Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie technologia hybrydowa (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

technologia hybrydowa

Åšrednia ocena: 9.75/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY CAMRY

2010-01-05

Osoba która sprzedała mi auto (właściciel komisu) przewiózł mnie (z konieczności - nie było to zamierzone) swoim Mercedesem klasy E, który wypadł przy mojej Camry jak ubogi krewny. Mniej miejsca, o wiele głośniejszy, gorsze zawieszenia. Nie chciało mi się wierzyć.
Bardzo wysoka kultura pracy. Może nie jest to wyścigowy bolid, ale ogólnie jest żwawy i jest czym jechać.
Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Tym samochodem nie jedzie siÄ™ a pÅ‚ynie! Dużo miejsca, Å›wietne fotele. Po 12 godzinach jazdy nie czuÅ‚em siÄ™ zmÄ™czony samochodem. Z żonÄ… muszÄ™ siÄ™ wykłócać kto prowadzi. Wyciszenie: Tutaj JapoÅ„czycy muszÄ… popracować. W korkach sÅ‚yszÄ...
Wygodnie nawet dla wysokich osób z przodu i z tyłu. Wiele więcej miejsca niż np. w Mercedesie E klasa. Fotele - rewelacja. Czuć to w długich trasach. Nie ma zmęczenia, nie boli kręgosłup. Poza tym, dobra jakość skór. Generalnie - salon. Poza tym, wszechstronna regulacja foteli i pozycji....
Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Nie ma stuków. Miękko, ale pewnie. W sumie, tym samochodem nie jedzie się a płynie! Cała klasa wyżej od wyższej średniej europejskiej

2008-09-07

Mimo kilku drobnych wad, samochód godny polecenia. Najlepszy jakim jeździłem. Szkoda że nie ma np guzika do przyśpieszenia wyłączania silnika spalinowego. Czasem by się przydał.
Silnik hybrydowy, wszystko przygotowane dla poprawy ekonomii jazdy, 187 koni ale moc dozuje komputer. Przy mocnym duszeniu pedału gazu, zaczyna być słychać silnik spalinowy jak odkurzacz.
Nie wiem czy znajdziecie cichszy samochód i to zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Przy spokojnej jeździe, praktycznie słychać tylko szum opon.
Bardzo przestronny. Bagażnik ze względu na zamontowane baterie, mniejszy i nieforemny. Dla przewiezienia dłuższych przedmiotów, po położeniu siedzeń do wykorzystania tylko niewielkie okienko po prawej stronie. Mały minus za wykończenie w bagażniku, filc i płyta pilśniowa
Bardzo przyjemnie siÄ™ prowadzi, nawet w koleinach.

Stepan2014-02-09

Wygląd rewelacyjny. Minus - brak ksenonów, ledów do jazdy dziennej
Jedyny minus to brak możliwości ograniczenia do pracy wyłącznie na silniku elektrycznym (na przykład w ruchu po osiedlu) Hałaśliwy silnik przy mocnym przyśpieszaniu
Słychać uderzenia błota pośniegowego i wody o dno samochodu
Mały i niewygodny bagażnik przez baterie i zbiornik paliwa. W tylnym fotelu mogli wykonać otwór w podłokietniku, na przykład celem przewozu nart
Parkowanie bez kamery cofania bardzo trudne, natomiast po zamontowaniu kamery i wymianie radia na EU - całkiem w porządku

Bogusław2010-08-30

wady są zerowe w porównaniu z zaletami
reweracja, mały odrzutowiec 7,7s do setki, mało kto mi podskoczy na drodze , poza sportowymi
najcichszy samochód jakim jeździłem, prawie melex

Åšrednie oceny TOYOTA CAMRY

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Mazda 6.

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

Toyota Camry 2,4 hybrid 2400 Hybrid Synergy Drive 187KM 2008r. sedan (limuzyna)

Wysoki bagażnik lekko ogranicza widoczność do tyłu. W lusterkach nie widać końca samochodu. Wskazany montaż czujników odległości do cofania

Bardzo przyjemnie siÄ™ prowadzi, nawet w koleinach.

Jeszcze nic nie robiłem, wkrótce pojadę na przegląd.

Perfekt

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988