Subaru Forester opinie, oceny użytkowników, Subaru Forester spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Subaru Forester

2000r.

Åšrednia ocena: 9.70/10

Subaru Forester spalanie (l/100km)

10.05/13.60
8.48/11.45
9.35/12.33

Oceny SUBARU FORESTER

2008-02-09

elastyczność silnika bardzo dobra, automatyczna skrzynia biegów dobrze zestpniowana, cicha gwarantujÄ…ca utrzymywanie optymalnych obrotów silnika; dynamika silnika wystarczajÄ…ca, nawet na autostradach i w ruchu miejskim - zawsze można skorzystać z funkcji \\"POWER\\" ale coÅ› za coÅ...
twardość zawieszenia dobrze dobrana, aczkolwiek przy pełnym obciążeniu możliwe dobijanie na wertepach, wewnątrz cicho, do momentu pełnego otwarcia przepustnicy, co generuje miły dla ucha gang, wygoda dla kierowcy i pasażera z przodu doskonała, fotele z podłokietnikami, regulacjami, tył ...
Miesca dość z przodu jak i z tyłu, ergonomia mogłaby być poprawiona, bagażnik super (wygodny i duży), materiały wykończeniowe trwałe i przyjemne (welur), karoseria nie koroduje, bagażnik można w dowolny sposób powiększać skaładając tylne dzielone oparcia, widoczność zegarów na ce...
trzymanie się nawierzchni rewelacyjne, szczególnie na oponach letnich przyzwoitej jakości, na oponach zimowych własności trakcyjne super szczególnie na śniegu, możliwość hałasu toczenia przy nieodpowiednio dobranych oponach na gładkich nawierzchniach, niezwykle stabilny, lekki i precyzy...

2011-02-14

Miałem w życiu wiele samochodów, każdym jeździłem 2,3 lata. Tym jeżdżę 11 i martwię się, że będę go musiał kiedyś wymienić
Zanim kupiłem Subaru z turbo doładowaniem, plułem na automatyczne skrzynie biegów, po tym zakupie, moje podejście zmieniło się o 180 stopni ....farenhajta (sorry za fonetyczny zapis, nie znam angielskiego)
Tylne fotele, to nie znany mi rejon dlatego oceniłem na 1, a wyciszenie z racji aerodynamiki lodówki i bezramowych szyb też nie powala, ale za to widok tej otwartej "furtki" - bezcenne.
Przestrzeni z tyłu nie znam, nie podrużowałem w tamtych rejonach, a aranżacja jest mi nie potrzebna, nie organizujęrautów w samochodzie

Tomasz2011-02-14

jest brzydki mowia ze to lodowka na kolach ;-) mowia rozne dziwne rzeczy-NIE maja racji.
silnik moze nie jest elastyczny ale cos za cos. przyspieszenie ok 8sec do 100km/h. nic dodac nic ujac.
zawieszenie dosc twarde. fotele wygodne duzo miejsca dla duzych. glosno powyzej 120km/h (brak ramek) szum powietrza.
duzo miejsca dla wielkogabarytowych uzytkownikow. miejsca dla wszystkich wystarcza. wykonanie w zaleznosci od wersji. karoseria miekka blacha wiekrzy grad i widoczne wglebienia zalecam ubezpieczyc.
przyklejony do drogi przy WSZYSTKICH warunkach klimatycznych!(niezaleznie od predkosci). pod warunkiem posiadania odpowiedniego ogumienia. sprawnego zawieszenia.

2011-04-28

Na 17 posiadanych w swoim życiu samochodów różnych zachodnich marek, jedyny z którym nie mam ochoty się rozstać.
Z turbosprężarką rewelacja.
nie oceniam tylnych siedzeń, ponieważ nigdy z nich nie korzystałem (w czasie jazdy)
Przesterzeń z tył jest mi mało znana, aranżowaniem zajęli się styliści i to mi wystarcza w 100%
Zskakująca trakcja i twardość zawieszenia jak na SUV-a.

Piotrek2010-02-17

Nie zamienie na zaden inny
Auto posiada zmodyfikowany silnik - duzo bardziej elastyczny od seryjnych 170 KM
Auto posiada zmodyfikowane zawieszenie z 16 stopniowa regulacja twardosci i wysokosci. Wnetrze zmienione na usportowione fotele ze zintegrowanymi zaglowkami z modelu impreza

Åšrednie oceny SUBARU FORESTER

9.8/10
9.8/10
9.9/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Subaru Forester braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Toyota RAV-4.

Subaru Forester

Subaru Forester

Toyota RAV-4

Toyota RAV-4

Najciekawsza opinia użytkownika o Subaru Forester

Subaru Forester S-turbo 2000 2,0 turbo 177KM 2000r. terenowy

Paraboliczne boczne lusterka, brak martwego pola

To drugie Subaru w jakim się poruszam w długiej historii moich samochodów. Jego niezawodność powaliła mnie na kolana. Teoretycznie jest cholernie drogi w utrzymaniu, praktycznie oprucz przeglądów, zdarzyło się kilka drobnych awarii. Pragnę jednak dodać, że uczestniczyłem ni w wielu rajdach paraterenowych i posiadam nogę o wadze palety cegieł, co oznacza, iż auto nie było traktowane z szacunkiem. terminowe przeglądy i dobry olej (aktualnie amerykański Amsoil) to wszystko czego wymaga ten samochód.

Podgrzewane fotele i mocna klima

elektryka jak narazie w 11-sto latku niezawodna, elektronika bez przpychu, ale ja nie lubiÄ™ przepychu

Subaru Forester: kombi, terenowy, van

Subaru Forester: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Subaru Forester: 2.0, 2.5

Subaru Forester: 2012, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1989