Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

2004r.

8.50/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

miasto 14.80/-.-- 6.00
trasa 12.00/-.-- 5.40
cykl mieszany 12.90/-.-- 5.70

Passat

OCENY VOLKSWAGENA PASSAT

AUTO PO LIFTINGU MNIE ZAUROCZYŁO I JAST PIĘKNE WIADOMO ŻE JEST INNYCH AUT DUŻO ŁADNIEJSZYCH ALE TEŻ ZA JAKĄ CENĘ A WIĘC JEST TO AUTO KTÓRE POLECAM TYM BARDZIEJ JEŚLI KTOŚ MA RODZINĘ DUŻĄ NP CZTEROOSOBOWĄ TO IDEALNE
TJ WCZEŚNEJ WSPOMNIAŁEM NIE MA OBAWY PRZY WYMIJANIU NAPRAWDĘ JEŚLI KTOŚ POTRAFI OCENIĆ SYTUACJĘ LUB MA MAŁO NA TO CZASU NA PEWNO NIE MA OBAWY ŻE NIE ZDĄŻY CHYBA ŻE JEST SIĘ KAMIKADZE
JAZDA W TYM AUCIE JEST BARDZO WYGODNA NA PRZEDNICH FOTELACH NA ZAKRĘTACH CZŁOWIEK Z NICH NIE WYPADA TAK JAK JEST TO W NIEKTÓRYCH MARKACH CO DO TYŁU TEŻ NIE JEST ŹLE ACZ KOLWIEK MAŁO SPĘDZIŁEM Z TYŁU JEŻDŻĄC CZASU TO TRUDNO OCENIĆ
PRZESTRZEŃ W TYM SAMOCHODZIE JEST BARDZO DUŻA TAK Z PRZODU JAK I Z TYŁU MAM DWOJE DZIECI I NIE MAM PROBLEMU BY NA WAKACJE SIĘ Z NIMI ZAPAKOWAĆ I KOMFORTOWO PODRÓŻOWAĆ

Samochód godny polecenia duża przestrzeń bagażowa wygodny pod względem jazdy jak i komfortu ale co do niemieckiej solidności to już nie to co kiedyś.
Bardziej elastyczny tego brakuje.
Diesel musi klekotać ale za głośno japońskie samochody z silnikiem diesla są dużo cichsze.
Słaba aranżacja wnętrza szarość.
Mogły by być lepsze hamulce.

Samochód jest wygodny, dobrze się prowadzi. Ale silnik na pompowtryskach - oprócz tego że potrzebuje niewiele paliwa - jest do niczego. Musiałem zmienic całą jednostkę. Najpierw były problemy z pompowtryskami, później - ponoc od sprzęgła - korbowód wyszedł przez blok - uszkadzając do...

autko świetne, lecz ciut za drogie w utrzymaniu biorąc pod uwagę części oryginalne lub przynajmniej z wyższej półki
silnik i układ napędowy to poprostu rewelacja. brakuje 6 biegu na dalszych trasach.
komford jazdy ogólnie na 5
Auto prowadzi się bardzo pewnie, zwłaszcza w zakrętach trzyma się super.

świetny silnik , bardzo bogate wyposażenie
skrzynia automatyczna była by chyba lepsza przy takiej mocy silnika
wersja z obniżonym nadwoziem, nie jest najlepszym rozwiązaniem na nasze drogi
niemal ideał

9.6/10
6.8/10
6.4/10
5.4/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Mondeo.

Volkswagen

Passat

Ford

Mondeo

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Passat

Volkswagen Passat VARIANT 1900 TDI 130KM 2004r. kombi

POMIMO DUŻEGO PRZODU JAK I SWOICH GABARYTÓW BARDZO DOBRZE SIĘ TYM AUTEM PARKUJE TRZEBA WZIĄĆ POD UWAGĘ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PISZĘ TO DLATEGO PONIEWAŻ MOJA ŻONA PRZESIADŁA SIĘ Z CINQECENTO DO PASSATA I NAPRAWDĘ NA TYLE SOBIE DOBRZE RADZI NA DRODZE JAK I W PARKOWANIU CO NIE JEDEN MĘSZCZYZNA BY SIĘ MÓGŁ POWSTYDZIĆ

WITAM PASSAT REWELACYJNIE SIĘ SPRAWUJE W MIEŚCIE JAK I W TRASIE WIADOMO ŻE SPALANIE W MIEŚCIE JEST DUŻO WIĘKSZE ALE CO OCZEKIWAĆ OD MASY 1600KG MA POTĘŻNE PRZYSPIESZENIE I NIE MA OBAWY PRZY WYMIJANIU JEST TO AUTO GODNE POLECENIA A JEŻDŻĘ JUŻ TRZECIM Z KOLEI I ZAMIERZAM ZMIENIĆ NA KOLEJNEGO PASSATA TEDI

KOSZTA NIE SĄ DUŻE W TYCH AUTACH WIADOMO ŻE CO SIĘ EKSPLOATUJE TO NALEŻY WYMIENIĆ NP KLOCKI,TARCZE ITP BO OD TEGO ZALEŻY BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE NIEKTÓRE ELEMENTY MOŻNA ZAKUPIĆ W ZAMIENNIKU ALE ORYGINAŁY NIE SĄ TEŻ DROGIE POD WARUNKIEM ŻE CZŁOWIEK WYMIENIA JE W SERWISIE I GO SKASUJĄ PODWÓJNIE LUB POTRÓJNIE NP.OLEJ KTÓRY JEST ZALECANY PRZEZ VW CASTROL MOŻNA ZAPOŁOWĘ CENY WYMIENIĆ W ZWYKŁYM SERISIE I WIDZIEĆ JAK TO ROBIĄ A W ASO WSZYTKIEGO NIE WIDZIMY A PŁACIMY I NIEKTÓRZY MAJĄ PRZYKRE SKUTKI SERWISOWANIA W ASO CHYBA ŻE KROCIE ZARABIAJĄ I IM NIE ZALEŻY NA TYM CO SIĘ DZIEJE Z ICH AUTEM

W SWOIM AUCIE POSIADAM ORYGINALNIE ZAŁOŻONE JUŻ W NIEMCZECH WEBASTO KTÓRE BARDZO DOBRZE SIĘ SPRAWUJE W PORZE ZIMOWEJ A OGÓLNIE OGRZEWANIE MA NIESAMOWITE JESTEM POD WRAŻENIEM JAK TO JEST REWELACYJNIE ROZWIĄZANE

NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z ELEKTRONIKĄ JAK JEŻDŻĘ OD CZTERECH LAT PASSATAMI

Pełna opinia o Volkswagen Passat VARIANT 1900 TDI 130KM 2004r. kombi »

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980