Toyota Corolla Verso opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla Verso spalanie van (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla Verso

van

Średnia ocena: 8.10/10

Toyota Corolla Verso spalanie (l/100km)

9.91/10.00
7.03/8.00
8.11/9.00

Oceny TOYOTY COROLLA VERSO

2013-06-25

Moje autko ma już swoje lata, rodzina namawia mnie na coś jeszcze większego ale mam proble bo nie widzę następy. Wydaje się być super bezpieczny 4 poduszki, może brak kurtyn ale karoseria mocna, nie skręca się po dziurach jak fiat.
Przyspieszenie mam nieco gorsze od 0 bo mam wieksze opony o 1 wymial, za niski bo haczył o krawężnik. Za to spalanie się poprawiło przy 80 - 5,2 l przy 90 - 5,8 l
Przednie fotele jak dla faceta mają krótkie siedziska. Przewożę towar o większych gabarytach 920 X 120 cm i nie mam problemu, szybki demontaż siedzeń tylnich. Mam też dla wnuków dwa foteliki fabrycznie wmontowane, za jednym przyciśnięciem się podnoszą siedziska w tylnej kanapie. W miar...
Tylna kanapa dzielona 2+1 oddzielnie wyjmowane. Oparcie środkowe przechylane do przodu - jako stolik na napoje, przesuwana w 2 pozycjach, pozycjonowanie oparcia. przednie fotele mogly by mieć większe siedziska ale jak się odpowiednio ułoży (góra tył i pochylenie oparcia) to jest OK. Wykońc...
Samochód super, po tylu latach muszę wymienić tylko amortyzatory w tyle. Klocków i oleju z filtrem nie liczę bo to normalka. Jak dla faceta troszkę mały, dla kobiety idealny (pedały, siedzenie, przyciski, zmiana biegów).

Jan2016-11-15

Wg mojej oceny samochód ma same zalety, które wyżej uwzględniłem i wykazałem. Mnie przeszkadza jedynie słabe wyciszenie wnętrza pojazdu. W porównaniu do moich poprzednich i starszych pojazdów stwierdziłem, że lakier w Corolla Verso jest bardziej miękki i mniej odporny na zarysowania. Je...
Dla mnie silnik pracuje płynnie, miękko i ma wystarczającą moc. Oceniam go jako rewelacyjny. Elastyczność mogłaby być lepsza ale dla mnie jest wystarczająca. Skrzynia biegów działa bardzo dobrze tylko lewarek zmiany biegów zatrzymuje się u mnie przy przełączaniu z 5 na 4 bieg.Efekt ja...
Resorowanie oceniam bardzo dobrze tak jak fotele przednie. Fotele tylne wystarczająco wygodne. Do jazdy z kompletem pasażerów i ładunkiem trochę za słaby jest silnik 1,6. Ogólny komfort jazdy jest słabszy co wynika z twardego zawieszenia ale dla mnie nie jest to wadą a raczej zaletą. Wycis...
Nadwozie i wnętrze oceniam bardzo dobrze. Korozji na nadwoziu nigdzie nie stwierdziłem. Natomiast korozja powierzchowna była widoczna na elementach podwozia co mogło się wiązać z 12 letnim użytkowaniem pojazdu w górskim regionie południowej części Niemiec.
Zawieszenie jest dość twarde ale za to pojazd bardzo dobrze trzyma się drogi i nie przechyla się na zakrętach. Hamulce mam bardzo dobre ale nie rewelacyjne. Wspomaganie układu kierowniczego - super. Zawieszenie słychać na nierównościach ale nie dobija.

Radek2016-05-01

w 2007 roku kupiliśmy dwie corolle verso jedną 1.8 w benzynie drugą 2.2 d-cat - Ojciec zrobił jakieś 170 000 km u mnie licznik wskazuje 410 000 km . Jego Pali 10 litrów mój 7-8 . zarówno On i jak ja nie mamy praktycznie żadnych problemów z autem. Postaram się dodać opinię jak przejadę ...
Ojciec ma 1.8 vvti - corollę verso i to jest czołg. Żona się śmieje jak na światłach ktoś do niej podjeżdża i kozaczy... za kilka chwil ma go już metry za sobą. Przejechałem ponad 400 000 km jedyne co wymieniałem to pompa wody, kosztowała 900 zł i to przy 100 000 km. a tak to nic z...
zdecydowanie mega wygodne i wysokie auto !
fajnie się siedzi. zapakuję całą rodzinkę walizki psa i wózek
klocki wymieniałem co 30 000 - 40 000 km tarcze co 100 000 km. Przy 315 000 km wymiana amortyzatorów przednich !!

Paweł Wieczorek2008-05-10

Świetne autko, drogie w zakupie ale naprawdę warto. Wcześniej jeździłem też minivanem ( Picasso HDi, nie będę się wypowiadał bo nie chcę sobie psuć nerwów ) i ten naprawdę rewelacyjny.
Rewelka, elastyczny jak diesel, na 5-ce można spokojnie przyspieszać od 50 km/h. Stosunkowo małe autko, więc 136 koni robi swoje. Skrzynia potrafi czasami przychaczyć, ale tragedii nie ma.
Świetnie się prowadzi, na krótkich nierównościach troszeczkę podskakuje, przednie fotele genialne, świetne podparcie, tylne...z tyłu nie jeżdżę więc to nie mój problem :-). Wysokie autko to słychać wiatr troszkę bardziej niż w normalnym aucie.
Ładnie wygląda, bagażnik średni, tylne fotele się przesuwają więc można sobie powiększyć bagażnik. Świetna jakość materiałów, milion schowków.
Świetnie się prowadzi, troszkę twardy jak niemiec, ale zawsze to lepiej niż miękki jak francuz :-)

2008-08-13

Ten samochd niema wad!
Bez konkujecyjne pobija wszyskich.
Na to auto niema mocnych. Nie znajdziecie lepszego. Choć fotel przszedni, dla wysokiej osoby jest za krótki. Mógłby być trochę dłuższy.
Chyba sie powtażam ale na to autko niema mocnych.
Autko ma automatyczną skrzynie biegów, czujniki parkowania. Relingi dachowe co poprawia mu wygląd. To autko jest kapitalne dla rodziny i do biznesu. Wspaniale się prezentuje i jest NIEZAWODNE. REWELACA! Dziękuje ci firmo TOYOTA że zrobiłaś takie fajne autko dla mnie.

Średnie oceny TOYOTA COROLLA VERSO

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla Verso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Toyota Corolla Verso

Toyota Corolla Verso

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla Verso

użytkownik: Paweł Wieczorek

Toyota Corolla Verso 1800 VVti 136KM 2002r. van

Bardzo duże szyby, ogromne lusterka.

Ceny części są wysokie, jedyne co wymieniałem to osłonę gumową przegubu, w serwisie za samą część zaśpiewali 264zł. Kupiłem zamiennik i wyszło 100 z wymianą.

Bardzo wydajna klima, jak jest zimno bardzo szybko leci ciepłe powietrze.

Jak narazie zero problemów.

Toyota Corolla Verso: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla Verso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla Verso: 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Toyota Corolla Verso: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1997, 1993