Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

Średnia ocena: 8.29/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

10.48/11.73
7.76/9.10
9.25/10.43

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

2011-02-15

Nic dodać nic ująć fajny jest teraz zbieram na 3BG (B5 fl)
Silnik rewelacja bo bezawaryjny i oszczędny ale ze względu na wagę teraz kupiłbym 130KM i 6 biegową skrzynię bo przy 180 szukam kolejnego nieistniejącego biegu. Apetyt rośnie, jak kupiłem to był rakieta teraz mało;]
Przy aucie 10letnim wyciszenie już troche nie działa stare uszczelki itp. ale i tak jest rewelka. resorowanie spoko ale nie na naszych drogach(oczywiście neguje nasze drogi nie auto) fotel wygodny pasażerowie też mają wygodnie i dużo miejsca.
Materiały super jak na 99r teraz robią lepsze w tej klasie aut,możliwość aranżacji??? a co to właściwie oznacza w nim jest wszystko na miejscu. Karoseria ocynk ale na nadkolu od kamieni potrafi się pokazać odprysk:)
Wygodny, trochę za miękkie zawieszenie ale to limuzyna tak ma być. Części cenowo średnie, Spalanie rewelacja auto ma 1400kg 115KM i na trasie spala 4,3 na mieście 6l/100km. Trochę awarii miałem ale bezawaryjne auto to zadbane auto!!!! a ja mam go z 2 ręki. Głównie zawieszenie reszta to z...

Rafał2010-02-20

Według mnie vw passat to samochód przeciętny a jednak cieszy się dobrą opinią dlatego jego dobrą stroną jest stosunkowo dobra cena przy odsprzedaży.
Przejechałem tym wozem ok 150 tys km. Samochód wydaje się być solidny jednak ciągłe kłopoty jak nie z przepływomierzem (wymieniałem go 3 razy) to z regeneracją turbiny, to generalny remont silnika (pomimo regularnych przeglądów rozwaliło mi głowicę właściwie bez powodu). O ile wszys...
Jestem pełen uznania po 300 tys nadal cicho i komfortowo silnik z uwagi na pompowtryskiwacze stosunkowo głośny
Wnętrze po 10 latach wyglądało zaskakująco dobrze . Welurowa tapicerka trzymała się świetnie i wyciszała wnętrze, plastiki nie trzeszczały a całość nadal sprawiała wrażenie auta klasy wyższej. Jedyny minus to łuszczące się plastiki wewnętrznych uchwytów drzwiowych.
Na zakrętach może trochę rzucać ale poza tym zawieszenie b. dobrze wybiera nierówności pełen komfort

2010-02-20

Polecam dla mających małe dzieci lub małą firmę(mój przypadek).Prawdziwe auto dla sknerusów.Moja porada jest poparta praktyką w częściach samochodowych-wiem które się psują a które nie.
Osiągi niezłe jak na 90KM i 14ookg wagi. Przy zadbanej turbinie nawet 15-to letni dziadek daje radę.
Twardośc typowego VW nie dziwi jeśli ktoś już kiedyś miał do czynienia z tą marką.Fotele dośc twarde co sprzyja długim dystansom.Przy komplecie pasażerów trochę wynosi z zakrętów ale to przecież spore kombi.Wyciszenie jak na diesla lat 90-tych raczej w normie.
Mistrzostwo świata jeśli chodzi o ilośc miejsca w środku.Żaden konkurent nie ma tyle m-ca z tyłu.Ergonomia w normie jak to w VW.Duży bagażnik też robi robotę. Jakośc materiałów dobra.W moim dziadku trochę gnije klapa i pojawiają się parchy na rogach drzwi i błotnikach.Ogólnie i tak...
Układ jezdny ogólnie ok.Trochę słabe hamulce jak na tą masę.

2009-07-09

Cenilem to auto za bezawaryjnosc i niskie zuzycie paliwa.Z pewnoscia auto komfortowe,ale zbyt kosztowne koszty naprawy przedniego zawieszenia(tylko orginalne czesci).Auto dobre dla kogos kto albo malo jezdzi,albo robi tysiace kilometrow.
Przy sprawnym zawieszeniu auto jest bardzo elastyczne.Skrzynia biegow bez zarzutu(manual).Silniki bardzo wytrzymale,ekonomiczne,troche glosne ale nie az tak,trzeba pilnowac stanu oleju,paska rozrzadu,napinacza,sprzegielka w alternatorze,pompy wodnej poniewaz zadko sie zdarza kupic auto z prawdziwym ...
Jesli sprawne zawieszenie przod podrozuje sie komfortowo.Wyciszenie dobre,troche zlychac silnik ale nie jest tragedia.
Autem sie podrozuje komfortowo,ma b.duzy bagaznik.Po 4 latach uzytkowania karoseria ideal zadnych sladow korozjii i lakier super.
Auto generalnie prowadzi sie b.dobrze,ale uwaga to auto ma zawieszenie wahaczowe i odbija sie ono na koncowki ukladu kierowniczego.Wiec jesli cos juz slychac w zawieszeniu tzn. ze koncowki tez tego dlugo nie zniosa.Hamulce tez ma swietne.

Michal2009-06-21

nie bede sie rozpisywal. Ogolnie bardzo dobry samochod. Mysle ze kazdego stac na jego utrzymanie.
Powiem tak, nie moge sie czepiac silnika ma on 110KM i to wystarcza w zupelnosci do jazdy na trasie czy z pod swiatel.Zawsze mozna kupic samochod z mocniejszym silnikiem jezeli ktos lubi przycisnac. Ja nie nazekam.
Zawieszenie sprawuje sie super, jest bardzo komfortowe, dobrze zestrojone. Nie jest ani za miekkie ani za twarde. Jedyna wada jest delikatnosc przednich wahaczy,raczej czesto trzeba wymieniac.Jezeli chodzi o komfort jady i przestrzen to uwazam ze jest super, duzo miejsca i wygodne fotele. Wyciszenie...
Jak juz napisalem wczesniej, bardzo duzo miejsca z przodu i z tylu. Ergonomia, wszystko pod reka, prosto i wygodnie. Wnetrze bardzo ladne (kwestia gustu)Bagaznik b.duzy, podloga rowno z krawedzia zaladunkowa. Karoserja bardzo dobra, ocynk, ladna klasyczna linia nadwozia(kwestia gustu).
Prowadzi sie samochodzik znakomicie, jest duze wygodne, poprostu plynie sie po drodze. Jezeli chodzi o parkowanie to nie jest tak zle biorac pod uwage wielkosc samochodu, ogolnie widocznosc bardzo dobra.Hamulce ma dobre ale jezdzilem samochodami z leprzymi.

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 6.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

BMW seria 6

BMW seria 6

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980