Toyota Starlet opinie, oceny użytkowników, Toyota Starlet spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Starlet

1997r.

Średnia ocena: 9.38/10

Toyota Starlet spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY STARLET

adulek2024-01-10

Wyciszenie jest słabe, co do miejsca z tyłu jest słabo. W wersji 5- cio drzwiowej jest tak samo mało miejsca na tylnych siedzeniach. Z przodu wygodnie.
Trzeba zadbać o tylne nadkola i wlew paliwa( jest metalowy i koroduje)Lakier cienki 60-80 mikronów. Konserwować i woskować nadwozie.
Hamulce mogły by być lepsze.

2011-02-13

mega dynamiczne auto jak na tę klasę oraz spalanie
trochę głośna ale da się wytrzymać i przyzwyczaić . z obciążeniem źle się jeździ ale jeśli chcemy woźić komplet pasażerów to polecam kombi albo Busa
mały bagażnik ale taki ma być . trochę mało miejsca z tyłu ale takie auto. lakier bardzo dobry , z japonii
idealne autko dla początkującego oraz dla osób , które szukają auta dla max 3 osób z małym spalaniem . Mimo małego spalania auto ma kopa

adulek2015-03-06

Nie raz się pytałem w salonach Toyoty-jaki samochód pod względem niezawodności, jakości do równuje starletce?żaden!!!!!!!!!
mistrzostwo świata
powyżej 100km/h robi się głośno
trzeba konserwować-bo inaczej korozia atkuje progi i tylne błotniki
brak wspomagania

2011-02-15

Nie zawodny, jeszcze raz powtórzę poważnie nie zawodny, bardzo dynamiczny mający w sobie to coś!
Bardzo dobry czas na 100km niecałe 10 sek! Skrzynia biegów pracuje bardzo precyzyjnie, biegi wchodzą praktycznie same.
Bardzo dobry promień skrętu.

2008-08-05

Zbyt wiele nie można wymagać od trzydrzwiowego autka, ale Starlet spełnia wszystkie wymogi
Idealna w każdych warunkach w miejskim zgiełku

Średnie oceny TOYOTA STARLET

Osoby zainteresowane autem Toyota Starlet brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda Xedos.

Toyota Starlet

Toyota Starlet

Mazda Xedos

Mazda Xedos

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Starlet

użytkownik: adulek

Toyota Starlet 1300 75KM 1997r. hatchback

Jest tu moja opinia z 2015 (adulek)roku. Następny był yaris tragedia, tęskniłem za starletką. Tym razem 2 drzwiowa lepiej się prezentuje, bałem się automatu(nie potrzebnie) Każdy jak się przejedzie już nie chce auta w manualu. Poprzednia starletka pojechała do Nigerii, korozja tylnego nadkola. Mimo że konserwowałem. Teraz bardziej się przykładam do konserwacji. Super się jeździ, choć już nie robi takiego wrażenia na innych z pod świateł. Jak w latach 2000.Teraz nowe auta mają turbiny ,ciężko rywalizować z pod świateł. Chyba że obok staną "zawodnicy "co maja 15-20 lat to oglądam ich w tylnym lusterku. Jeśli znajdziecie w dobrym stanie blacharsko lakierniczym to kupujcie. Takich aut już nie będzie.

Tym razem automat, jest 3 biegowy super się sprawuje. Nie jest mniej dynamiczny od manuala. Jeździłem manualem 11 lat starletką mam porównanie. Każdy komu dałem się przejechać jest pod wrażeniem i mocy silnika i automatu jak sprawnie zmienia biegi. Bez zastanowienia jak chcę się depnąć robisz kick down i rwie do przodu.

Super, cienkie słupki duże lusterka.

Hamulce mogły by być lepsze.

Samochód jest z 1997-regeneracja rozrusznika. To wszystko przejechałem w roku ponad 13000km

Działa ok.

Regenerowałem rozrusznik, bo raz na jakiś czas nie kręcił.

Toyota Starlet: hatchback, liftback

Toyota Starlet: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Toyota Starlet: 1.0, 1.3, 1.4, 1.5

Toyota Starlet: 1998, 1997, 1996, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987