Volkswagen Polo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Polo spalanie coupe (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Polo

coupe

Åšrednia ocena: 8.50/10

Volkswagen Polo spalanie (l/100km)

6.49/7.33
5.57/6.43
6.04/6.87

Oceny VOLKSWAGENA POLO

2010-07-17

silnik to niestety sÅ‚Ä…bsza strona samochodu, wybrzedzajÄ…c tira trzeba mieć sporo miejsca, przyspieszania pod maÅ‚Ä… górkÄ™ niema tak na dobrÄ… sprawe;) ogólnie samochodzik jeździ Å›wietnie i jestem z niego bardzo zadowolony, spalanie Å›rednie miasto trasa pół/pół 6,5L lubiÄ™ moje pÄ™dzidÅ...
Zawieszenie ok, w tej klasie jestem zadowolony, samochodzik lekki, mały ale nie odczuwa się tak wyboi których u nas nie brakuje, fotele przednie bajka:) tył brakuje troche miejsca na nogi więc komfort jazdy spada, wyciszenie elegenckie;)
Samochodzik prowadzi się świetnie, wszystko chodzi bardzo delikatnie, kierownicę można skręcać samym nadgarstkiem albo jednym palcem;) z racji małej masy ma tez dość słabe hamulce, chodzą płynnie elegancko jednak mógłby mieć troche mocniejsze.

Piotr2008-02-07

Spalanie dotyczy LPG, benzyna ok 15-20% mniej. Auto bardzo wytrzymałe, drobne przecieki oleju z zespołu napędowego, funkcjonalne nadwozie, słaba widoczność do tyłu z prawej strony ze względu na słabe odparowanie szyb tylnych, nadwozie przy braku uszkodzeń mechanicznych (typu stłuczenia ...
Przecieki silnika (olej), skrzynia 4biegi (brakuje 5)nie pozwala na szybką jazdę (obroty, hałas), mała pojemność silnika nie sprzyja badaniom osiągów. Wadą jest mała moc, zaletą ekonomia. Auto \\"zwinne\\" w warunkach miejskich - na trasie do spokojnej jazdy.
Z silnikiem 1l przy pełnym obciążeniu odczuwalny brak mocy, zawieszenie również wyraźnie siada (tył) przy dorosłych pasażerach z tyłu .
Dosyć wygodna jazda z kompletem dorosłych pasażerów - 4 osoby (z 5 trochę ciasno). Małe ale funkcjonalne autko. Ergonomiczne.
Przy pełnym obciążeniu należy uważać na nierówności na jezdni, koleiny itp. ze względu na zawieszenie oraz niskie podwozie. Moim zdaniem autko nie wymaga wspomagania układu kierowniczego przy standardowych rozmiarach kół/opon.

Maciej2010-10-02

uważam że za te pieniądze oraz za ten rocznik POLO SPORT 1.4 16v 101km jest bardzo ciekawym autkiem które , moge szczerze polecić każdemu niezależnie od wieku
skrzynia jest bardzo dobrze dopasowana do tego silnika długe przełożenia pozwalają jechac bez częstej zmiany biegów ...co do mocy cóż mozna sie spodziewać po silniku 1.4... ponieważ wcześniejsze moje auto miało 2.0 16v w podobnym obciążęniu tak ze jak na mnie to 1.4 nie robi wrażenia...
wiadono jazda z kompletem pasażerów nie zawsze jest ciekawa... ale w 2 3 osoby jedzie sie całkiem przyjemnie
z przodu jest bardzo dużo miejsca wiadomo sprzydał by sie podłokietnik ale jak na klase auta to nie bardzo jest montowany w takich pozatym przyjemny środek dużo pułeczek schowków wnętrze jest przyjemne
autko dosc dobrze sie prowadzi natomiast wspomaganie kierownicy moglo by troche lepiej chodzic... natomiast chamulce sÄ… bardzo efektywne i lekko chodzÄ…

