Toyota Celica opinie, oceny użytkowników, Toyota Celica spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Celica

benzyna+gaz

Średnia ocena: 9.00/10

Toyota Celica spalanie (l/100km)

10.38/10.90
8.52/9.18
9.83/10.73

Oceny TOYOTY CELICA

MAŁGORZATA2008-02-11

Autko Ok biegi dzialaja super przyspieszenie niezle jak na 1.6 ale moglo by byc lepsze
fotele nisko jak na ziemi kubelkowe dla niskich ludzi raczej niewskazane
duzo miejsca z przodu o wiele mniej z tylu typowy samochod sportowy
Przy duzych przedkosciach na zakretach prowadzi sie doskonale nie wspomne o drostej drodze. Uklad kierowniczy jak i hamulce sa doskonale. Z parkowaniem moze troszke gorzej gdyz jest to niski samochod i siedzi sie nisko ale to kwestia gustu dla mnie OK:)

2010-02-21

na początek autko idealne w trasie sie sprawdziło latać tez potrafi jedynie przydało by sie zeby przy200km/h palił troche mniej:)w razie pytań raperek21@o2.pl
bardzo elastyczny silnik na 5 biegu mozna jechać zarówno 50 jak i 235 skrzynia jak to skrzynia mankament z synchronizatorami ale da sie jeździć przyspieszenie w moim przypadku najlepsze jest na 1 2 i 3 biegu (17"fele)
zawieszenie twarde bardzo wygodnie sie siedzi jak i jeździ-gorzej mają ci z tyłu:) niestety czuje sie kąplecik pasażerów, ogulnie jest cicho w autku
autko prowadzi się bardzo dobrze hamulce nie są złe ale z 200 km/h do 0 hamowanie wydłuza sie

Jacek2008-04-22

jeżdzę tym samochodem 3 lata i wszystko super,przy dbaniu o terminy przeglądów i pilnowaniu oleju w skrzyni automatycznej lepiej być nie może.jestem bardzo zadowolony pomimo automatu(przy sportowym trybie mozna też "pojeżdzić"pali przy normalnej jeżdzie 7-8 benzyny i około 9 l. ...

Krystian2009-07-08

Toyota Celica VI generacji z silnikiem 2.0 o mocy 175 km jest ponadczasowym samochodem z bardzo dobrymi osiągami. Jedyna wadą jest wyciszenie auta, które da sie odczuc przy większych prędkościach;) ogólnie da się przeżyć;)Polecam

edward2008-02-10

Auto o takim przebiegu sprawuje sie b.dobrze.

Średnie oceny TOYOTA CELICA

4.5/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Celica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Coupe.

Toyota Celica

Toyota Celica

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Celica

użytkownik: MAŁGORZATA

Toyota Celica 1600 0KM 1990r. sedan (limuzyna)

Posiadam wiele aut, gdyz mam nauke jazdy,wiele z nich nie ma nawet roku. Wygladaja tak zwyczajnie psuja sie itd ,ale ta babcia Toyota jest jak dla mnie idealna. Pali bardzo malo jak do tad a mam ja juz 4 lata nic sie nie psulo. Poza przegladami, OC i gazem za nic nie placilam oj sorki i mandatami za predkosc.:)Przed kupnem jej wszyscy mi to auto odradzali gdyz mowili ze sa bardzo drogie czesci wbrew ich opiniom kupilam ja. Mam ja nadal i miec bede przynajmniej jeszcze przez kilka lat. Poprostu jest tego warta :) Pozdrawiam wszystkich.

z przodu i w lusterkach wspaniala widocznosc z tylu troszke mniejsza

fotele nisko jak na ziemi kubelkowe dla niskich ludzi raczej niewskazane

duzo miejsca z przodu o wiele mniej z tylu typowy samochod sportowy

nawiew ma troszke slaby

Toyota Celica: coupe, coupe cabrio, sedan (limuzyna)

Toyota Celica: benzyna, benzyna+gaz

Toyota Celica: 1.3, 1.6, 1.8, 2.0

Toyota Celica: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987