Toyota Starlet opinie, oceny użytkowników, Toyota Starlet spalanie 1.3 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Starlet

1.3

Średnia ocena: 8.75/10

Toyota Starlet spalanie (l/100km)

6.95/8.50
5.80/7.00
6.57/8.00

Oceny TOYOTY STARLET

adulek2024-01-10

Wyciszenie jest słabe, co do miejsca z tyłu jest słabo. W wersji 5- cio drzwiowej jest tak samo mało miejsca na tylnych siedzeniach. Z przodu wygodnie.
Trzeba zadbać o tylne nadkola i wlew paliwa( jest metalowy i koroduje)Lakier cienki 60-80 mikronów. Konserwować i woskować nadwozie.
Hamulce mogły by być lepsze.

Karol2012-03-19

Autko super. Gdyby nie fakt, że robi się dla mnie za małe nie sprzedawałbym jej za nic.
Silnik nie do zajechania. Nigdy nie sprawiał mi kłopotów. Odpalał w największe mrozy i niejednokrotnie autko przejechało trasę Polska - Belgia (900km) na jednym postoju na tankowanie bez problemów.
Komfort? Ciężko mówić o komforcie. Jeżdżę tym autem z żoną i 2 dzieci w fotelikach i jest masakra. Tylna kanapa wygodna ale jak wsiądą tam 3 osoby to ciężko mówić o wygodzie. Dłuższe trasy męczą.
Z przodu dość sporo miejsca (na pewno więcej niż w Polo teścia z 1996 roku). Bagażnik jak dla mnie duży (zmieściła się zmywarka 45 cm - bez rozkładania tylnej kanapy oraz 350kg złomu).
Autko nie do zdarcia.

2011-02-13

mega dynamiczne auto jak na tę klasę oraz spalanie
trochę głośna ale da się wytrzymać i przyzwyczaić . z obciążeniem źle się jeździ ale jeśli chcemy woźić komplet pasażerów to polecam kombi albo Busa
mały bagażnik ale taki ma być . trochę mało miejsca z tyłu ale takie auto. lakier bardzo dobry , z japonii
idealne autko dla początkującego oraz dla osób , które szukają auta dla max 3 osób z małym spalaniem . Mimo małego spalania auto ma kopa

Jacek Miklaszewski2008-02-29

Samochód, który prędzej się znudzi niż zepsuje, praktycznie koszty eksploatacji to materiały do przeglądów oresowych, żarówki i opny.
przyspieszenie oceniłem przez porównanie z poprzednimi miomi samochodami Toyotą Corollą 1.4, Hondą Prelude 2.0, Hondą Civic 1.6
Brak wsomagania osobą o minejszej sile fizycznej sprawia kłopoty, jednak podczas szybkego pokonywania zakrętów sprawia, że kontrola toru jazdy jest idealna

Paweł2009-05-03

Duży silnik jak na małe auto, więc przyśpiesza nieźle
Cicho w środku nie jest, ale to małe autko, więc ciężko się spodziewać nie wiadomo jakiego komfortu. Fotele dobre, ale na dłuższych trasach trochę boli kręgosłup. Przy pełnym obłożeniu traci trochę ze swojej zrywności.
Trochę mało miejsca z tyłu, zwłaszcza jak kierowca jest wysoki i odsuwa siedzenie
Stosunkowo słabe hamulce

Średnie oceny TOYOTA STARLET

Osoby zainteresowane autem Toyota Starlet brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Brava.

Toyota Starlet

Toyota Starlet

Fiat Brava

Fiat Brava

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Starlet

użytkownik: adulek

Toyota Starlet 1300 75KM 1997r. hatchback

Jest tu moja opinia z 2015 (adulek)roku. Następny był yaris tragedia, tęskniłem za starletką. Tym razem 2 drzwiowa lepiej się prezentuje, bałem się automatu(nie potrzebnie) Każdy jak się przejedzie już nie chce auta w manualu. Poprzednia starletka pojechała do Nigerii, korozja tylnego nadkola. Mimo że konserwowałem. Teraz bardziej się przykładam do konserwacji. Super się jeździ, choć już nie robi takiego wrażenia na innych z pod świateł. Jak w latach 2000.Teraz nowe auta mają turbiny ,ciężko rywalizować z pod świateł. Chyba że obok staną "zawodnicy "co maja 15-20 lat to oglądam ich w tylnym lusterku. Jeśli znajdziecie w dobrym stanie blacharsko lakierniczym to kupujcie. Takich aut już nie będzie.

Tym razem automat, jest 3 biegowy super się sprawuje. Nie jest mniej dynamiczny od manuala. Jeździłem manualem 11 lat starletką mam porównanie. Każdy komu dałem się przejechać jest pod wrażeniem i mocy silnika i automatu jak sprawnie zmienia biegi. Bez zastanowienia jak chcę się depnąć robisz kick down i rwie do przodu.

Super, cienkie słupki duże lusterka.

Hamulce mogły by być lepsze.

Samochód jest z 1997-regeneracja rozrusznika. To wszystko przejechałem w roku ponad 13000km

Działa ok.

Regenerowałem rozrusznik, bo raz na jakiś czas nie kręcił.

Toyota Starlet: hatchback, liftback

Toyota Starlet: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Toyota Starlet: 1.0, 1.3, 1.4, 1.5

Toyota Starlet: 1998, 1997, 1996, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987