Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 2.2 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

2.2

Średnia ocena: 9.29/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

10.38/14.10
7.93/10.05
9.10/12.32

Oceny TOYOTY CAMRY

2009-07-10

Auto praktycznie bez wad.Silnik i skrzynia nie do zarzniecia-moze troche na gazie po takim przebiegu zaczela brac wiecej oleju.Poza tym nie mam zastrzezen.Dodam ze wczesniej przez 4 lata rowniez mialem taka sama Camry z tym ze z poczatku serii 1991/2r Przez tyle lat poznalem to auto dokladnie.Jesli...
Silnik bardzo wytrzymaly i nie do zdarcia,a prz tym bardzo ekonomiczny.Auto w automacie przy normalnej jezdzie pali srednio 9l/100km bezolowiowej.Po 3 latach posiadania wlozylem gaz i od tamtej pory poza wymiana filtra od LPG nic nie dotknolem (naprawde nic!-przez 4lata ponad) A na dodatek spala ok ...
LImuzyna jak na owe czasy poprostu ekstra- nadal po tylu latach jazda tym sprawia przyjemnosc!W dodatku linia i wyglad tego samochodu nadal sie podoba
Bardzo obszerne wnetrze.Schowkow troche malo ale da sie przezyc
Moja Toyka to wersja japonska produkowana na Nowy York ( sprowadzona na mienie przesiedlencze)Jestem 2 wlascicielem.Uklad jezdy rewelacyjny- auto plynie poprostu.Polecam szczegolnie w automacie.

Marcin2008-02-09

polecam wszystkim użytkownikom niemiekiej precyzji by w koncu mogli odrzyć i nie martwili się tym czy dziś mi odpali?:) jednym zdaniem...Szybka jak szogun piękna jak gejsza:)
silnik po prostu czysta perfekcja jak to mozliwe ze przy 360 000 km silnik zabieral tylko 1/10 litra oleju silnikowego?...japońska technologia bardzo dobra jednostka mogła by być deko mocniejsza zdecydowanie bardziej polecam jednostke 3.0 v6
komfort podrózowania...auto nie posiada wielowahaczowego zawieszenia jak w przypadku niemieckiej konkurencji jednak auto toyoty wyprzedza wszystkie niemieckie pood względem trzymania sie auta w zakretach idealny samochod na długie trasy.
jedyne co mi osobiscie przeszkadzalo to...szyberdach podsufitka jest opuszczona zbyt nisko i kierowcom przy wzroście powyzej 185 cm wzrostu moze ona przeszkadzać
jeździłem wieloma markami ...mercedesem bmw audi ale toyota nie ma sobie równych najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem

2008-07-27

Bardzo dobry i wygodny samochód o niskiej awaryjności. Niestety ceny części zamiennych, zwłaszcza oryginalnych, wysokie.
Jak na tak spory samochód, to silnik jednak za słaby. Choć kultura pracy silnika i skrzyni była bardzo poprawna, to jednak by dynamicznie jeździć autem, trzeba je trzymać na obrotach.
Cichutko i bardzo komfortowo.
Miejsca wszędzie mnóstwo. Bagażnik ogromny. Niestety "lecą" siłowniki klapy bagażnika i maski, a klapa jest ciężka. Karoseria nie rdzewieje sama z siebie. Mi osobiście nie podoba się wszechobecna szarość, ale o gustach się nie dyskutuje. Plastiki nie trzeszczą.
Zawieszenie baaardzo miękkie, ale mimo wszystko pewne. Jeśli nie ma luzów, to bardzo przyjemnie się prowadzi. Niesamowicie komfortowo.

Rewelacyjny samochód, niezwykle zaawansowany technicznie i technologicznie (elektronika) jak na swój wiek, zadziwiający jednocześnie prostotą rozwiązań konstrukcyjnych.
Niewiarygodnie sprawny silnik, dynamiczny i oszczędny, jak na taki przebieg 10 +
Bardzo dobrze pracuje, zarówno z małym jak i pełnym obciążeniem. Baardzo dobre wyciszenie wnętrza.
Wielkość bagażnika zrobi wrażenie na każdym, kto tam zajrzy. Dużo przyjaznej przestrzeni w kabinie. Mimo plastików znakomita jakość wykończenia, nic nie skrzypi !!!
Niezwykle stabilna,średnio twarda, znakomita na zakrętach,doskonałe wspomaganie kierownicy. Parkowanie - wiadomo, przy tej długości, to dokładnie jakby parkować Oplem Omegą Kombi -))).

2013-08-05

Genialne auto na trasę.
Wszystko na 9, bo do tej limuzyny najlepszy jest silnik V6 3.0. 2,2 też daje rade i nigdy nie miałem problemu wyprzedzając na trasie.
Bardzo dużo miejsca, jazda bardzo komfortowa i nie męczy.
Bagażnik ponad 500l w sedanie. Dużo miejsca, wiele przydatnych schowków.
Prowadzi się genialnie, jazda jest niezwykle komfortowa. Nie jeździłem autem z lepszym wspomaganiem. Parkowanie to nie łatwe taką kolubryną, ale auto ma znaczenie lepszy promień skrętu niż inne auta.

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

użytkownik: Marcin

Toyota Camry gl 2200 gl 136KM 1992r. sedan (limuzyna)

nie miałem klimatyzacji to był feler...

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988