Suzuki Grand Vitara opinie, oceny użytkowników, Suzuki Grand Vitara spalanie 2.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Suzuki Grand Vitara

2.5

Średnia ocena: 8.00/10

Suzuki Grand Vitara spalanie (l/100km)

10.90/15.00
8.50/12.00
9.00/13.50

Oceny SUZUKI GRAND VITARA

2009-09-17

Samochód bezpieczny, zrobiony dla ludzi, a nie odwrotnie. I kolejny raz powtarzam - lubisz samochód wysoki , bezpieczny, z tylnym kołem i sporym spalaniem - kupuj.
Jak juz wczesniej wspominałem to jest "rama", a nie samonośne zawieszenie. Więc jezeli ktoś chce tzw "limuzynę" to odsyłam do tych niektórych "wynalazków". Do "Granda" trzeba sie przyzwyczaić. Trzeba być twardym tak jak on.
Wygoda z przodu, ciasno z tył, bagażnik funkcjonalny, ale mógłybyć wiekszy. Jakość materiałów zadawalajaca. Mozliwość aranżacji bardzo duża / orurowanie, stopnie , światła, szperacze / Dużo schowków. Karoseria narazie bez zarzutów, widac dobra japońską robote.

Karol2009-07-08

Auto generalnie - Super. Na utwardzonej i asfaltowej nawierzchni-o`k. Nie odbiega bardzo o osobowych. W terenie też daje rade. Podsumowując po dwuletnim uzutkowaniu jestem zadowolony. Fajny wygląd, miłe prowadzenie. nie jest to auto dla demonów szybkości. Raczej dla kogoś kto mieszka pod m...
Ogolnie o`k
o`k
Mam zamontowany gaz. To pomniejsza mozliwości.
Trzyma się o`k do 120km/h. Jak na 4x4 uważam, ze komfortowy taki twardo miękki. Na zakrętach - Nie polecam dużych prędkości. Układ kier. w miare precyzyjny. Wspomaganie w normie.

Średnie oceny SUZUKI GRAND VITARA

4.5/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Suzuki Grand Vitara brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota RAV-4.

Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara

Toyota RAV-4

Toyota RAV-4

Najciekawsza opinia użytkownika o Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara Classic 2500 V6 158KM 1999r. terenowy

Elastyczność fantastyczna, już 40 km/h lub 50 km/h możesz jechać na "5". Silnik rewelacja, ale warunek musisz go serwisowac w dobrym warsztacie - coś za coś. Śmiać mi sie chce jak widze te udziwnione "francuzy", które np. na autostradzie, po chcęci wyprzedzenia, grzecznie wycofują się na prawy pas - 170, 180 spokojnie, ale prosze nie szaleć, to jest mocny, wytrzymały samochód terenowy i może "bujać".

Przód bardzo dobrze, tył gorzej dla wytrawnych i dobrych kierowców, chociaz w tym modelu czujniki cofania z sygnałem i wyświetlaczem odległości. Duże boczne lusterka sterowane elektrycznie.

Samochód sprowadzony z USA, sprawdzony . Wielki plus to jego zawieszenie - rama. Bezdyskusyjny na to, co trudno nazwać tzn. polskie drogi. Wyposażenie, między innymi światła, które same w zależności od pogody, zaciemnienia, włączją światła dzienne lub mijania - steruje tym komputer. Świetne wspomaganie kierownicy, skręt rewelacyjny. Mimo tego, że samochód "czuć" na nierównościach to trzeba pamietać, że to "terenówka'.

W myśl zasady, to nie reklama = suzuki albo nic, ale powtarzam tylko dla tych , którzy go polubią, nie jest to limuzyna, ale ponad przecietny samochód. Koszty napraw nie sa takie drogie jak by ktos przypuszczał, mówię o naprawach podstawowych. Grubsze lepiej nie mysleć - drogo

Idealna klimatyzacja, równiez wentylowanie jak i ogrzewanie bez zarzutu.

Krótko, w tym modelu świetna elektronika, ale słyszałem od fachowców, że w nowszych modelach jest nieco gorzej

Suzuki Grand Vitara: terenowy

Suzuki Grand Vitara: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Suzuki Grand Vitara: 1.6, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.7, 3.2

Suzuki Grand Vitara: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998