Suzuki Swift opinie, oceny użytkowników, Suzuki Swift spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Suzuki Swift

1992r.

Średnia ocena: 8.29/10

Suzuki Swift spalanie (l/100km)

Oceny SUZUKI SWIFT

2009-07-13

Autko praktycznie bezawaryjne i oszczędne. Komfort jazdy już jest \"taki sobie\" ale w takim małym autku wiele więcej nie można wymagać. Modele od 1994r były produkowane na Węgrzech co niestety odbiło się trochę na jakości. Auto dobrze \"toleruje\" instalowanie LPG...
Mały silnik ale przy tej małej masie pojazdu jak najbardziej daje sobie rade i może zaskoczyć przyśpieszeniem! Sprawdzone, że na II biegu można rozpędzić się do max 115km/h!! Skrzynia biegów pracuje ładnie, biegi wchodzą bez kłopotów a jej zestopniowanie jest jak super!
Małe autko ale ilość miejsca z przodu jak najbardziej wystarczająca. Z tyłu już jest nieco gorzej. Ze względu na niezbyt duże rozmiary auta trochę trudno oczekiwać jakiegoś większego komfortu podróżowania - auto jednak jest dosyć sztywne ale kosztem przyczepności. Wyciszenie niest...
Przestrzeń z przodu jest dobra. Nawet osoby nające 2m wzrostu spokojnie się zmieszczą. Wówczas jednak z tyłu zostaje mało miejsca ale ... coś za coś. W posiadanym autku miałem fotele kubełkowe - są bardzo wygodne! Problemem tylko jest dostanie do nich pokrowców. Rozmieszczenie elemen...
W przypadku parkowania i braku wspomagania niestety trzeba użyć trochę siły przy kręceniu kierownicą.

2009-07-11

ogolnie jest bardzo zadowolony z samochodu, za komfort daje duzy minus, za bezawaryjnosc, osiagi i silnik duuuuuzego plusa
skrzynia biegow-u mnie juz czuc duzy przebieg, czasami nie wchodzi wsteczny bieg, silnik-bardzo mocny jak na tak lekki samochod, przyspieszenie 0-100km/h u mnie bylo 9,5sek, max predkosc-200km/h, pamietajcie, ze to prawie 20letni samochod!!silnik naprawde baaardzo trwaly i niezawodny
komfort jazdy to duza wada tego samochodu, on byl skonstruowany do duzych osiagow a nie do komfortowej jazdy, plastiki skrzypia, przy ok 120km/h jest glosno w srodku, zawieszenie baardzo twarde, ale za to sie nie zuzywa na naszych drogach i na zakretach sie dobrze trzyma
maly samochod to i malo miejsca w nim, ale za to wszedzie sie zmiesci w miescie
mały samochodzik, bardzo dobry do poruszania sie po miescie, prowadzi sie dobrze, choc moj nie ma wspomagania

2008-07-10

Samochód, pomijając dyskusyjny wygląd, praktycznie doskonały. Nic się nie psuje (nawet w tak starym modelu), zużyciu podlegają elementy takie, jak we wszystkich samochodach. Zimą nie ma kłopotu z odpaleniem, a ponadto jako jedyny samochód w mojej rodzinie odpalił przy mrozie -20 stopni!
Ten model niestety nie posiadał wspomagania kierownicy, ale nie było to bardzo uciążliwe na parkingu, a na trasie było praktycznie nieodczuwalne.

2008-08-13

Idzie jak rakieta :]
Max twardy, super głośny w środku - jedyne wady.
RDZA :/
W mojej wersji brak wspomagania, ale nie jest ciężko ani trochę.

Średnie oceny SUZUKI SWIFT

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Suzuki Swift brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Suzuki Swift

Suzuki Swift

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Suzuki Swift

Suzuki Swift GTI 1300 16V 101KM 1992r. hatchback

widocznosc jest naprawde baaardzo dobra, widac wszystko dookola, samochod jest niski a szyby sa w miare duze, siedzac np w golfie 4 nie moglem sie przyzwyczaic do o wiele mniejszej widocznosci w boki i w tyl, duzy plus dla suzi

maly samochod to i malo miejsca w nim, ale za to wszedzie sie zmiesci w miescie

ja tylko wymienilem lozysko w przednim kole, poza tym nic sie nie chce w nim psuc, a lubie przycisnac czasem gaz!!czesci ponoc juz drozsze(ponoc bo jak mowie-nie psuje mi sie) kocham moja suzi!!!!!

niewiele punktow moge dac majac tylko podstawowy nawiew bez klimy

u mnie czasami w mokre dni szarpie silnikiem, gdzies sie wilgoc dostaje, jak narazie nie mialem zadnych innych problemow z elektryka

Suzuki Swift: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Suzuki Swift: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Suzuki Swift: 0.9, 1.0, 1.2, 1.3, 1.5, 1.6

Suzuki Swift: 2013, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988