Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

2008r.

Średnia ocena: 6.30/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

Piotr2009-03-11

Jestem zadowolony z zakupu, podniosła się zdecydowanie jakość i komfort życia oczywiście w czasie jazdy.
Zawsze jeździłem benzyniakami,jakoś nie mogłem się przkonać do diesla ,ale ten zakup to po prostu rewelacja, moment obrotowy 320 Nm daje niezapomniane wrażenia szczególnie przy wyprzedzaniu...
Trochę denerwują dobojajce chlapacze na nierównościach i nic poza tym.
Samochór po prostu ma klasę.Kto lubi jakość i elegancję bedzie niewatpliwie mile zaskoczony.Ale wszystko jest rzeczą gustu...bowiem nie wszysty faceci lubią blondynki itd.

Elastyna2012-07-09

mam nadzieje ze ze względu na bycie kobieta nie zostanę potraktowana na 'machniecie ręką' . Ale naprawdę, kupując nowy samochód można się zawieźć. dlatego dodaje opinie żeby inni potrójnie przemyśleli zakup. bo za takie pieniądze można kupić coś o wiele lepszego.
wczesniej mialam audi a3 (2006r) 2.0 diesel 140 KM 'zbieranie sie' dosc zblizone. jak na gabaryty auta, bylo super
przy wysokiej predkosci ( czesto gesto 200-220) szumi jak w lesie
bardzo obszerny, bardzo dobrze wykończony
Auto prowadzilo sie calkiem niezle, silnik byl mocny szybko sie zbieral i jak na te wymiary dosc 'agresywny i szybki'. Swietna sprawa, jak dla kobiety sa czujniki parkowania ;)

2011-07-10

Ludzie nie dajcię się skusić na ładny wygląd auto przereklamowane totalnie
ten samochód posiada turbo dziure gaz robi się miękki
ogółem to zawieszenie to porażka za te pieniądze
nie jest wart tych pieniędzy posiadałem wiele aut ale passat jest przereklamowany
tragedia z parkowaniem do tyłu gabaryty boczne tego auta z tyłu się zwężają i nie widać w lusterkach tylnich zarysowań i świateł jednym słowem porażka jeżeli auto nie ma kamery cofania. Mercedesem Sprinterem max z 1999r cofałem co do centymetra passat dla mnie to porażka

2008-08-12

Połączenie skrzyni DSG ze 170 konnym silnikiem daje rewelacyje rezultaty. Niestety zbyt gwałtowne naciśnięcie pedału przyspiesznika powoduje "zrywanie" samochodu. Aż prosi się o napę 4*4 !!!
Niestety jazda z kompletem pasażerów po nierównościach kończy się "dobijaniem" samochodu do jezdni. Niepotrzebnie montowane są twarde "chlapacze" przednich kół.
Dużu plus za stabilność układu kierowniczego podczas jazdu w koleinach i nierównościach

2011-02-15

Ogólnie bardzo udane auto.Komfortowa jazda,przestronność wnętrza,bardzo duży bagażnik.
Kapitalna skrzynia DSG
Trochę słabe wyciszenie wnętrza szczególnie przy prędkości powyżej 95km/godź
Wszystkie szyby bardzo podatne na zarysowania
słabe wspomaganie podczas manewrów na parkingu

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Mondeo.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Passat

użytkownik: Piotr

Volkswagen Passat sedan 2000 140KM 2008r. sedan (limuzyna)

Trochę słabo widać przez tylną szybę w szczególnosci przy cofaniu , gdyby nie czujnik cofania to byłoby nieco "straszno" sic!

Trochę denerwują dobojajce chlapacze na nierównościach i nic poza tym.

Wspaniały samochód.Nidgy nie miałem samochodu z automatyczną skrzynią biegów...,ale teraz nie zamieniłbym za nic na tradycyjny manual,który wcale nie jest "modelem" dla idiotów jak co niektórzy się wypowiadają.Silniczek 140KM to rewelka , a gdy pojeździ się 170KM to tak na prawdę różnica jest nieodczuwalna.Ale rzecz gustu.

Wiem ,że jest serwis w razie potrzeby i tyle wszak to VW.

Fajne bajery, trochę ekstrawagancji,ale jedzie się jak w zabawce z choinkowym oświetleniem , którego jaskrawość można regulnowć.

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980