Toyota Celica opinie, oceny użytkowników, Toyota Celica spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Celica

2002r.

Średnia ocena: 9.00/10

Toyota Celica spalanie (l/100km)

11.00/9.40
8.00/9.00
9.00/9.00

Oceny TOYOTY CELICA

2008-02-07

Rewelacyjny sportowy samochod, skladany w Japonii dzieki czemu wykonany z japonska precyzja, bezawaryjny, dynamiczny, bezpieczny z fenomenalna sylwetką.
Miejsca z przodu jak dla mnie wystarczajaco, a mam 190cm wzrostu. Z tyłu ciasnota, jak to w aucie sportowym. Ergonomia bez zarzutu, jakos materiałow moglaby byc wyzsza, ale nie jest zle. Bagaznik zaskakująco duży, tyle, ze ze wzgledu na niską tylnia szybe trzeba uwazac.
Auto trzyma sie drogi jak przylepione, glownie za sprawa b.szerokiego rozstawu osi i niskiej sylwetki. Uklad kierowniczy rewelacyjny, hamulce idealnie dobrane. Wspomaganie idealne, tak samo jak zwrotnosc.

Jacek2008-04-22

jeżdzę tym samochodem 3 lata i wszystko super,przy dbaniu o terminy przeglądów i pilnowaniu oleju w skrzyni automatycznej lepiej być nie może.jestem bardzo zadowolony pomimo automatu(przy sportowym trybie mozna też "pojeżdzić"pali przy normalnej jeżdzie 7-8 benzyny i około 9 l. ...

Średnie oceny TOYOTA CELICA

4.0/10
4.5/10
4.5/10
3.5/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Celica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot Boxer.

Toyota Celica

Toyota Celica

Peugeot Boxer

Peugeot Boxer

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Celica

Toyota Celica T230 1800 VVT-i 147KM 2002r. coupe

Elastycznosc srednia, ale to w koncu auto sportowe a nie vw transporter ;) Skrzynia biegow rowniez dobrana do auta idealnie, krotka, precyzyjna. Silnik jak na swoje 147 koni daje z siebie duzo. Auto to moze nie rakieta, ale przyspieszenie do 100 bardzo dobre, zwazywszy na to, ze silnik nie pali jak smok.

Do przodu jezdzi sie idealnie, chociaz słupki sa spore. O widocznosci do tylu lepiej nie wspominac, podobnie jak o widocznosci przez boczne tylne szyby, a raczej szybki. Lusterka ciezko dobrze ustawic, ze wzgledu na \\\\\\"wznoszaca sie\\\\\\" ku tylowi sylwetke auta, ale bezpieczenstwo zachowane.

Zawieszenie bardzo twarde, ale tu znowu norma - w koncu to auto sportowe, a nie citroen c5 dla dziadka. Rewelacyjne fotele przednie, naprawde najlepsze z jakimi sie spotkałem, trzymają rewelacyjnie. Tylna kanapa służy mi generalnie tylko na torbe podrozna, ale jest na niej wiecej miejsca niz sie wydaje. Osoby o srednim wzroscie pojada nawet bez strasznej meczarni. Wyciszenie slabe, ale w koncu nie o to chodzi ;)

Klima dziala bez zarzutu, auto dobrze wentylowane, nie ma klopotow z parowaniem itp.

Toyota Celica: coupe, coupe cabrio, sedan (limuzyna)

Toyota Celica: benzyna, benzyna+gaz

Toyota Celica: 1.3, 1.6, 1.8, 2.0

Toyota Celica: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987