Toyota Corolla opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla

2004r.

Średnia ocena: 7.85/10

Toyota Corolla spalanie (l/100km)

8.29/9.60
6.63/7.30
7.47/8.40

Oceny TOYOTY COROLLA

Paweł2009-07-13

2013-09-04

poza beznadziejną tapicerką siedzeń ,świetny i niezawodny samochód
koszmarnie nietrwała tapicerka siedzeń ,wymieniłem pokrycie oparcia fotela kierowcy (wyszedł drut ,serwis ok 1500 zł ),następnie pokrycie siedziska wraz z gąbką (serwis ok 1300 zł).Od przebiegu 90 tys pedał sprzęgła zaczął skrzypieć ,wymieniono sprzęgło na nowe (serwis ok 2500),oka...

maciek2013-11-01

chciałbym za jakiś czas kupić taki sam tylko nowszy. ale to już przy dzisiejszej technice jest niemożliwe. samochody są coraz mniej wytrzymałe. moje auto ma już prawie 10 lat, a to nie jest moje pierwsze auto tyl`ko już 7 lub 8-me. ale to mam najdłużej i chyba go już dojeżdże.
jak na 110 konny silnik to uważam, że elastyczność i przyspieszenie ma "bardzo super". moja toyotka lubi wysokie obroty.
samochód mam od nowości ze salonu. od samego początku brzydko "siedział" mu tył, ale znajomy mechanik delikatnie podniósł i auto nabrało wyglądu. natomiast faktycznie jak jadę tak do 120km/h to jest w miarę cicho w samochodzie, natomiast większe prękości - no jest głośno.
samochód prowadzi się bardzo dobrze trzyma się drogi, jeżeli ktoś uważa innaczej to niech lepiej zmieni opony. ma duuży promień skrętu można szybko wynawracać i bardzo pomaga rzy tym manewrze wspomaganie-super.

2010-02-24

wysoka cena za to wolno traci na wartości. Silnik tzw v-tek jest nadzwyczaj ekonomiczny. Przy poj. 1400 jest bardziej efektywny niż stary 1600.
Wygodne po mieście. Za miasto nie koniecznie.
Nic dodać nic ująć. KLasycznie elegancka z pazurem.
Poprzednie auta to Carina E i potem VV Passat. Corolla jest stricte autem miejskim. Bardzo wygodna do manewrowania na wąskich upchanych parkingach. Ekonomiczna. Pakowna. Zaskakująco obszerne wnętrze. Nieco wyższa niż inne auta w klasie, co daje lepszy kąt widzenia. Na wycieczki za miasto jedna...

2008-08-16

1, Głośny 2,Duże zużycie paliwa 3,Przy małym przebiegu duży koszt rocznego przeglądu i wymiany oleju.
Niska ocena dotyczy zapewne silnika 1,4 l. Skrzynia biegów działa poprawnie , chociaż do masy samochodu bardzo słabe przyspieszenia.
Wyciszenie przy szybkości pow. 100 km/h to największa wada Corolli. Dosyć duża cena, możnaby wymagać więcej.
Tapicerka osłaniająca blachę tylnego siedzenia, nie trzyma się. Wpada do bagażnika. Jest to drażniące.
Głośny przy 130 km/godz. Duże zużycie paliwa przy dynamicznej jeździe, ok.9 - 10 l/100 km

Średnie oceny TOYOTA COROLLA

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 3.

Toyota Corolla

Toyota Corolla

Mazda 3

Mazda 3

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla

użytkownik: Paweł

Toyota Corolla T-Spirit 1600 110KM 2004r. hatchback

Bardzo fajne, solidne japońskie autko. Z typu: serwisujesz, tankujesz i jeździsz. Potwierdziło swój potencjał podczas ostatniej wakacyjnej podróży (ponad 5000km bez zająknięcia). Tylko ze spakowaniem musieliśmy pogłówkować, ale na codzienną jazdę rewelacyjne (zakupy i wózek dla dziecka wchodzi bez problemu).

Skrzynia dobra do normalnej jazdy, głównie w mieście, na trasy przydałby się 6 bieg, pewnie silnik pracowałby wtedy ciszej (przy 120km/h obroty 3500 a potem to już wyżej). Bardzo elastyczna. Drążek ma jednak spory zakres operowania i trzeba się namachać trochę. Serce autka rewelacyjne i niezawodne, właśnie zrobiłem wycieczkę 5000km - poziom oleju nie spadł nawet odrobinę. Demon prędkości i król przyspieszenia to jednak nie jest.

Ogromne lusterka, ogromna przednia szyba. Słupki w małym zakresie przeszkadzają. Tylna szyba dosyć mała.

Każdy zwraca uwagę na dużą ilość miejsca dla pasażerów z tyłu. Bez problemu trójka pasażerów lub dwoje plus fotelik się umiejscawia. Z przodu bardzo wygodnie. Może nie relaksująco, ale długie wojaże nie męczą. Moje autko dopiero ostatnio po raz pierwszym w swoim żywocie musiało posmakować polskich dróg - na zawieszenie nie można narzekać. Na trasie trochę głośno w środku.

Automatyczna klimatyzacja i sterowanie radiem z kierownicy sporo ułatwia. Dostęp do pozostałych przycisków z pozycji kierowcy dobry. Wykończenie bardzo solidne. Bagażnik jednak dosyć mały - wakacyjny wyjazd trzech osób to szukanie kompromisów w wielkości walizek. Oczywiście rozkładane płasko siedzenia rozwiązują problem.

Samochód dobrze się prowadzi. Układ kierowniczy reaguje w sposób zamierzony. Trzymanie w zakrętach bardzo dobre ale to zasługa także świetnych opon jakie mam (Michelin EnergySavers). Bardzo mały promień skrętu. Z parkowaniem najmniejszych problemów. Hamulce bardzo dobre, w sytuacjach awaryjnych nie zawodzą. Trochę szybciej się zużywają.

Poki co rewelacja.

Oczywiście miły chłodek tylko z użyciem klimy, bo wentylator skutecznie nas nie owieje.

Jak na razie, odpukać, bez zarzutu.

Toyota Corolla: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla: 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Toyota Corolla: 2016, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1984