Skoda Roomster opinie, oceny użytkowników, Skoda Roomster spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Skoda Roomster

hatchback

Średnia ocena: 8.50/10

Skoda Roomster spalanie (l/100km)

Oceny SKODY ROOMSTER

2009-04-07

Nie żałuje zakupu. Autko godne polecenia. Urzeka mnie ogrom miejsca dla pasażerów z tyłu. Na nogi bardzo dużo miejsca. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy.
Zbiera się ładnie, silnik ma fajny dźwięk. Jak rajdówka. Mogłoby tylko mniej go slychać na wyższych prędkościach. Można się przyzwyczaić. Do 100km/h prawie go nie słychać, a na wolnych obrotach cisza.
mogłyby być szersze fotele, ale nie ma tragedii. Fotele twarde i wygodne. Tapicerka się nie wyciera.
Na auto zwracają uwagę na ulicy, zwłaszcza jak się ma kolor niebieski perła. W słoncu sie ślicznie mieni. Wazne żeby mieć przyciemnione szybki z lekkim chromem.

Średnie oceny SKODA ROOMSTER

Osoby zainteresowane autem Skoda Roomster brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Meriva.

Skoda Roomster

Skoda Roomster

Opel Meriva

Opel Meriva

Najciekawsza opinia użytkownika o Skodzie Roomster

Skoda Roomster Style (Demo) 1400 16V 85KM 2006r. hatchback

Duże lusterka. Z przodu trzeba się przyzwyczaić do słupka, ale jest to bolączka wielu nowych samochodów.

Auto naprawdę sie nieźle prowadzi. Nie przechyla się za mocno. Biegi wchodzą delikatnie. Zaskoczyła mnie i znajomych lekkość wciskania sprzęgła i moc hamulców. Prowadzi się ja zabaweczka. lekko i przyjemnie. Nic nie dobija zawieszenia. Jedyną rzecz jaka została wymieniona , to łączniki stabilizatora przy przebiegu 27 tyś/km. Wspomaganie bajka.

Bardzo tanie czesci zamienne. Czasami w serwisie jest taniej niż na aukcjach Allegro.

Bardzo szybko się nagrzewa, nawet przy dużych mrozach. Nie paruje mocno, a jak zaparuje, to klima załatwia sprawę. Autko bardzo ciepłe w zimie. W lato klima mrozi ładnie. Polecam klimatronik. Nastawiasz temperaturę, klima na auto i po sprawie.

Na razie nie miałem z elektroniką problemów. Radio Dance rewelacja. Muzyka gra jakby był subwofer. Dużo basu i czysto.

Skoda Roomster: hatchback, kombi, mini-van, van

Skoda Roomster: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Roomster: 1.2, 1.4, 1.6, 1.9

Skoda Roomster: 2010, 2008, 2007, 2006, 2004