Volkswagen Passat opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Passat spalanie diesel (strona 2)

Opinie o samochodach Volkswagen Passat

Średnia ocena: 8.31/10

Volkswagen Passat spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA PASSAT

2009-07-17

AUTO PO LIFTINGU MNIE ZAUROCZYŁO I JAST PIĘKNE WIADOMO ŻE JEST INNYCH AUT DUŻO ŁADNIEJSZYCH ALE TEŻ ZA JAKĄ CENĘ A WIĘC JEST TO AUTO KTÓRE POLECAM TYM BARDZIEJ JEŚLI KTOŚ MA RODZINĘ DUŻĄ NP CZTEROOSOBOWĄ TO IDEALNE
TJ WCZEŚNEJ WSPOMNIAŁEM NIE MA OBAWY PRZY WYMIJANIU NAPRAWDĘ JEŚLI KTOŚ POTRAFI OCENIĆ SYTUACJĘ LUB MA MAŁO NA TO CZASU NA PEWNO NIE MA OBAWY ŻE NIE ZDĄŻY CHYBA ŻE JEST SIĘ KAMIKADZE
JAZDA W TYM AUCIE JEST BARDZO WYGODNA NA PRZEDNICH FOTELACH NA ZAKRĘTACH CZŁOWIEK Z NICH NIE WYPADA TAK JAK JEST TO W NIEKTÓRYCH MARKACH CO DO TYŁU TEŻ NIE JEST ŹLE ACZ KOLWIEK MAŁO SPĘDZIŁEM Z TYŁU JEŻDŻĄC CZASU TO TRUDNO OCENIĆ
PRZESTRZEŃ W TYM SAMOCHODZIE JEST BARDZO DUŻA TAK Z PRZODU JAK I Z TYŁU MAM DWOJE DZIECI I NIE MAM PROBLEMU BY NA WAKACJE SIĘ Z NIMI ZAPAKOWAĆ I KOMFORTOWO PODRÓŻOWAĆ
WITAM PASSAT REWELACYJNIE SIĘ SPRAWUJE W MIEŚCIE JAK I W TRASIE WIADOMO ŻE SPALANIE W MIEŚCIE JEST DUŻO WIĘKSZE ALE CO OCZEKIWAĆ OD MASY 1600KG MA POTĘŻNE PRZYSPIESZENIE I NIE MA OBAWY PRZY WYMIJANIU JEST TO AUTO GODNE POLECENIA A JEŻDŻĘ JUŻ TRZECIM Z KOLEI I ZAMIERZAM ZMIENIĆ NA KOLEJ...

Łukasz2009-02-28

Na początku chcę napisać że udzielam opinii Passatowi B5 ze 130-to konnym silnikiem 1,9TDI na pompowtryskiwaczach (najmocniejszy 1,9TDI w B5)Auto przyspiesza bardzo ładnie, silnik bardzo elastyczny szybko się zbiera z niskich obrotów na wysokim biegu. Pomimo 225tyś km przebiegu silnik pracuj...
Jak już pisałem dobrze tłumi nierówności i bardzo dobrze trzyma się drogi, w środku cichutko, słychać go trochę przy rozpędzaniu tak od 3000 obr/min na trasie po rozpędzeniu auta tylko szum opon
Auto w środku przestronne i wygodne, jeśli chodzi o jakość tapicerki na fotelach to jest OK gorzej jest z plastikowymi uchwytami na drzwiach - szybko się ścierają i brzydko to wygląda. Deska rozdzielcza to perfekcja, wszystko bardzo czytelne aczkolwiek bardzo skromne. Nie mamy tu do czynieni...
Auto prowadzi się pewnie, dobrze trzyma się drogi, bardzo dobrze tłumi nierówności i wszelkiego rodzaju dziury które jednak dają popalić przedniemu zawieszeniu. Niestety kupując Passata B5 musimy się liczyć z częstymi naprawami przedniego zawieszenia.

