Toyota Yaris opinie, oceny użytkowników, Toyota Yaris spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Toyota Yaris

Średnia ocena: 8.27/10

Toyota Yaris spalanie (l/100km)

6.56/7.80
5.18/5.60
5.88/6.50

Oceny TOYOTY YARIS

piotr2010-01-09

mała toyka świetnie radzi sobie w mieście, jeśli trasy to tylko do 200km potem jazda zaczyna męczyć. w okresie zimowym rośnie spalanie ale siedem litrów jest do zaakceptowania. to i tak bardzo mało. bagażnik - jaki bagażnik;-). po wiekszych zakupach torby wędrują na tylną kanapę.
słaby silnik, ale mi się i tak nigdzie nie spieszy. jeśli ktoś lubi odjechać spod świateł to się zawiedzie.
przód ok przy 180 cm bez problemu tył - rzadko tam jestem, tylna kanapa to miejsce dla zkupów, które nie zmieściły się w bagażniku. bagażnik - sprzedawca coś wspominał że jest, ale do dzisiaj go nie znalazłem;-) (bardzo malutki) no ale czego się można spodziewać po tak małym aucie...
prowadzenie - wiecej niż dobre, nie perfekcyjne, samochód wykykonuje polecenia kierowcy z dość dużą precyzją. hamulce jak na mój styl jazdy spełniają swoje zadanie

moim zdaniem najwiekszą wada jest zła widocznośc przy skretach w lewo.... Poza tym jestem zadowolona z mojego autka..Ach.. i jeszcze bagażnik mógłby być ciut wiekszy...
trudno mi oceniać układ napędowy ponieważ się na tym nie znam... ocena jest zupełnie subiektywna. Autko nie jest super zrywne (jak ruszam na skrzyżowaniu, to inne auta maja większe przyspieszenie)..
Trudno mi oceniac wygode na tylnych fotelach, bo nie miałam okazji siedziec z tyłu;) ale na miejscu kierowcy wygodnie sie siedzi....
Nie jest to doże auto - moim zdaniem max dla dwóch dorosłych osób. Można się nim wybrać na zakupy do hipermarketu, ale wtedy trzeba przesunąć tylne fotele żeby było miejsce w bagażniku na zakupy;)
idealne auto do jazdy po mieście, zwrotne, dobrze się parkuje

Jacek2008-05-06

Gdybyś tylko miała klimatyzację i 30 cm długości więcej, na pewno byłbym Cię nie sprzedał.
Jak ktoś nie lubi, to rzeczywiście nie napracuje się drążkiem zmiany biegów, chyba że chce trochę wyprzedzać, to wtedy niestety trzeba. Na niskich obrotach to niestety mułek, ale na wyższych to naprawdę zaskoczyłem już wielu kierowców dużych samochodów, w szczególności pod górkę...
Zawieszenie super, ale przy pieciu dorosłych osobach w środku trzeba jednak uważąć na nierównościach. Powyżej 110 km/h zaczyna przeszkadzać szum powietrza.
Materiały pożądne, czuje się dobrą markę. Z tyłu jest zaskakująco dużo miejsca, w szczególności z szerokości, jednak niestety kosztem bagażnika, ale gdy nikt z tyłu nie jedzie przydaje się przesuwana tylna kanapa. Wysoko się siedzi, a przez to wsiada i wysiada.
Prowadzenie naprawdę ekstra tak do 120 km/h. Więcej to tylko na równiutkiej nawierzchni i bez silnego wiatru - po prostu nieduży samochód. Mały promień skrętu i długość - idealna do parkowania.

Marcin2010-02-27

Ten samochód musi być dopasowany do użytkownika jeżeli potrzebujecie auta z segmentu B mogę tylko polecić
Kupiłem to auto bo jeżdzę 25 tys km rocznie.Ekonomicznie inne nie mają szans. Biegi wchodzą płynnie, silnik jest cichutki, tylko jak wchodzi na wysokie obroty (pow 4 tys) wydaje taki grzechocik:)ale nawet fajny.
Podejrzewam że wszystko tutaj jest bez zarzutu, jednak moim drugim autem jest avensis, stąd obniżyłem trochę oceny.
Mam 185 cm wzrostu z przodu jak i z tyłu miejsca pod dostatkiem. Rozwiązanie z przesuwana kanapą dzieloną poprostu - mistrz. Materiały przyzwoite, bagażnik dobry ale w 4 osoby na wakacje się chyba nie pojedzie:)
Jest wysoka, przy sporym wietrze odczuwalne podmuchy. Przy zakrętach trzeba trochę zwalniać ale prowadzi się bez zarzutu.

2008-04-22

Dobry i niezawodny samochód.Oddam tylko w dobre ręce.Ciul ,który będzie sie targował przesadnie ,obrazi to auto i będzie mu furtka pokazana.Kupiec z prawdziwego zdarzenia będzie przyjęty z honorami należnymi Królom!
Po prostu ma kopyto gdy trzeba.Gdy nie trzeba,to można się podelektować luksusem jazdy tym wozem.
W środku jest cicho i przyjemnie.Auto jak osioł nie zwraca uwagi co mu wlazło i ile do środka.
Kompatybilne auto z otoczeniem,bo widać to otoczenie bardzo dobrze ze wszystkich stron.
Bardzo dobrze sie prowadzi,ma dobre przyśpieszenie i jeszcze lepsze hamulce,do tego stopnia za dobre,że jedna lebiega nie zdążyła wyhamować i zrobiła mi kuku!Na szczęście tylko powstała ryska na dolnej części zderzaka.On stracił poduszki.

Średnie oceny TOYOTA YARIS

Osoby zainteresowane autem Toyota Yaris brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Suzuki Celerio

Toyota Yaris: bus, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Yaris: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Yaris: 0.9, 1.0, 1.3, 1.4, 1.5, 1.9

Toyota Yaris: 2019, 2018, 2015, 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999