Toyota Yaris opinie, oceny użytkowników, Toyota Yaris spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Yaris

1999r.

Średnia ocena: 9.15/10

Toyota Yaris spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY YARIS

Cezaty2008-08-10

Małe auto ,średnia moc silnika którego konstrukcja wymusza jazdę na wysokich obrotach jeśli ktoś chce jeździć dynamicznie,jeśli chcesz jeździć ekonomicznie,spokojnie włącz 5bieg przy 50km/h -nawet w mieście spali wtedy ok4-4,5l/100km
Trochę za głośna przy prędkości powyżej 100/h,przy komplecie pasażerów chcąc ruszyć dynamicznie najlepiej wyłączyć klimę, ale to już cecha wszystkich 16V z małą mocą.
Segment aut małych ma bardzo niewiele tak dopracowanych konstrukcji.Nie porównujmy yarisa z autami innych segmentów,choć byćmoże takie porównanie mogłoby wpędzić w kompleksy posiadaczy większości opli,fiatów czy np fordów lub francuzów

2009-09-13

bardzo dobry samochód chyba najlepszy swojej klasy, ekonomiczny i bezawaryjny.
samochód nieźle przyspiesza pozostawiając rywali klasy wyższej z tyłu, czasem wsteczny haczy, elastyczność bdb
na dłuższej trasie mało wygodne fotele przednie, szumy powietrza pow. 120 km/h
jak na tę klasy pojazdu samochód przestronny, plus za przesuwaną tylnią kanapę powiększając pojemność bagażnika, jakośc materiału bez zarzutu,plastiki trochę trzeszczą na nierównościach. dobrze zabezpieczony przed korozją.
piątka - układ kierowniczy bez zarzutu

2011-07-13

Najpotęzniejszy silnik 1.0 na świecie , (Polo 1.0 ma tylko 50 KM ) Ale niestety trzeba go wysoko kręcić
Poza wyciszeniem wszystko bardzo dobrze Fotele wygodne jak w Passacie B5 (mam porównanie), ale mniejszy komfort jazdy w Yarisie, ze wzgledu na brak zawieszenia wielowahaczowego
Mały bagażnik Fotele wygodne jak w Passacie, ale mniejszy komfort jazdy w Yarisie, ze wzgledu na brak zawieszenia wielowahaczowego
bez zarzutu

2008-08-15

Auto bardzo dobre,jedna poważna naprawa, poza tym żadnych problemów.Jedynie zbyt mały bagażnik,chociaż po położeniu tylnych siedzeń powstaje już niezła powierzchnia dla bagażu.
Jeśli chodzi o karoserię,po kilku latach jazdy wystąpiła korozja nad tylnym kołem.
Autko rewelacyjne do parkowania,skrętne,hamulce bez zarzutu.

Miras2011-01-18

mały, niezawodny godny polecenia
silnik nie do zajechania rozrząd na łańcuchu wiec nie ma wymian paska
nie jest to limuzyna wiec przy wiekszych predkosciach troche glosno w srodku
ten samochód nie ma bagażnika:) wysoki super sie siedzi i bezproblemowo wsiada
super sie drogi trzyma

Średnie oceny TOYOTA YARIS

Osoby zainteresowane autem Toyota Yaris brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Yaris

użytkownik: Cezaty

Toyota Yaris 1000 68KM 1999r. hatchback

moje auto kupiłem od firmy gdzie służyło jako pojazd do wszystkiego.Nie było w z byt dobrym stanie.Oceniając jego kondycję przed zakupem wziąłem pod uwagę opinie ADAC,gdzie jest ono notowane w 1 dziesiątce najmniej awaryjnych aut świata.Kupiłem i nie zawiodłem się.Po przejechaniu 30 tys km w ciągu roku oceniam że jest to zakup o niewielkim ryzyku.Innej marki w takim stanie nie kupiłbym

jeden z mankamentów to ograniczenie pola widzenia do tyłu.Ale to kwestia przyzwyczajenia.W porównaniu np z nowym modelem Hondy Civic hb problemu w yarisie nie ma.

lepszy w porównaniu do małych fordów,fiatów,bardziej komfortowy od aut niemieckich,nieco zbyt miękki w zakrętach,ale dzięki temu pełen komfort przy nierównej nawierzchni.Ideał na nasze drogi.Brak wspomagania kerownicy trochę daje się we znaki przy manewrach na parkingu ale i tak jest lżej niż w niejednym aucie ze wspomaganiem

Nie miałem potrzeby wykonać żadnej dużej naprawy,jedynie drobne regulacje, dlatego nie wypowiem się na ten temat

bardzo wydajna klima,tylko zabiera trochę mocy.Rozstawienie nadmuchów i ich wydajność optymalna

ok

Toyota Yaris: bus, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Yaris: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Yaris: 0.9, 1.0, 1.3, 1.4, 1.5, 1.9

Toyota Yaris: 2019, 2018, 2015, 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999