SsangYong Kyron opinie, oceny użytkowników, SsangYong Kyron spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach SsangYong Kyron

turbo diesel

Średnia ocena: 1.00/10

SsangYong Kyron spalanie (l/100km)

Oceny SSANGYONGA KYRON

Maciej2012-10-27

Fatalny wół. Automat. Skrzynię wymieniłem po 55tys. km. Lekkie dociśnięcie gazu kończy się 15 l/100km. kilka razy w tygodniu wchodzi w tryb awaryjny w najmniej spodziewanym momencie, raz wyprzedzałem ciężarówkę i nagle stracił moc, o mało nie zginąłem w czołowym.
Głośniejszy od traktora, rzuca na tylnych siedzeniach. Z przodu jest OK.
Z przodu siedzi się komfortowo, z tyłu jest pewien dyskonfort. Słabo składają się tylne siedzenia, tworzą bardzo nierówną płaszczyznę. Na szczęście buda jest wysoka i sporo wchodzi.
Dobry na polskie drogi, nierówności, dziury. Kiepski napęd 4x4, nie da się wyłączyć mechanizmu różnicowego, można się zakopać. Bardzo kiepsko się parkuje, słaba widoczność do przodu, fatalna do tyłu, bez czujników ciężko.

Średnie oceny SSANGYONG KYRON

4.0/10
3.0/10
3.0/10
2.0/10
1.0/10

Osoby zainteresowane autem SsangYong Kyron brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Sonata.

SsangYong Kyron

SsangYong Kyron

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Najciekawsza opinia użytkownika o SsangYongu Kyron

użytkownik: Maciej

SsangYong Kyron 2000 141KM 2007r. kombi

Oryginalne, ładne nadwozie. Idealne na polskie, dziurawe drogi, pod warunkiem, że nikt nie jeździ na tylnych siedzeniach. O terenie można zapomnieć. Awaryjne (bardzo!!!), kłopoty z częściami, ropę żre jak smok, ociężałe, wręcz wołowate. Drogi w eksploatacji (drogie, coroczne przeglądy ca. 2-3 Kzł/rok). Mam go od nowości, ok. 5 lat. Tylko w pierwszym roku działał bez zarzutu. Odradzam z całego serca.

Widoczności do tyłu praktycznie nie ma. Do przodu w miarę OK.

Głośniejszy od traktora, rzuca na tylnych siedzeniach. Z przodu jest OK.

Mam go od nowości. To auto to jeżdżący paralityk. Ciągle trzeba coś naprawiać. Najgorsza skrzynia biegów-automat, moduł sterujący (kilkanaście tys. zł) po 50tys. km.

Fatalna. Bardzo długo się nagrzewa, klima do niczego, bardzo słaba, ciężko nią sterować, projektował ją jakiś psychol, user very unfriendly.

Notoryczne problemy. Kilka razy w tygodniu.

SsangYong Kyron: kombi, terenowy

SsangYong Kyron: olej napędowy, turbo diesel

SsangYong Kyron: 2.0

SsangYong Kyron: 2008, 2007, 2006