Toyota Land Cruiser opinie, oceny użytkowników, Toyota Land Cruiser spalanie 4.2 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Land Cruiser

4.2

Średnia ocena: 8.80/10

Toyota Land Cruiser spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY LAND CRUISER

Janusz2008-08-21

auto godne polecenia najlepszemu przyjacielowi takiemu którego nie można oszukać , będzie nam z pewnością wdzięczny
najlepsza skrzynia automatyczna ze wszystkich terenówek na świecie +zapas mocy i tempomat, genialnie !
optimum komfortu dla 4 osób nawet na trasach po kilka tys. km. Cichy i pakowny.kilkaset kilo nie robi na nim żadnego wrażenia. Zwłaszcza z przyczepami, nawet ciężkimi nie ma sobie równych.
tylko w amerykańskich terenówkach jest podobnie wygodnie i przestrzennie ale one pala dwa razy więcej i brak serwisu na trasie. Poza USA bez konkurencji, gabaryty mówią same za siebie!

Średnie oceny TOYOTA LAND CRUISER

9.8/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Land Cruiser brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Justy.

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Subaru Justy

Subaru Justy

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Land Cruiser

użytkownik: Janusz

Toyota Land Cruiser 100 4200 0KM 2000r. terenowy

wielkie to i przestronnie oszklone lusterka regulowane elektrycznie obejmują wszystko za nami można ustawić dowolnie bez względu na wzrost kierowcy i zapamiętać dla dwóch kierowców, wygoda i oszczędność czasu w trasie.

nie istnieje pojazd lepiej sprawujący się w terenie z jednoczesnym komfortem jazdy w trasie lub po mieście.Niezależne regulowane zawieszenie pozwala mu pokonywać dna wyschniętych górskich rzek, brodzić może metr w wodzie, na trasie 195km/h w tym pod górkę też bez problemu (tempomat).Ucieknie każdemu w trasie a mało go kto dogoni. Może ciągnąć kilka ton. Może też zawieść "młodych" do ślubu(mi się zdarzało!)i bez obciachu. "blachary"lecą na niego bez dwóch zdań! a miejsca do spania jest sporo dla dwóch osób z wyciągniętymi nogami (ja mam 188cm wzrostu).Polecam serdecznie!!!jeśli kogoś stać bo..KOSZTOWNY W UTRZYMANIU(AC,OC, serwis okresowy).Auto nie awaryjne, polecam jazdę zwłaszcza w terenie, bez konkurencji(właściwości trakcyjne i moc silnika).12pkt w skali do 10.

most tylny 23tys zł brrrr...(ale przyznaje z mojej winy, zakopałem auto w piachu grząskim i nie umiejetnie wyjeżdżałem z Trzaskiego terenu

niezależna z tyłu klima automatyczna i nawiew.W zimie jak w piecu trzeba przykręcać bo za gorąco. Na mróz podgrzewane fotele kierowcy i pasażera docenić można zwłaszcza w modelach ze skórzaną tapicerką, opcja wyższych obrotów dla zimnego silnika pozwala go szybciej w zimie rozgrzać. Nic dodać !

duży zapas energii + dodatkowe gniazda na oświetlenie zewnętrzne lub do innych instalacji np. wyciągarki, pelengatora(szperacza).

Toyota Land Cruiser: terenowy

Toyota Land Cruiser: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Land Cruiser: 2.4, 3.0, 4.0, 4.2, 4.5

Toyota Land Cruiser: 2010, 2007, 2006, 2005, 2003, 2001, 2000, 1998, 1997, 1996, 1990, 1987, 1986