Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

1992r.

Średnia ocena: 9.14/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

9.55/17.40
7.75/12.34
8.50/14.10

Oceny TOYOTY CAMRY

2011-02-13

Komfort i niesamowita przyjemność jazdy pomimo dosyć duzego spalanie jest warta tej ceny.
Camry z silnikiem 3.0 v6 jest niesamowicie elestyczna. Niech da jakies porównaniem opis takiego zdarzenia: jadąc z 5 osobami podczas weekendwej wycieczki zerwała mi się linka zmiany biegów ( auto 17 lat). Właczłem ręcznie 4 bieg i wybrałem sie do domu beskidzką trasą. Na 10% podjeździe m...
Resorowanie oceniam bardzo dobrze. Jakkolwiek są pewne trudności z zakupem zamienników tulejek tylnego zawieszenia , zwłaszcza poprzecznych. Tylny wózek koroduje bardziej niż inne części. Chyba bedę go musiał wymienić - po 19 latach.
Największą wadą tego auta - wcale nie żartuję - przyanjmniej dla mie (jestem wysoki) jest to że gdybym jechał w czapce to zawadzam o sufit, nawet przy najnizej ustawionym fotelu. I o jeździe np w kapeluszu mogę zapomieć. Dlatego daję za ergonomię tylko nieco powyzej sredniej.
Prowadzi się doskonale, Nie mozna przesadzać z gazowaniem w zakręcie bo tulejki przedniego zawieszenia wyrabiaja się za szybko. Nawet co roku. Gdy się o tym pamięta mozna jeździć i 3 lata na jednych- oczywiscie mówię o zamiennikach a nie oryginalnych. Okładziny hamulcowe do bębna hamulc...

Marcin2008-02-09

polecam wszystkim użytkownikom niemiekiej precyzji by w koncu mogli odrzyć i nie martwili się tym czy dziś mi odpali?:) jednym zdaniem...Szybka jak szogun piękna jak gejsza:)
silnik po prostu czysta perfekcja jak to mozliwe ze przy 360 000 km silnik zabieral tylko 1/10 litra oleju silnikowego?...japońska technologia bardzo dobra jednostka mogła by być deko mocniejsza zdecydowanie bardziej polecam jednostke 3.0 v6
komfort podrózowania...auto nie posiada wielowahaczowego zawieszenia jak w przypadku niemieckiej konkurencji jednak auto toyoty wyprzedza wszystkie niemieckie pood względem trzymania sie auta w zakretach idealny samochod na długie trasy.
jedyne co mi osobiscie przeszkadzalo to...szyberdach podsufitka jest opuszczona zbyt nisko i kierowcom przy wzroście powyzej 185 cm wzrostu moze ona przeszkadzać
jeździłem wieloma markami ...mercedesem bmw audi ale toyota nie ma sobie równych najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem

Piotr Urbański2008-02-09

Auto sprzedałem kilka tygodni temu, ale pozbywałem się go z żalem, na prawde bardzo komfortowe auto. Trzeba tylko dbać o układ chłodzenia bo musiałem przez nieszczelną chłodnicę (brakowało wody) wymieniać uszczelki pod głowicą, a to w takim V6 koszt 2500 zł.
Bardzo dynamiczny. Przeciętnie tą samą trasę robiłem o 20 % szybciej niż innymi autami.
Bardzo wygodny
Bez uwag
Trzyma się rogi jak przyklejony, bardzo dobrze się prowadzi, fantastycznie się nim jeździ. Podczas przegladu sprawdzający określili moc hamulców że jest porównywalna jak w samochodzie ciężarowym.

2008-08-15

Dużo pali (szczególnie w mieście), ciężko się parkuje z powodu gabarytów auta. Dobrze się prowadzi, świetnie przyśpiesza, jest pełen komfort. Jeśli ktoś chce takie auto nabyć to koniecznie albo bez gazu (i wtedy samemu zamontować gaz sekwencyjny), albo od razu z takim gazem, żaden in...
Samochód jest bardzo duży i w Polsce często jest problem z parkowaniem.

Ryszard2015-06-09

Niezawodne duże auto.

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

4.4/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

użytkownik: Marcin

Toyota Camry gl 2200 gl 136KM 1992r. sedan (limuzyna)

nie miałem klimatyzacji to był feler...

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988