Toyota Corolla Verso opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla Verso spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla Verso

2003r.

Średnia ocena: 9.25/10

Toyota Corolla Verso spalanie (l/100km)

8.50/9.00
6.60/7.20
7.00/8.50

Oceny TOYOTY COROLLA VERSO

Robert2015-03-08

Jedyną odczuwalną dla mnie wadą auta jest niezbyt precyzyjnie pracująca skrzynia biegów. Lewarek chodzi zbyt twardo i lubi się przycinać. Cała reszta to wyłącznie same zalety tego świetnego autka.
Silnik mimo małej pojemności zadziwiająco jest dynamiczny i auto ładnie rwie do przodu na każdym biegu. Dynamiki dodają zmienne fazy rozrządu. Silnik wcale nie jest za słaby do tego auta - to w końcu nie jest auto sportowe. Na prawdę z przyjemnością wsiadam za kierownicę tego auta, szcz...
Zawieszenie jest ładnie zestrojone, ani za miękkie ani za twarde. No i jest super trwałe. Sprzedałem francuza i wreszcie mam całkowity spokój z ciągłymi wymianami drążków, sworzni, gałek itp. Teraz kompletnie nic nie trzeba wymieniać. Komfort jazdy jest bardzo wysoki. Fotele przednie s...
Auto w środku jest znacznie większe niż się wydaje z zewnątrz. Na prawdę sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Bagażnik mógłby być większy, ale ja jestem przyzwyczajony do dużych - w drugim samochodzie mam ponad 500 litrów i ten w Verso na dalsze wyjazdy jest dla mnie za mały. Wska...
Uwielbiam prowadzić to autko w trasie. Układ kierowniczy i wspomaganie działa świetnie.

przemek2008-04-07

do tej pory jeździłem niemcami, pod względem kosztów części zamiennych były lepsze, ale toyota bije je na głowę zarówno komfortem jazdy, bezawaryjnością i stylem....
silnik dość eelastyczny aczkolwiek w innych dislach które miałem passati golf silnik pod tym względem był lepszy. nie wiem czy to jest problem ogólny ale u mnie skrzynia biegów chodzi dość ciężko, przyspieszenie b.dobre.
wszystko ok, wygodnie i przyjemnie i do tego ten terkot diselka :)
toyota=ergonomia, nic dodać, poza tym dużo miejsca dla wszystkich podróżujących, dużo schowków, materiały-dobry i dość trwały plastik, po lekkim nabłyszczeniu prezentuje się ładnie.
autko prowadzi się bardzo dobrze, bez względu na swoje wymiary, jeśli chodzi o hamulce to mogłyby być lepsze choć te do złych nie należą (w poprzednim aucie VW Golf to miałem brzytwę).

Leszek2009-10-06

super auto, jeździłem francuzami i niemcami, opinia obiegowa mówi, ze jak się raz wsiądzie do Toyoty, to bedzie sie wiernym marce. Ma to sens, tym autem chce sie jeździć
trochę sztywno \"wchodzą \" biegi
super mi sie podoba takie wysokie siedzenie
Mnóstwo schowków i wszystko pod reką
Prowadzi sie super to auto, poprostu jednym palcem. troche słabe hamulce jak na tę wielkość samochodu

ZOSIA ZYGMUNT2011-02-15

JESTEM USATYSFAKCJONOWANA POD KAŻDYM WZGLEDEM
JEŻDZIŁAM TYM AUTKIEM 3 LATA SUPER TOYOTKA POLECAM SRRZEDAŁAM ŻEBY KUPIĆ NOWSZĄ OBECNIE OD 2 MIESIĘCY MAM TOYOTĘ AURIS PREMIUM Z 2009 ZROBIŁAM 1200KM GORĄCO POLECAM SAMOCHODY TEJ MARKI NIGDY NIE MIAŁAM Z NIMI PROBLEMÓW

2010-03-07

110 KM to trochę mało gdy wsiada kpl. pasażerów lub jest obciążona ale gdy jeżdżę solo jest ok.
zawieszenie jest bardzo dobrze zestrojone i trwałe nawet jak na polskie warunki.

Średnie oceny TOYOTA COROLLA VERSO

9.8/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla Verso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Toyota Corolla Verso

Toyota Corolla Verso

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla Verso

użytkownik: przemek

Toyota Corolla Verso Terra 2000 D4D 90KM 2003r. mini-van

jak w f-16:) duże szyby, wysoki fotel kierowcy, dość grube słupki z przodu - ale problem rozwiązują małe okienka.

wszystko ok, wygodnie i przyjemnie i do tego ten terkot diselka :)

ogólnie autko bezawaryjne, poza niezbędnymi przeglądami wymieniałem jak dotąd tylko końcówki drążków - wiadomo polskie drogi- i hamulce. niestety ogólnie części do toyoty nie należą do tych z dolnej półki, ale coś za coś.....

zimą szybko się nagrzewa wnętrze, klima pracuje bez zarzutu.

jak dotąd żadnych problemów

Toyota Corolla Verso: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla Verso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla Verso: 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Toyota Corolla Verso: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1997, 1993