Subaru Forester opinie, oceny użytkowników, Subaru Forester spalanie 2012r. (strona 1)

Opinie o samochodach Subaru Forester

2012r.

Średnia ocena: 7.50/10

Subaru Forester spalanie (l/100km)

Oceny SUBARU FORESTER

2013-11-02

przycisk podgrzewania foteli żeby zrobić pod podłokietnikiem to trzeba byc naprawde zdolnym.

2013-06-21

ogólnie jak za te pieniadze to spodziewałem się lepszego samochodu, drugi raz bym go nie kupił.
wciskasz gaz a on sie zastanawia. Jeszcze troche pozmieniam biegi to dostane uraz od walenia-głośnej pracy dzwigni. Jak może automat tak walić przy przesuwaniu dzwigni mówie tu o postoju. jak chcesz dynamiki to gaz do dechy i trzymać, na początku do wycia silnika trzeba się przyzwyczaić, a...
Chociaż jazda jest dość komfortowa to tak to bym sie załamał chyba
zawieszenie ma naprawde dobre

Średnie oceny SUBARU FORESTER

3.5/10
1.0/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Subaru Forester brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota RAV-4.

Subaru Forester

Subaru Forester

Toyota RAV-4

Toyota RAV-4

Najciekawsza opinia użytkownika o Subaru Forester

Subaru Forester z instalacja gazową 2000 150KM 2012r. terenowy

auto jak dla mnie na gazie tanio jeździ, ma 4x4 dobrze sie drogi trzyma, przyczepe ciagnie bez problemu chyba jestem zadowolony, ale jak za tyle pieniedzy mam max wersje skóra automat itp 140 tys przeceniony na 123 tys. zł to chciałbym cos wiecej ale czego wiecej.. wiecej koni i innej skrzyni choć podobno do ciagniecia przyczepy własnie ten stary automat jest najlepszy bo sie nie psuje wiec ogólnie jak auto mnie nie zawiedzie w czymś innym to w przyszłości wymienie tez na forestera bo najnowszy model jest ładny

jedziesz 120 i masz zamiar wyprzedzic, wduszasz gaz do końca i tu ryk- redukcja do 2 ki chyba kogos z techników subaru poj... w syrenie tak nie wyło jak tu!!! kto to wymyslił zeby do 2 ki automat redukował z takiej prędkości. Człowiek dostaje traumy jadąc autem żeby nie zaczeło wyć przy wyprzedzaniu. Dla porównania niech ktoś sobie wrzuci 2 ke przy 120-tu to bedzie wiedział o czym pisze

tylne fotele super, funkcja pochylenia do spania rewelacyjna dla dzieci, głowa im nie leci do przodu. Ciągne nim tez przyczepe kempingową i dupa nie siada cały czas trzyma równy poziom-fajna sprawa. piszczy tapicerka przy szyberdachu, ale to raczej wina serwisu bo montowali gpsa i partacze coś nie dokręcili

nie jechałem na przegląd so serwisu tylko wymieniłem u zwykłaego mechanika 300zl bo w serwisie chcą prawie tysiaka za przegląd, a że mam instalacje gazowa to straciłem gwarancje i i wczesneij hak założyłem wiec tez gwarancje zabrali wiec nei ma sensu do serwisu jeździc w moim przypadku

fajny klimatronik bo mozna zmniejszyc strumień nawiewu bez wylączania auto

Subaru Forester: kombi, terenowy, van

Subaru Forester: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Subaru Forester: 2.0, 2.5

Subaru Forester: 2012, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1989