2008-03-01

jesli chodi o przyspieszenie to od 40 do 120 ladnie odchodzi gorzej rozpedzic od zera jest mulowaty.strasznie!
twrde zawieszenie wspanialy pomysl jak na ten model. nie ukrywam ze lubie lakie. nie ma za bardzo roznicy czy sie jedzie samemu czy kpl. osob. minimalnie czuc to pod pedalem gazu. lecz spalanie takie same pod warunkiem ekonomicznej jazdy. jakby nie bylo na 3 drzwiowe autko jakas tam wygoda jest
miejsca duzo jak sie fotele przesunie lecz dla 5 osob samochod dobry... ale na miasto. na trase nie polecam chyba ze kierowca + pasazer. fotele wygodne do spania
wady: kiepskie lusterka jak na ta marke, przyspieszenia nie ma (chociaz wystarcza do kosciola i zpowrotem), krotka "jedynka" nie pozwala przyspieszyc zalety dobre ogrzewanie, duzy bagaznik, nie zawodny silnik, cicho chodzi, 2 tarcze z przodu - rewelacja wygodne fotele, twarde ...

Adam2008-02-08

Dobry samochód jak na te pieniądze
To tylko 45 KM przyśpieszenie 0-100km to 16s jak na ten rok i pojemność to chyba dobrze.
Komfortowy samochód jak na jego gabaryty zdecydowanie lepszy od Włoskiej konkurencji.
Z przodu bardzo dużo miejsca, ale tylna kanapa zato bardzo wygodna trochę kwadratowe kształty ale vw w tamtych czasach niemiał pojęcia o stylistyce.
Samochód bardzo dobrze wyważony

Åšrednie oceny VOLKSWAGEN POLO

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Polo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Opel Corsa.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Opel Corsa

Opel Corsa

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Polo

Volkswagen Polo 9n3 1200 54KM 2006r. coupe

Swietnie się prowadzi, wszystko delikatnie na dotyk, skrzynia biegów, kierownica, gaz, hamulec, sprzęgło- niema się do czego przyczepić, dla 2 osób bardzo dobry samochód, więcej tylko na krótkim dystansie... prowadzi się rewelacyjnie, miałem w nik kilka drobnych usterek, ale nie są to problematyczne czy drogie sprawy. zdecydowanie polecam ten samochód i kupiłbym go jeszcze raz

silnik to niestety słąbsza strona samochodu, wybrzedzając tira trzeba mieć sporo miejsca, przyspieszania pod małą górkę niema tak na dobrą sprawe;) ogólnie samochodzik jeździ świetnie i jestem z niego bardzo zadowolony, spalanie średnie miasto trasa pół/pół 6,5L lubię moje pędzidło ale brakuje mocy przy wyrzedzaniu...

Z widoczności jestem zadowolony, widać wszystko w zakrętach, parkuje się też bez problemu

Miuejsca to tam za dużo niema ale dla 3 osób na wakacje lekko;) z przodu miejsca nie brakuje w sumie jedyne co to półka pod kierownicą jak i pod schodkiem po stronie pasażera mogłaby być wyżem bo wyższe osoby uderzają w nią piszczelami.... tył wiadomo, mało miejsca ale 4 osoby mogą przejechać 150-200km więcej nie polecam, 2 os bez problemu całą europe mogę zwiedzać;) wygoda obsługi.... powiem tak, akumulatora nie jest łątwo wyjąć:P za to wszystkie listry wewnatrze fotole tylnie zdejmują się tak łatwo że każdy może to zrobić sam, jakoś materiałów- plastiki ok, tapicerka też, drewna tam niema:P

4 stopnie nawiewu, jestem zadowolony, jednak wolałbym klimatronic niż klimatic, może ciut lepiej by chłodziłą

Miałem kilka problemów.... 2 pokrętła, światło w samochodzie padło dalej nie wiem czemu...

Volkswagen Polo: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Polo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Volkswagen Polo: 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Volkswagen Polo: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1979