Subaru Forester opinie, oceny użytkowników, Subaru Forester spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Subaru Forester

Średnia ocena: 8.60/10

Subaru Forester spalanie (l/100km)

11.07/13.91
8.82/11.53
9.90/12.51

Oceny SUBARU FORESTER

2011-02-14

Miałem w życiu wiele samochodów, każdym jeździłem 2,3 lata. Tym jeżdżę 11 i martwię się, że będę go musiał kiedyś wymienić
Zanim kupiłem Subaru z turbo doładowaniem, plułem na automatyczne skrzynie biegów, po tym zakupie, moje podejście zmieniło się o 180 stopni ....farenhajta (sorry za fonetyczny zapis, nie znam angielskiego)
Tylne fotele, to nie znany mi rejon dlatego oceniłem na 1, a wyciszenie z racji aerodynamiki lodówki i bezramowych szyb też nie powala, ale za to widok tej otwartej "furtki" - bezcenne.
Przestrzeni z tyłu nie znam, nie podrużowałem w tamtych rejonach, a aranżacja jest mi nie potrzebna, nie organizujęrautów w samochodzie
To drugie Subaru w jakim się poruszam w długiej historii moich samochodów. Jego niezawodność powaliła mnie na kolana. Teoretycznie jest cholernie drogi w utrzymaniu, praktycznie oprucz przeglądów, zdarzyło się kilka drobnych awarii. Pragnę jednak dodać, że uczestniczyłem ni w wielu raj...

pawel2011-02-12

Swietne auto, jesli wiemy na co sie decydujemy. Genialna trakcja i dobra jakosc. Malo miesca z tylu i slabiutkie audio fabryczne (mimo 4 glosnikow i 1 w bagazniku).
2 litry to nie rakieta, ale 160 km wystarcza do jazdy po drogach publicznych. Brak turbiny przy tej pojemnosci odbija sie na elastycznosci motoru, troche trzeba machac. Jezdzac spokojnie mozna jednak na 5 biegu smnigac od 60 km/h do oporu, jest jeszcze reduktor - po jego wlaczeniu na 5 mozna zejsc d...
Auto dosc sztywne, co kto lubi. Bardzo dobrze radzi sobie ze zla jakoscia nawierzchni. Z tylu miejsca malutko, ledo dwa foteliki 0-13 sie mieszcza. W 4 osoby, narty i bagaze do Wloch - bylo ciezko, szczegonie tym z tylu.
jak wyzej - z tylu ciasno, z przodu ok. Materialy, jak to w japonczykach - nie z najwyzszej polki, ale spasowanie i trwalosc wzorcowa. Bagaznik tez nie za wielki, ale 400 litrow zazwyczaj wystarcza. Po zlozeniu suedzen mozna przewiezc mala lodowke.
symetryczny napęd na 4 koła - bezcenne. Układ kierowniczy moglby byc bardziej pecyzyjne , a hamulce ostrzejsze, ale oczywscie nie jest zle. Czepiam sie troche ;)

robert janowski2008-02-09

Gdyby nie mały bagażnik i mały zbiornik paliwa jeździłbym tym autem zawsze...bezawaryjne. Zawieszenie wymieniłem po 6 latach...poza tym tylko żarówki i wszystko co wymienia się podczas przeglądow.
Silnik bardzo elestyczny, skrzynia bez zarzutów - ale jednak trochę czuć małe szarpnięcia przy zmianie biegów, przyspieszenie doskonałe (do 170km/h na 3 biegu)
Oprócz hałasu przy większych prędkościach nic mi nie przeszkadza.
trochę mało miejsca z produ i z tyłu - największym mankamentem dla mnie jest mały bagażnik!!! wykończenie na mierę rocznika 1999. Karoseria bez korozji - lubię klasyki - dla mnie wystarczy.
Bezusterkowe, dynamiczne...po prostu SUPER!!! Wersja bardzo bogata (skóra, halogeny...itd...przyjemność z prowadzenia takiego auta. napęd na 4 koła daje wrażenie jakby z tyłu ktoś pchał, a z przodu ktoś inny ciągnął...

Tomasz2011-02-14

jest brzydki mowia ze to lodowka na kolach ;-) mowia rozne dziwne rzeczy-NIE maja racji.
silnik moze nie jest elastyczny ale cos za cos. przyspieszenie ok 8sec do 100km/h. nic dodac nic ujac.
zawieszenie dosc twarde. fotele wygodne duzo miejsca dla duzych. glosno powyzej 120km/h (brak ramek) szum powietrza.
duzo miejsca dla wielkogabarytowych uzytkownikow. miejsca dla wszystkich wystarcza. wykonanie w zaleznosci od wersji. karoseria miekka blacha wiekrzy grad i widoczne wglebienia zalecam ubezpieczyc.
przyklejony do drogi przy WSZYSTKICH warunkach klimatycznych!(niezaleznie od predkosci). pod warunkiem posiadania odpowiedniego ogumienia. sprawnego zawieszenia.

2013-06-21

ogólnie jak za te pieniadze to spodziewałem się lepszego samochodu, drugi raz bym go nie kupił.
wciskasz gaz a on sie zastanawia. Jeszcze troche pozmieniam biegi to dostane uraz od walenia-głośnej pracy dzwigni. Jak może automat tak walić przy przesuwaniu dzwigni mówie tu o postoju. jak chcesz dynamiki to gaz do dechy i trzymać, na początku do wycia silnika trzeba się przyzwyczaić, a...
Chociaż jazda jest dość komfortowa to tak to bym sie załamał chyba
zawieszenie ma naprawde dobre

Średnie oceny SUBARU FORESTER

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Subaru Forester brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota RAV-4.

Subaru Forester

Subaru Forester

Toyota RAV-4

Toyota RAV-4

Subaru Forester: kombi, terenowy, van

Subaru Forester: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Subaru Forester: 2.0, 2.5

Subaru Forester: 2012, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1989