Suzuki Swift opinie, oceny użytkowników, Suzuki Swift spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Suzuki Swift

2007r.

Średnia ocena: 7.17/10

Suzuki Swift spalanie (l/100km)

Oceny SUZUKI SWIFT

2012-02-24

rewelacja, nie chcę innego samochodu
V bieg to nadbieg, wystarczy umiejętnie operować pomiędzy 3 i 4 biegiem i jazda to bajeczna zabawa, niejeden DTI nie umiał mi uciec na drodze
jest dobrze, prowadzenie samochodu to jego zaleta. zawieszenie twarde i przewidywalne, brak pochyłów w zakręcie, jadąc samemu przy bocznym podmuchu trzeba uważać bo samochód waży niecałą tonę więc podatny jest na podmuchy
proste linie wewnątrz, plastiki są do przyjęcia, nic nie skrzypi i zgrzypi a chyba o to chodzi

2009-07-13

silnik jak na mały ok ale przy zrywie trzeba redukować ostro np wyprzedzenie przy 100km wymaga trójki wtedy auto skacze do przodu bardzo szybko.
Jak na małe auto jest bardzo komfortowe z przodu nie można mieć zastrzeżeń (mam 190cm wzrostu) jest szerokie lewarek jest we właściwym miejscu niestety troche "długi" ale nieza bardzo w sumie ok a nawet bardzo ok.
ok
Jak na małe auto prowadzi się bardzo dobrze. Parkowanie obłędne mam wersje trzy drzwiową trochę ma małą widzialnoś ć z tyłu.

2009-07-09

jest moimi nogami
dla mojego użytku wszystko jest super
zgodnie z oceną
za mało jeżdżę aby więcej dodać
sama nazwa mówi za siebie "SUZUKI ALBO NIC" POWODZENIA

Pawel2012-01-26

zwrotne, male auto do miasta
pierwszy bieg slabo wchodzi
odklejaja sie zabezpieczenia krawedzi
ma tendencje do plywania na plaskich nawierzchniach

2013-06-22

zły bardzo zły

Średnie oceny SUZUKI SWIFT

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Suzuki Swift brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Suzuki Swift

Suzuki Swift

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Suzuki Swift

Suzuki Swift 1300 XLS 92KM 2007r. hatchback

rewelacja, nie chcę innego samochodu

linia dachu szyby przedniej utrudnia obserwowanie świateł gdy stoi się "za pierwszego" trzeba się lekko pochylić do przodu...da się przyzwyczaić

witam, mam Suzuki Swift MK6 2007' 1,3l benzyna 92KM przebieg 56000 Przejechałem nim w 6 miesięcy 11 tyś km Auto prowadzi się jak gokard, układ kierowniczy bezpośredni i miękko pracuje szczególnie przy parkowaniu. W zakretach aż chce się dodawać gazu, silnik nie obawia się wysokich obrotów.....a spalanie w cyklu mieszanym w zimę przy ssaniu czasem włączanej klimatyzacji na zimowych oponach wynosi 6,6l/100km to średnia z ponad 2000km Auto bezawaryjne serwisowane u niezależnego dealera Suzuki Durczok w Tychach. Nie mam nic z tego że polecam ich ale serwis samochodu u nich to łatwa i przyjemna sprawa.

na częściach eksploatacyjnych się nie oszczędza więc części musza kosztować nawet te wizualne [chlapacze]

klimatyzacja działa super, nawiewy również i jest cicho tzn nie wydają nadmiernie wysokich odgłosów

wszystko działa jak należy radio i fabryczne nagłośnienie to "bajka" chyba tylko wybredni będą mieli zastrzeżenia

Suzuki Swift: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Suzuki Swift: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Suzuki Swift: 0.9, 1.0, 1.2, 1.3, 1.5, 1.6

Suzuki Swift: 2013, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988