Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 3.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

3.0

Średnia ocena: 9.00/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

13.04/16.50
8.54/12.36
10.70/14.28

Oceny TOYOTY CAMRY

2011-02-13

Komfort i niesamowita przyjemność jazdy pomimo dosyć duzego spalanie jest warta tej ceny.
Resorowanie oceniam bardzo dobrze. Jakkolwiek są pewne trudności z zakupem zamienników tulejek tylnego zawieszenia , zwłaszcza poprzecznych. Tylny wózek koroduje bardziej niż inne części. Chyba bedę go musiał wymienić - po 19 latach.
Największą wadą tego auta - wcale nie żartuję - przyanjmniej dla mie (jestem wysoki) jest to że gdybym jechał w czapce to zawadzam o sufit, nawet przy najnizej ustawionym fotelu. I o jeździe np w kapeluszu mogę zapomieć. Dlatego daję za ergonomię tylko nieco powyzej sredniej.

2011-05-22

TO JEST PO PROSTU WSPANIAŁY SAMOCHÓD. GDYBYM MIAŁ WYBRAĆ AUTO NA TRASĘ DO OKOŁA ZIEMI, WYBRAŁ BYM WŁAŚNIE TĄ CAMRY - NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA !!
Fenomenalny moment obrotowy z idealnie dobraną skrzynią automatyczną daje pełną przyjemność z prowadzenia tego auta.
Absolutnie ciche i wytrzymujące polskie drogi zawieszenie daje temu modelowi prym wsród aut najwyższej klasy.
Gigantyczna przestrzeń, brak zbednych gadgetów.Potężny bagażnik. Materiałynajwyższej trwałości. Choć nieco surowe ( jak w japończyku )
Takich samochodów obecnie się nie produkuje, moja Camry ma 17 lat i jest w doskonałym stanie dzięki najlepszym materiałom z jakich była zbudowana.Ma ponad 340000 i nie miała absolutnie żadnej awarii - dwa razy musiałem wymienić klocki hamulcowe. Poprzedni właściciel raz wymieniał tarcze...

Piotr Urbański2008-02-09

Auto sprzedałem kilka tygodni temu, ale pozbywałem się go z żalem, na prawde bardzo komfortowe auto. Trzeba tylko dbać o układ chłodzenia bo musiałem przez nieszczelną chłodnicę (brakowało wody) wymieniać uszczelki pod głowicą, a to w takim V6 koszt 2500 zł.
Bardzo dynamiczny. Przeciętnie tą samą trasę robiłem o 20 % szybciej niż innymi autami.
Bardzo wygodny
Bez uwag
Trzyma się rogi jak przyklejony, bardzo dobrze się prowadzi, fantastycznie się nim jeździ. Podczas przegladu sprawdzający określili moc hamulców że jest porównywalna jak w samochodzie ciężarowym.

2008-08-15

Dużo pali (szczególnie w mieście), ciężko się parkuje z powodu gabarytów auta. Dobrze się prowadzi, świetnie przyśpiesza, jest pełen komfort. Jeśli ktoś chce takie auto nabyć to koniecznie albo bez gazu (i wtedy samemu zamontować gaz sekwencyjny), albo od razu z takim gazem, żaden in...
Samochód jest bardzo duży i w Polsce często jest problem z parkowaniem.

2008-02-06

nieumiejętna jazda spowoduje wyrywanie tulejek wahacza z przodu (zrywy na skręconych kołach)
do setki 8 sekund
zero rdzy
byłem bardzo zadowolony autko niezawodne super komfort na wszystkich drogach polecam spalanie LPG od 15-20 benzyna do prędkości 140km/h 8 L

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

Toyota Camry 3.0 V6 3000 V6 184KM 1992r. sedan (limuzyna)

Camry z silnikiem 3.0 v6 jest niesamowicie elestyczna. Niech da jakies porównaniem opis takiego zdarzenia: jadąc z 5 osobami podczas weekendwej wycieczki zerwała mi się linka zmiany biegów ( auto 17 lat). Właczłem ręcznie 4 bieg i wybrałem sie do domu beskidzką trasą. Na 10% podjeździe musiałem wyhamować do 0. Pomimo to, nieco przypalając sprzęgło mogłem się rozpędzić i kontynuować jazdę.Naprawdę nie rozpieszczam tego auta i nie lubię dokładać do niego dużo. Za linkę musiałbym dać ok. 600zł, więc ją zastapiłem stalowym drutem fortepianowym z odpowiedno dorobionymi końcówkami i załozonym do oryginalnego pancerza. Tak już jeżdżę 3 rok. Julek

Nie mam zastrzeżeń. W moim aucie są przyciemnione szyby i po zmroku cofanie jest utrudnione. Ale to mój wybór i problem . Julek

Prowadzi się doskonale, Nie mozna przesadzać z gazowaniem w zakręcie bo tulejki przedniego zawieszenia wyrabiaja się za szybko. Nawet co roku. Gdy się o tym pamięta mozna jeździć i 3 lata na jednych- oczywiscie mówię o zamiennikach a nie oryginalnych. Okładziny hamulcowe do bębna hamulca ręcznego są takie same jak od "malucha-126p". Pomimo,że jeżdżę ostro bo to auto wręcz do tego zmusza bloczki hamulcowe - (zamienniki- dobrej firmy - jak mnie przynajmniej zapewnia sprzedawca)wytrzymują spore przebiegi. Nie widzę więc potrzeby kupowania lepszych. po 17 latach musiałem wymienić pompę wspomagania kierownicy. Julek

Części oryginalne, do których nie ma zamienników są drogie.

Po 18 latach uzytkowanie wiadomo że przydałoby się wyczyścić kanały klimatyzacji. Ozonowanie kieszonkowym agregatem i wpuszcanie pianki otworami wentylacyjnymi to moim zdaniem nieporozumienie. Julek

W porównanu z moim poprzednim autem VW jetta , to elektryka jest w Toyocie o niebo lepsza. Poza tym jest dostepna w interneci instrukcja serwisowa- doskonała. Znam j. angielski i wiem co mówie. Julek

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988