Toyota Yaris opinie, oceny użytkowników, Toyota Yaris spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Toyota Yaris

Średnia ocena: 8.27/10

Toyota Yaris spalanie (l/100km)

6.56/7.80
5.18/5.60
5.88/6.50

Oceny TOYOTY YARIS

Paulina2015-10-25

auto jest idealne dla kogoś kto nie ma dużej rodziny lub jako drugi samochód w rodzinie. Bardzo dobrze się prowadzi, wnętrze jest przemyślane i ma dużo schowków, po złożeniu siedzeń można przewozić nawet bardzo duże rzeczy. Dodatkowo na pochwałę zasługuje skrętność auta- zawraca ...
większy silnik pozwoliłby płynniej przyspieszać i cieszyć się jazdą jeśli trzeba coś szybko wyprzedzać, ale do jazdy miejskiej jest jak najbardziej wystarczający, na trasie również bez wysiłku jedzie 140km/h
jedyny minus to mały bagażnik, ale dla mnie był wystarczający
auto prowadzi się pewnie i z przyjemnością

Paulina2016-04-01

fajny zgrabny wygląd wygodne wnętrze, kierownicę i siedzenia można sobie dostosować, przyspieszenie super no na razie jest git....
faktycznie jest głośny juz powyżej 100km/h ogólnie przyspieszenie super no i szósty bieg co niby daje większa oszczędność
fotele wygodne można regulować ale jak już pisałam w środku głośno przy większej prędkości
wygodnie w wewnątrz sporo schowków ale mozna się pogubić :) bagażnik trochę mały ale dla mnie wystarczający nie wożę gabarytów :) zresztą można go ciut powiększyć i tu jest plus
fajnie trzyma się drogi, jeżdżę dopiero drugi dzień ale super się prowadzi

2011-04-04

Wszystko co przychodzi mi do głowy już napisałem.
Jeżdżę spokojnie i zgodnie z przepisami. Na taką jazdę,parametry tego samochodu zupełnie wystarczą. Myślę tu nie tylko o jeździe po mieście ale również dalekich trasach np. nad morze.
Nie mam tu jakiś specjalnych uwag, ani pozytywnych, ani negatywnych.
Pojawiły się pierwsze oznaki rdzy na tylnej klapie koło zamka. Podwozie w stanie idealnym(fabrycznym). Niestety bagażnik mógłby być większy.
Nie mam zastrzeżeń.

2010-02-22

jedyny wiekszy minus to cena i smierdzace sprzeglo
skrzynia biegow 6 biegowa ,na poczatku chodzila ciezko, szczegolnie 1 bieg, pozostale biegi nalezy wlaczac bardzo precyzyjnie. Niestety smierdzi czasami w tym aucie sprzeglo,/ przypala sie /.nie bylo tego w toyocie z silnikiem 1.3 i slabszym silnikiwm 1.0. byc moze silnik nowy 1.33 101 km. jest z...
silnik pracuje bardzo cicho, czasami go nie slychac
deska przednia jak na toyote miernej jakosci ,twardy plastik to nie jest to co powinno byc
ok

2008-02-12

jazda cykl miejski Warszawa - tutaj sie depcze i hamuje wiec zużycie paliwa wzrasta. Jestem zadowolny
Wprowadzenie technologi VVTi zrobiło swoje. silnik we wszystkich zakresach obrotowych jest super.Mała maszynka bardzo dynamiczna - na pojemnosc 1.0 aż za bardzo
małe autko z zewnątrz a we wnątrz aż sie wierzyć nie chce ale jest dużo przestrzeni
Auto powadzi sie rewelacyjnie przy wszystkich prędkościach - na dodatkowego plusa zasługuje fakt jechania 175km/h - nie odczuwa sie prędkości. Nie mam w aucie (oszczędnościowa wersja) wspomagania wiec układ kierowniczy oceniam niżej, hamulce są bardzo dobre w każdych warunkach pogodowych....

Średnie oceny TOYOTA YARIS

Osoby zainteresowane autem Toyota Yaris brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Hyundai ix20

Toyota Yaris: bus, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Yaris: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Yaris: 0.9, 1.0, 1.3, 1.4, 1.5, 1.9

Toyota Yaris: 2019, 2018, 2015, 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999