga klientów) Tapicerka siedzeń w czasie deszczu i po otwarciu drzwi jest do prania- woda ciurkiem wpada na siedzenia
Prowadzenie -bez uwag układ kierowniczy -OK hamulce -rewelacja Parkowanie -mam model bez czujników 9ja sobie radzę ale żona już przejechała po aucie sąsiada :)

2011-02-17

Bardzo dobre auto za niewygórowana cenę i dużych możliwościach. Wygodne i przestronne.
Odpowoiednio dobrana jednostka napędowa do typu auta. Zapakowane na wakacje zagraniczne ma zapas mocy nawet powyżej 130km/h.
Lepsze byłyby ciut dłuzsze siedzenia dla osób wyższych(lub przydałaby się regulacja siedzenia części lędźwiowej. Na tylnim siedzeniu średnio się jedzie na środku przy dłuzszej trasie.
Bagażnik to powazny atut tego auta !!! Wewnątzr pasażerowie nie bedą nażekac na brak miejsca.
Samochód bardzo ładnie się prowadzi na różnych typach dróg. Przy różnej pogodzie auto zachowuje się stabilnie.

Średnie oceny SKODA OCTAVIA

Osoby zainteresowane autem Skoda Octavia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508 SW.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Peugeot 508 SW

Skoda Octavia: cabrio, coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Skoda Octavia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Octavia: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Skoda Octavia: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1994, 1992