Toyota Corolla opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla

1.9

Średnia ocena: 8.80/10

Toyota Corolla spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY COROLLA

2010-02-19

Niestety nie miała klimatyzacji...Choć z drugiej strony to dobrze , bo i tak zapłaciłem horendalne cło.Ale nie żałuję!!! Tylko czuję się mocno oszukany przez własne państwo!!!!!!!!!!!!!!!
Idealnie dopasowane do potrzeb parametry zawieszenia.Idealnie "trzyma się" drogi. Raczej neutralne zachowanie się w zakrętach. "Wybacza" błędy... Hamulce działają b. skutecznie. Zła widoczność podczas cofania ale za to przydatnie duży bagażnik.

2010-04-05

Bardzo ale to bardzo lubiłam ten samochód sprzedałam go tylko dlatego że rodzina mi się powiększyła i potrzebowałam minivana,była troszke mułowata ale po co mamuśce z trójką dzieciaków zrywna bryczka:)
silnik 1.9 był niestety mułowaty i wymagał częstej zmiany biegów. Mnie to nie przeszkadzało :)
nawiew na ostatnim stopniu był już bardzo głośny fotele bardzo wygodne :)
Bagażnik super ,bardzo duży
Długa ale łatwa w manewrowaniu:)

Robert2008-03-31

Mysle ze auto godne polecenia ale zaznaczam nalezy kupic zadbany egzemplarz.
Przydaloby sie troszke wiecej konikow.
Bardzo wygodne.
Funkcjinalne i przestronne.
Jezeli auto jest zadbane to polecam goraca. Wygoda, konfort, male spalanie. Czesci troche drozsze i niektore trudno dostepne.

Średnie oceny TOYOTA COROLLA

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 3.

Toyota Corolla

Toyota Corolla

Mazda 3

Mazda 3

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla

Toyota Corolla E11 1900 1WZ 0KM 2000r. liftback

Jestem mile zaskoczony trwałością i wygodą oraz niezawodnością tego samochodu. Polecam go wszystkim zainteresowanym. Nie zamierzam się pozbywać tego samochodu. Wcześniej źle patrzyłem na sam. japońskie. Nie miałem racji. Nie zrażajcie się do TOYOTY. Do wpadki trzeba umieć się przyznać. Będą dzięki temu jeszcze lepsze...

Silnik wolnossący więc jest trchę mułowaty przy niskich prędkościach. Powyżej 100 km/h przyśpisz lepiej. Trzeba dobrze planować wyprzedzanie ... Za to zero problemów z turbiną. Trwały i niezawodny! Znany z Peugotów i C15 Citroena. Ok 6-7 litrów/100km. Bardzo elastyczny! Ja jestem zadowolony.

Solidne materiały.Dobrze skonstruowane podzespoły. Stacyjka firmy Valeo to niestety słaba część. Udało się ją naprawić. Ale to ewidentnie źle zprojektowane urządzenie (wadliwie skonstruowany jeden z elementów).

Wystarczająca, choć mogłoby być nieco lepiej. Ale nie ma istotnych niedogodności!

Toyota Corolla: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla: 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Toyota Corolla: 2016, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1984