Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

1995r.

Średnia ocena: 9.33/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

10.58/15.13
7.84/11.45
9.12/13.53

Oceny TOYOTY CAMRY

2011-05-22

TO JEST PO PROSTU WSPANIAŁY SAMOCHÓD. GDYBYM MIAŁ WYBRAĆ AUTO NA TRASĘ DO OKOŁA ZIEMI, WYBRAŁ BYM WŁAŚNIE TĄ CAMRY - NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA !!
Fenomenalny moment obrotowy z idealnie dobraną skrzynią automatyczną daje pełną przyjemność z prowadzenia tego auta.
Absolutnie ciche i wytrzymujące polskie drogi zawieszenie daje temu modelowi prym wsród aut najwyższej klasy.
Gigantyczna przestrzeń, brak zbednych gadgetów.Potężny bagażnik. Materiałynajwyższej trwałości. Choć nieco surowe ( jak w japończyku )

2008-02-06

nieumiejętna jazda spowoduje wyrywanie tulejek wahacza z przodu (zrywy na skręconych kołach)
do setki 8 sekund
zero rdzy
byłem bardzo zadowolony autko niezawodne super komfort na wszystkich drogach polecam spalanie LPG od 15-20 benzyna do prędkości 140km/h 8 L

Werner2008-02-07

Auto jak na swoje lata super
Skrzynie automaty ponoc sie psuja u mnie akurat super ale zaleca sie czesta zmiane olejow i to porzadnych
Super prawdziwa limusyna
Takze bez zarzutu
Auto naprawde godne nie jednego komplementu. Praktycznie bez wiekszych awarii, jak na gabaryty dosc oszczedne okolo 12=15litrow gfazu. Polecam

2009-12-16

auto bardzo luksusowe ,wygodne, komfort jazdy b.wysoki,bezawaryjne przy systematycznym serwisowaniu w godnym zaufania warsztacie,i profesjonalnym serwisowaniu-byłem z niego bardzo zadowolony,i z żalem sprzedawałem

2009-05-20

Zalety : -komfort jazdy, -dynamika, -stosunkowo niskie zużycie paliwa jak na tą pojemność silnika, Wady : - Problemy z korozją

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

9.8/10
9.9/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

Toyota Camry LE 3000 3,0 v 6 188KM 1995r. sedan (limuzyna)

Praktycznie brak martwych stref. Tak kiedyś budowano auta.

Takich samochodów obecnie się nie produkuje, moja Camry ma 17 lat i jest w doskonałym stanie dzięki najlepszym materiałom z jakich była zbudowana.Ma ponad 340000 i nie miała absolutnie żadnej awarii - dwa razy musiałem wymienić klocki hamulcowe. Poprzedni właściciel raz wymieniał tarcze hamulcowe i robił systematyczne przeglądy w ASO. Jest to najlepsza z TOYOT.Komfort jazdy tym samochodem nie zapewni nawet obecnie żaden samochód. Samochód jest niezwykle dynamiczny i przy 3 litrach pojemności nie spali więcej jak 9.0 litra na 100 km. na trasie ( do 140 km/h ) spala średnio 7,2 litra. Dla mnie jest to fenomenalny silnik v6 o olbrzymiej kulturze pracy. Zdecydowanie polecam dla osób które nie chcą zaczynać dnia od serwisu samochodowego.

Obecnie dostępne jest wiele markowych zamienników. np Klocki Ferrodo do przodu 110 zł.

Super wydajna klimatyzacja

Jak to w japończyku 17 lat żadnej awarii Jedna wymiana żarówki w 2010.

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988