Volkswagen Polo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Polo spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Polo

2002r.

Åšrednia ocena: 7.92/10

Volkswagen Polo spalanie (l/100km)

7.57/8.10
5.88/7.10
6.83/7.50

Oceny VOLKSWAGENA POLO

Tomek2008-02-11

A co tu chcieć od 75 koników? Jak na tę moc jest nieźle - nie ma co narzekać, demon prędkości to nie jest ale po trasie fajnie się nim jeździ.
W środku bardzo cicho, słychać tylko muzykę i pasażerów. Nawet powyżej 120 na godzinę jest dobrze.
Jest to maÅ‚e auto, wiÄ™c nie ma co wymagać ale ja mam 197 wzrostu, wiÄ™c jak siÄ™ odsunÄ™ z fotelem to do koÅ„ca i z tyÅ‚u jest już maÅ‚o miejsca, bagażnik mógÅ‚by być nieco wiÄ™kszy. Jeżeli chodzi o ergonomiÄ™ to z pozycji kierowcy nie widać regulacji wysokoÅ›ci Å›wiateÅ‚ - poza tym ok. JeÅ...
Auto dobrze trzyma się drogi, zawieszenie jest trwałe, jeszcze nic przy nim nie robiłem a jak go kupiłem 2 lata temu miał 29 tys przebiegu (ja teraz ponad 40 tys zrobiłem po Polskich dziurawych drogach i nic)

2008-08-22

Awaryjne auto! Drogi serwis. Za niska jakość jak na VW.
Czasem problemy z wrzuceniem biegu wstecznego. Poza tym skrzynia działała super.
Dłużej niż dwie godziny w aucie i kręgosłup kierowcy wysiada!
Miękkie zawieszenie. Ostrzejsze pokonywanie zakrętów zawsze wiązało się z ryzykiem utracenia przyczepności.

Józef Skrzynecki2010-02-18

Fajnie się nim jeździ, ale na utrzymanie trzeba trochę wydać
nie narzekam, jak na tÄ… klasÄ™ to bardzo dobrze
coś za uchem świszcze i nie można tego usunąć to niestety te uszczelki
blachy ma super i nawet osłonę plastikową podwozia
to jest sprytne autko, wszędzie się w pasuje

2009-07-12

jak na mały niemiecki samochód to polo sprawuje się b.dobrze
mieki lakier, mała odpornośc na porysowanie

2010-02-19

wad nie stwierdziłem.Ogólnie dobre autko.
ogólnie b.dobre i ekonomiczne autko.

Åšrednie oceny VOLKSWAGEN POLO

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Polo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Suzuki Splash.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Suzuki Splash

Suzuki Splash

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Polo

użytkownik: Tomek

Volkswagen Polo Polo 9N 1400 16V 75KM 2002r. hatchback

Nie jest źle ale mogłoby byc lepiej. Generalnie nie garażuję auta i co chwila coś w nim piszczy że niby awaria a to elektronika wariuje. Np ostatnio czujnik oleju piszczał a było wszystko w porządku - do tego trzeba się przyzwyczaić i nie przejmować ale z drugiej strony jak będzie coś poważnego to można to zbagatelizować i wtedy dramat. Generalnie z tą wiedzą, którą mam dziś to pewnie bym kupił ibizę, bo jest tańsza a ma to samo co polo i jest w niej fajniej w środku.

bez zastrzeżeń

Jest to małe auto, więc nie ma co wymagać ale ja mam 197 wzrostu, więc jak się odsunę z fotelem to do końca i z tyłu jest już mało miejsca, bagażnik mógłby być nieco większy. Jeżeli chodzi o ergonomię to z pozycji kierowcy nie widać regulacji wysokości świateł - poza tym ok. Jeżeli chodzi o wnętrze to plastiki tandetne i szaro buro i ponuro w środku. Biorąc pod uwagę że za VW trzeba zapłacić więcej to więcej by mogli z siebie dać.

Szybko ciepło i szybko klima działa - jest ok.

Volkswagen Polo: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Polo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Volkswagen Polo: 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Volkswagen Polo: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1979