Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

1995r.

Średnia ocena: 8.68/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

8.88/12.18
7.28/9.23
8.10/10.92

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

2010-02-20

Polecam dla mających małe dzieci lub małą firmę(mój przypadek).Prawdziwe auto dla sknerusów.Moja porada jest poparta praktyką w częściach samochodowych-wiem które się psują a które nie.
Osiągi niezłe jak na 90KM i 14ookg wagi. Przy zadbanej turbinie nawet 15-to letni dziadek daje radę.
Twardośc typowego VW nie dziwi jeśli ktoś już kiedyś miał do czynienia z tą marką.Fotele dośc twarde co sprzyja długim dystansom.Przy komplecie pasażerów trochę wynosi z zakrętów ale to przecież spore kombi.Wyciszenie jak na diesla lat 90-tych raczej w normie.
Układ jezdny ogólnie ok.Trochę słabe hamulce jak na tą masę.

2009-07-17

wada - brak klimy. wiadomo jakie są Polskie drogi... założyłem na felgi gumy 195/65r15 wóz poszedł o parę cm w górę i mogę spokojnie wjechać na krawężniki... a poza tym łatwiej się jedzie w koleinach. bo poprzednie miałem 205-ki
Silnik chodzi jak taki cichy zegarek, jest dynamiczny i silny...
- na tyle jest podłokietnik, stąd też wygodę mają jedynie dwie osoby, gdy będą z tyłu trzy to ta w środku będzie siedziała na trochę nie tak wyprofilowanym fotelu.
wóz pięknie się prowadzi, jest dobrze wyważony, stabilny, czuje się jego silę i moc, w pewnym sensie elegancję poruszania się - choć to tylko wół roboczy...

2008-02-09

Auto warte swojej ceny.
polecam auta z automatyczna skrzynią biegów. Może nie ma porywającej dynamiki, ale komfort jazdy jest duży.
Bardzo obszerne wnętrze. Na wszystko jest miejsce, a wyjazdy na wczasy nie stanowią problemu.
warto szczególną uwagę zwrócić na jakość amortyzatorów, Ich dobry stan pozwala na pewne prowadzenie auta na krętej drodze

2008-02-15

Jestem szczęśliwy z posiadania tego auta jest wygodny mało awaryjny
jak na 90KM i wersję kombi to zbiera się całkiem nieźle
Jest b. wygodny dużo miejsca nie podoba mi się że z przodu z lewej str nie ma schowka bo jest AIR BAG
nie jest to audi ale korniki jak na ten wiek to się jeszcze trzymają z dala

2008-06-05

vw passat jest autem dla osób średnio-zarabiających, jest tanie w eksploatacji, zapewnia to silnik 1.9TDI, karoseria jest zabezpieczona przed korozją, nalezy na czas wymieniać plyny eksploatacyjne, oleje silnikowe. auzytkownika, tanie w eksploatacji,

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 6.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

BMW seria 6

BMW seria 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Passat

Volkswagen Passat B4 1900 90KM 1995r. kombi

Chyba pierwsze auto w jakim siedziałem (jakieś 20 lat temu) w który w ogóle nie widac maski z miejsca kierowcy.Na początku dziwne wrażenie,które potęguje widocznośc do przodu.Do tyłu jak na kombi też b.dobrze a w lusterkach również przyzwoicie.

Mistrzostwo świata jeśli chodzi o ilośc miejsca w środku.Żaden konkurent nie ma tyle m-ca z tyłu.Ergonomia w normie jak to w VW.Duży bagażnik też robi robotę. Jakośc materiałów dobra.W moim dziadku trochę gnije klapa i pojawiają się parchy na rogach drzwi i błotnikach.Ogólnie i tak nieźle jak na 15 lat.

Układ jezdny ogólnie ok.Trochę słabe hamulce jak na tą masę.

W moim pasku jedyne co mnie wkurza to klamki-zmora passatów.Sięgam pamięcią i nie znajduje żadnej naprawy poza częściami ekspoloatacyjnymi.Mam go już 6 lat i zadomowił się u nas na dobre m.in ze względu na to,że się skubaniec nie psuje i pali 0,0 nic. Czasem na noc go nie gaszę-żart.Naprawdę polecam.Jest może trochę droższy od konkurencji z tego rocznika ale potrafi się odwdzięczyc b.tanią eksploatacją.

Nagrzewa się szybko i przewietrzanie jest b.sprawne jeśli oczywiście filtr kabiny jest czysty.Nawet bez klimy jadąc na wczasy z dziecmi w upalny poranek do godziny 10-tej udało się utrzymac kabinę w dostatecznej temperaturze.

Nigdy nie miałem żadnych problemów z elektryką.Elektroniki nie ma zbyt dużo więc też nie ma problemów, hyhy.

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980