Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

2003r.

Średnia ocena: 8.59/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

Mariusz2008-11-27

Jak dla mnie Passat jest przereklamowanym autem. Co z tego ze ladnie wyglada jak niektore awarie sa zagadkowe. Kupilem VAGa i sam diagnozuje :) Kupilem Passka bo octavia I byla nie wiele tansza. Spodziewalem sie wiekszej roznicy na plus po przesiadce z Vectry B kombi DTH. Kolejnym albo bedzie Oc...
Silnik mimo w miare nowej technologi mulowaty i nieekonomiczny jak na slynne TDi. Vectra B w trasie mimo szybszej jazdy potrafila mniej spalic. Cyba czeka mnie jakis virus ;). bo 101PS nie jedzie.
Podoba mi sie praca zawieszenia, w trasie bardzo przyjemnie resoruje. Wkurza mnie nienajlepsze wyciszenie auta oraz stuki w desce rozdzielczej ale to norma w tym modelu podobno. Siedzenia bez regulacji czesci ledzwiowej, troche niewygodne na dluzsze trasy. Z tylu nie jechalem i kompletu pasazerow...
Bagaaznik w miare, w koncu na styk z zona sie pakujemy - w VB byl lekki problem, a roznica tylko kilkadziesiat litrow. Znowu wkurzajaca stukajaca deska rozdzielcza.
Auto przereklamowane. Nie wiem czym tu sie podniecac. Chyba mniej bym zalowal jakbym wzial octavie I, ale ceni sie jak passat :)

2009-07-08

AUTO PRZEZNACZONE NA DROGI DOBRE - PASSAT JEST DOŚĆ TWARDY W PORÓWNANIU Z AUTAMI FRANCUSKIMI, JAPOŃSKIMI CZY WŁOSKIMI. DOBRZE RADZI SOBIE NA NASZYCH BYLE JAKICH NAWIERZCHNIACH
JEST TO NIESKOMPLIKOWANY NIEMIECKI SAMOCHÓD, JEST PRZESTRZENNY MATERIAŁY I BLACHARKA DOBRE - WRÓCĘ DO PORÓWNANIE Z "FRANCUZAMI" CZY "JAPOŃCZYKAMI", KTÓRE SĄ NAŁADOWANE RÓZNEGO RODZAJU BAJERAMI OSWIETLENIA, ELEKTONIKI CZY SCHOWKÓW - PASSACIE JEST TYLKO TO CO POTRZEBNE
AUTO PROWADZI SIĘ JAK KAŻDY RODZINY VW BARDZO PRZYJEMNIE, WSZYSTKIE ZALETY OCENIONE B. WYSOKO PRZEZEMNIE, NAPEWNO SIADAJĄCYM DO PRZESTRONNEGO I WYGODNEGO KOMBIAKA PO RAZ PIERWSZY SPRAWIAŁO BĘDZIE TRUDNOŚĆ W PARKOWANIU. PO CZASIE TO MIJA

Bardzo dobre,duże auto dla rodziny.Małe spalanie,duża moc bardzo wygodne siedzenia.Brakuje mi tylko skóry ale poza tym jest wszystko.
Bardzo oszczędne auto,na trasie ok 5.4 do 4.8.Bardzo dynamiczny silnik,auto rusza jak torpeda co szokuje nawet niektóre benzyniaki.
Auto jest bardzo duże,przestrzeni z przodu i z tyłu wystarcza dla wysokich osób.Sam mam prawie 190cm i nikt siedzący za mną nie ma większego problemu z miejscem.Bagażnik bardzo duży,po rozłożeniu można zapakować kanapę albo ekipę koszykarek!:D
Auto bardzo dobrze się prowadzi,widoczność dobra z przodu i z tyłu,zero problemu podczas parkowania.

2010-07-14

Według mnie samochód ten jest bardzo dobrze zabezpieczony od korozji, duże przestronne wnętrze, oszczędny w spalaniu, duży bagażnik i mała awaryjność a silnik oferuje dużo frajdy przy wyprzedzaniu i komfortu z jazdy. Wadą może być to, ze jest jednym z najchętniej kradzionych samochod...
Silnik jest bardzo elastyczny w różnych prędkościach, bardzo dobre przyspieszenie na każdym biegu, lecz ograniczone do pewnego momentu.
Komfort jazdy bardzo dobry, wygodne fotele i kanapy. Mogło by być troszkę ciszej w środku.
Duża przestrzeń, przestronność widzenia, spora ilość schowków. Bardzo duży bagażnik, lecz samo wejście do bagażnika nieco małe.
jest precyzyjny i bardzo wytrzymały.

2008-02-05

Kupowałem to auto jak miało 190 000 przebiegu trochę się bałem. Po 3 miesiącach i 10 000 kilometrach przebiegu mogę powiedzieć że obawy były bezpodstawne nić nie puka i nie stuka oprócz oleju i wszystkich filtrów nic nie robiłem bo nie było takiej potrzeby. Przebieg 200 tyś w regular...
Tiptronic trochę tłumi możliwości silnika
Jak dla mnie za mało schowków w wersji BASIC

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 301.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Peugeot 301

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Passat

Volkswagen Passat 1900 TDI 101KM 2003r. kombi

WYSOKO OCENIAM UKŁAD NAPĘDOWY, SILNIK PODKREŚLAM WE WŁAŚCIWIE EKSPLOATOWANYM I SERWISOWANYM AUCIE JAK I POZOSTAŁE ELEMENTY NAPĘDU JEST NIE DO ZAMĘCZENIA. PODKREŚLAM DUŻO JEST TAŃSZY W EKSPLOATACJI SILNIK 101 KM NIŻ 130 KM (MOWA TU O ELEMENTACH ROZRZĄDU I WTRYSKACH CO PRZY JAKOŚCI NASZEGO PALIWA NIUNIKNIONA MOŻE BYĆ WYMIANA)

BEZ ZARZUTÓW CHOĆ W WERSJI KOMBI PRZYDAŁY BY SIĘ II STREFY

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980