Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

hatchback

Średnia ocena: 9.13/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

9.20/12.17
8.00/9.40
10.00/11.10

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

2010-02-17

Ten samochód jest prawie idealny, prawie, bo ideałów nie ma nigdzie na świecie. Ja go uwielbiam i bardzo polecam
Samochód z tą wersją silnika jest jak pocisk, przyspiesza błyskawicznie, jest bardzo dynamiczny i elastyczny.
Samochód ten ma dosyć twarde zawieszenie, ale to kwestia przyzwyczajenia... mnie odpowiada. Należy też wspomnieć, że przy dużych predkościach niestety silnik dosyć głośno pracuje (uszu jednak nie rozrywa)
Fotele są wygodne, z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi, z przodu też wygodnie. Ergonomiczne rozmieszczenie przełączników. Jedynym mamkamentem jest dosyć kłopotliwe składanie tylnych foteli w celu powiększenia bagażnika, ale tego przecież ne trzeba robić codziennie:)
Auto prowadzi się świetnie zarówno na suchych jak i śliskich nawierzchniach. Jest bardzo zwrotny, łatwo się manewruje. Problemem mogą być jego gabaryty zwłaszcza dla osób, które tak ja przesiadły się do niego z maluszka;)

2008-08-14

Samochód duzy, wygodny, duzy bagażnik i BEZPIECZNY!!!! użytkowanie na gazie sekwencyjnym jest niskie,
105 km troche za mało dla takiej fury, ale jak ma obroty to szybko mozna przyśpieszać
jeju warunki jazdy na trasach np 500 km super wygodny wyciszony ,
, sporo miejsca, fotele super
Układ jezdny jest ok ale gdy ma się dobre opony np YOKOHAMA. Gdy jeździłem na miernych oponach były problemy, Oczywiście wymieniałem przednie wahacze bo drogi w Polsce są jakie są. W zakręty można wchodzić z dużą szybkością i ładnie się układa

cezary2008-02-10

Silnik bez turbo ale oszczędny i bardzo niezawodny 5l\\100 km. napędu,dla spokojnych kierowców rarytas.
1985 rocznk diesel kto lubi cichy klekot wtrysków i szum paska rozrządu to polecam
Większość pojazdów produkowanych po 2000r nie dojeżdzi do 10 lat Passat z 1985r ma sylwetkę ponadczasową.
bezawaryjne,trwałe,nieskomplikowane,w porównaniu z francuskimi twarde ale za to niezawodno i długotrwałe,małe przechyły trudności z wpadnięciem w poślizg kontrolowany-utrrymuje trajektorję bez ABS.

2008-06-15

Słabe klamki, możne po prostu zostać w ręku, zacinają się dość często, koszt nie duży, ale jest to irytujące.
Jak na tak stary samochód silnik nie do zdarcia, oczywiście przy zdrowym rozsądku i wymianie płynów na czas.
Korozja na moim modelu nie pojawiła się do momentu stłuczki. Samochód ma 28 lat i prócz miejsca kolizji nie ma żadnych bąbli rdzy itp.

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Mondeo.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Passat

Volkswagen Passat b5/b6 1900 135KM 2002r. hatchback

Tylna szyba jest dosyć wysoko umieszczona dlatego nalezy zachowac szczególną ostrożność podczas manewrów na parkingu.

Zależy z czym porównywać koszty naprawy, jeśli z maluchem to są duże, jeśli z innymi samochodami tej klasy raczej średnie.

Błyskawicznie się nagrzewa, nawiewy działają bez zarzutu, w ciągu kilkunastu sekund odparowuje przednia szyba:) Klimatyzacja też błyskawicznie działa.

Wszystko bez zarzutów, jedynie bardzo trudno jest wymienić żarówkę od strony pasażera

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980