Toyota Corolla Verso opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla Verso spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla Verso

1.8

Średnia ocena: 8.14/10

Toyota Corolla Verso spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY COROLLA VERSO

2016-10-19

Auto godne polecenia każdemu, kto szuka czegoś przestronnego, pewnego i dającego "pewność" użytkowania. Wiadomo, że są to samochody paroletnie i nie należny oczekiwać cudów i 100% niezawodności. Ale wśród konkurencji Toyota naprawdę wypada znakomicie i czystym sumieniem mog...
Silnik jest nieco "niecierpliwy" kiedy jest zimny, trzeba się przyzwyczaić do jego zestrojenia ze skrzynią biegów jak i współpracą ze sprzęgłem. Przy dynamicznej jeździe lubi nieco wyższe obroty, co niestety wpływa znacząco na spalanie. Ogólnie silnik cichy i dynamiczny, nawe...
Fotele są wystarczająco wygodne. Ich duże możliwości ustawień i konfiguracja daje duże pole do popisu. Jeżdżąc z małym dzieckiem, obojętnie na którym fotelu siedzi, nie mam problemu z ich ustawieniem, tak żeby "młody" siedział wygodnie i nie kopał fotela przed sobą. Podł...
Opinie o tym, że ostatni rząd foteli jest dla mikrusów należy wrzucić miedzy bajki. Dwie dorosłe osoby, średniej budowy ciała i wzrostu jadą tam nad wyraz komfortowo i wygodnie. Miejsca na szerokość jest aż nadto, jedynie podłoga, która jest nieco wyżej może źle wpłynąć nieznaczn...
Zawieszenie pracuje rewelacyjnie, nie odczuwam znaczącej różnicy jadąc autem samemu, czy to z sześcioma pasażerami. W obu przypadkach układ kierowniczy jak i zestrojenie zawieszenia pozwala na swobodną i bezpieczną jazdę. Poprzedni właściciel mojego auta kazał zwrócić uwagę na promie...

2009-12-02

Auto bardzo dobre ,ale nie bez wad.Szczególnie polecam wszystkim którym zależy na wygodzie i pojemnym wnętrzu ,jednak zapomnieć trzeba o oszczędnej jeździe bo apetyt na paliwo -zwłaszcza w mieście jest spory.
Przyspieszenia nie są rewelacyjne ,ale to jest raczej auto do spokojnej rodzinnej jazdy. Tym autem w ogóle trzeba nauczyć się jeździć.
Wyciszenie nie jest rewelacyjne -silnik zaczyna przeszkadzać przy 100 km/h Ważne jest na jakich oponach się jeździ bo w tym modelu opony są szczególnie słyszalne.
Obsługowo OK ale dostęp do żarówek od strony kierowcy mógłby być lepszy. Bagażnik jak na tak duże auto też nie powala. bardzo utrudniony dostęp do podświetleń kokpitu-robota tylko dla servisu !
Trochę mało zwrotna co przeszkadza przy parkowaniu w ciasnych miejscach,ale to kwestia wprawy !

Paweł Wieczorek2008-05-10

Świetne autko, drogie w zakupie ale naprawdę warto. Wcześniej jeździłem też minivanem ( Picasso HDi, nie będę się wypowiadał bo nie chcę sobie psuć nerwów ) i ten naprawdę rewelacyjny.
Rewelka, elastyczny jak diesel, na 5-ce można spokojnie przyspieszać od 50 km/h. Stosunkowo małe autko, więc 136 koni robi swoje. Skrzynia potrafi czasami przychaczyć, ale tragedii nie ma.
Świetnie się prowadzi, na krótkich nierównościach troszeczkę podskakuje, przednie fotele genialne, świetne podparcie, tylne...z tyłu nie jeżdżę więc to nie mój problem :-). Wysokie autko to słychać wiatr troszkę bardziej niż w normalnym aucie.
Ładnie wygląda, bagażnik średni, tylne fotele się przesuwają więc można sobie powiększyć bagażnik. Świetna jakość materiałów, milion schowków.
Świetnie się prowadzi, troszkę twardy jak niemiec, ale zawsze to lepiej niż miękki jak francuz :-)

2008-08-13

Ten samochd niema wad!
Bez konkujecyjne pobija wszyskich.
Na to auto niema mocnych. Nie znajdziecie lepszego. Choć fotel przszedni, dla wysokiej osoby jest za krótki. Mógłby być trochę dłuższy.
Chyba sie powtażam ale na to autko niema mocnych.
Autko ma automatyczną skrzynie biegów, czujniki parkowania. Relingi dachowe co poprawia mu wygląd. To autko jest kapitalne dla rodziny i do biznesu. Wspaniale się prezentuje i jest NIEZAWODNE. REWELACA! Dziękuje ci firmo TOYOTA że zrobiłaś takie fajne autko dla mnie.

2011-02-27

To nie ta sama TOYOTA co kiedyś ,miałem 10 letniego Lanosa(też kupiony w salonie) pierwsze objawy korozji po 9 latach -dlatego go sprzedałem i wywaliłem prawie 90 tys na gówno które samo rozpadnie się od wilgoci w powietrzu.
Po 60 tys km gąbka z foteli kruszy się i sypie na podłogę ,auto na gwarancji -ASO nie uznało podobno jestem za ciężki:)
Miękki lakier po odprysku lakieru od kamieni za dwa dni widać "rudego" jakby nie było ocynku tylko blacha z puszek po tureckich konserwach......

Średnie oceny TOYOTA COROLLA VERSO

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla Verso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Toyota Corolla Verso

Toyota Corolla Verso

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla Verso

użytkownik: Paweł Wieczorek

Toyota Corolla Verso 1800 VVti 136KM 2002r. van

Bardzo duże szyby, ogromne lusterka.

Ceny części są wysokie, jedyne co wymieniałem to osłonę gumową przegubu, w serwisie za samą część zaśpiewali 264zł. Kupiłem zamiennik i wyszło 100 z wymianą.

Bardzo wydajna klima, jak jest zimno bardzo szybko leci ciepłe powietrze.

Jak narazie zero problemów.

Toyota Corolla Verso: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla Verso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla Verso: 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Toyota Corolla Verso: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1997, 1993