miikkii2009-06-23

masakra-nie polecam.moze gdyby to nie było moje wsoaniale kochane auto które miało sie nie psuć i dowaliło mi taką serią dziwnych rzeczy to bym to sobie jakoś tłumaczył,natomiast po tym cyrku kategorycznie negatywna opnia!
Bardzo duża elastyczność! z 50km/h na 5 biegu jak dodam gazu to (nie od razu-wiadomo) dość szybko przyspiesza i łapie obroty.skrzynia biegów haczy,za krótki 2gi bieg :/ silnik spoko,tylko turbina wali olejem przy tym przebiegu to dziwne:/ przebieg potwierdzony po n-rze VIN
zawieszenie raczej twarde do polski słabo si enadaje. fotele wygodne,w ogole nie trzymają na zakrętach, regulacja w 3 płaszczyznach z tyłu kupa miejsca,pełen komfort wyciszenie niezłe do 120km/h
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu,obsługa raczej ok-nie narzekam bagażnik pojemny-w końcu kombi jakośc materiałów średniawka zeby po 128000 kierownica byla starta?????!!! i nic nie robiąc poza otwieraniem drzwi i okien ze wszystkich trzymadełek na drzwiach schodzi warstwa farby czy...
Na nierównościach beznadzieja.aż się boję że się rozleci.prowadzi się dobrze.nic wybitnego,ale nic do zarzucenia.hamulce mogłyby być troszkę lepsze bo jak się nagrzeją to tracą dobre 20% skuteczności.problemy z parkowaniem,lub ich brak to kwestia umiejętności kierowcy

2011-02-15

Nic dodać nic ująć fajny jest teraz zbieram na 3BG (B5 fl)
Silnik rewelacja bo bezawaryjny i oszczędny ale ze względu na wagę teraz kupiłbym 130KM i 6 biegową skrzynię bo przy 180 szukam kolejnego nieistniejącego biegu. Apetyt rośnie, jak kupiłem to był rakieta teraz mało;]
Przy aucie 10letnim wyciszenie już troche nie działa stare uszczelki itp. ale i tak jest rewelka. resorowanie spoko ale nie na naszych drogach(oczywiście neguje nasze drogi nie auto) fotel wygodny pasażerowie też mają wygodnie i dużo miejsca.
Materiały super jak na 99r teraz robią lepsze w tej klasie aut,możliwość aranżacji??? a co to właściwie oznacza w nim jest wszystko na miejscu. Karoseria ocynk ale na nadkolu od kamieni potrafi się pokazać odprysk:)
Wygodny, trochę za miękkie zawieszenie ale to limuzyna tak ma być. Części cenowo średnie, Spalanie rewelacja auto ma 1400kg 115KM i na trasie spala 4,3 na mieście 6l/100km. Trochę awarii miałem ale bezawaryjne auto to zadbane auto!!!! a ja mam go z 2 ręki. Głównie zawieszenie reszta to z...

2009-07-09

Cenilem to auto za bezawaryjnosc i niskie zuzycie paliwa.Z pewnoscia auto komfortowe,ale zbyt kosztowne koszty naprawy przedniego zawieszenia(tylko orginalne czesci).Auto dobre dla kogos kto albo malo jezdzi,albo robi tysiace kilometrow.
Przy sprawnym zawieszeniu auto jest bardzo elastyczne.Skrzynia biegow bez zarzutu(manual).Silniki bardzo wytrzymale,ekonomiczne,troche glosne ale nie az tak,trzeba pilnowac stanu oleju,paska rozrzadu,napinacza,sprzegielka w alternatorze,pompy wodnej poniewaz zadko sie zdarza kupic auto z prawdziwym ...
Jesli sprawne zawieszenie przod podrozuje sie komfortowo.Wyciszenie dobre,troche zlychac silnik ale nie jest tragedia.
Autem sie podrozuje komfortowo,ma b.duzy bagaznik.Po 4 latach uzytkowania karoseria ideal zadnych sladow korozjii i lakier super.
Auto generalnie prowadzi sie b.dobrze,ale uwaga to auto ma zawieszenie wahaczowe i odbija sie ono na koncowki ukladu kierowniczego.Wiec jesli cos juz slychac w zawieszeniu tzn. ze koncowki tez tego dlugo nie zniosa.Hamulce tez ma swietne.

Średnie oceny VOLKSWAGEN PASSAT

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Passat brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 301.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Peugeot 301

Volkswagen Passat: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Passat: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Passat: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7, 2.8, 4.0

Volkswagen Passat: 2014, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1983, 1980