Volkswagen Polo opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Polo spalanie benzyna (strona 2)

Opinie o samochodach Volkswagen Polo

Åšrednia ocena: 8.04/10

Volkswagen Polo spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA POLO

Tomek2008-02-11

Nie jest źle ale mogłoby byc lepiej. Generalnie nie garażuję auta i co chwila coś w nim piszczy że niby awaria a to elektronika wariuje. Np ostatnio czujnik oleju piszczał a było wszystko w porządku - do tego trzeba się przyzwyczaić i nie przejmować ale z drugiej strony jak będzie coś ...
A co tu chcieć od 75 koników? Jak na tę moc jest nieźle - nie ma co narzekać, demon prędkości to nie jest ale po trasie fajnie się nim jeździ.
W środku bardzo cicho, słychać tylko muzykę i pasażerów. Nawet powyżej 120 na godzinę jest dobrze.
Jest to maÅ‚e auto, wiÄ™c nie ma co wymagać ale ja mam 197 wzrostu, wiÄ™c jak siÄ™ odsunÄ™ z fotelem to do koÅ„ca i z tyÅ‚u jest już maÅ‚o miejsca, bagażnik mógÅ‚by być nieco wiÄ™kszy. Jeżeli chodzi o ergonomiÄ™ to z pozycji kierowcy nie widać regulacji wysokoÅ›ci Å›wiateÅ‚ - poza tym ok. JeÅ...
Auto dobrze trzyma się drogi, zawieszenie jest trwałe, jeszcze nic przy nim nie robiłem a jak go kupiłem 2 lata temu miał 29 tys przebiegu (ja teraz ponad 40 tys zrobiłem po Polskich dziurawych drogach i nic)

2009-07-12

Jest to moje pierwsze własne auto. Jestem z niego dość zadowolony. Denerwują niezbyt kosztowne ale uciążliwe awarie(elektryka, korozja układu wydechowego). Z perspektywy czasu zdecydowałbym się na mocniejszą jednostkę napędowom. Motor 1.4/60 km nie oferuje wystarczających osiągów.
60 konna jednostka napędowa jest zbyt mało dynamiczna. To typowe auto miejskie, które nie radzi sobie z wyprzedzaniem powyżej 100 km/h dlatego też nie nadaje się na dłuższe podróże.
Zbyt miękkie zawieszenie denerwuje. auto jest dobrze wyciszone. Silnik staje się głośny dopiero powyżej 100 km/h.
Karoseria bez zarzutu, w 13-letnim nigdzie nie zauważyłem pojawiającej się rdzy. Przestrzeń z przodu wystarczająca natomiast z tyłu brakuje miejsca. Denerwującym mankamentem jest brak schowka na rzecz centralnie umieszczonej poduszki dla pasażera. Plastiki są dość dobrej jakości ale sł...
Do układu kierwniczego nie mam większych zastrzeżeń, natomiast zawieszenie jest zbyt miękkie. Auto zbytnio przechyla się w szybkich łukach oraz nieprzyjemnie buja na większych nierównościach.

2008-08-30

Fajne autko dla dwóch, trzech osób. Idealny do jazdy po mieście i na krótkie wyjazdy. Mógłby nieco mniej palić. Jeśli dba się o niego potrafi odpłacić bezawarujną eksploatacją. Polecam
Wystarczający do poruszania się po mieście. Na trasie spokojnie radzi sobie przy wyprzedzaniu.
Nieźle wybiera dziury i nierówności. Wygodne fotele, nawet po dłuższej podróży nie powodują zmęczenia. Powyżej 110 km/h robi się głośny, ale można z tym żyć.
Bardzo wygodne autko. Nic nie ogranicza ruchów, wszytstko jest w zasięgu ręki. bardzo dobre spasowanie części. Nic nie skrzypi, nie trzeszczy i nie odpada. Nadwozie może nie jest najpiękniejsze, ale za to bardzo ergonomiczne. Bagażnik wystarczający na przewiezienie zakupów czy wakacyjny wy...
Radzę zmienić opony na szersze niż seryjne. Dość pewne zachowanie w zakrętach. Stosunkowo łatwy do opanowania w krytycznych sytuacjach - poślizg itp.

Maciej2010-10-02

uważam że za te pieniądze oraz za ten rocznik POLO SPORT 1.4 16v 101km jest bardzo ciekawym autkiem które , moge szczerze polecić każdemu niezależnie od wieku
skrzynia jest bardzo dobrze dopasowana do tego silnika długe przełożenia pozwalają jechac bez częstej zmiany biegów ...co do mocy cóż mozna sie spodziewać po silniku 1.4... ponieważ wcześniejsze moje auto miało 2.0 16v w podobnym obciążęniu tak ze jak na mnie to 1.4 nie robi wrażenia...
wiadono jazda z kompletem pasażerów nie zawsze jest ciekawa... ale w 2 3 osoby jedzie sie całkiem przyjemnie
z przodu jest bardzo dużo miejsca wiadomo sprzydał by sie podłokietnik ale jak na klase auta to nie bardzo jest montowany w takich pozatym przyjemny środek dużo pułeczek schowków wnętrze jest przyjemne
autko dosc dobrze sie prowadzi natomiast wspomaganie kierownicy moglo by troche lepiej chodzic... natomiast chamulce sÄ… bardzo efektywne i lekko chodzÄ…

przemek2009-02-17

samochod mały, ale warty polecenia; szczególnie dla dwóch osób
przy silniku 1.0 rewelacji nie można sie spodziewać. przyspieszenie bez żadnych \'fajerwerków\'
jeżdżąc zarówno w krótki trasy, jak i dłuższe stwierdzam, ze fotele nie są zbyt wygodne. jadąc w 4 osoby można poczuć, że samochód \'siedzi\' nisko, jednak bez poczucia, że zaraz zarysuje się podwoziem o jezdnię
dla wysokiego mężczyzny wystarczająco miejsca zarówno z przodu , jak i z tyłu. wykończenie po 14 latach nie skrzypi, ani nie ma żadnych pęknięć. jak na tą klasę samochodu zaskakująco duży bagażnik. zabezpievczenie antykorozyjne - bez żadnych zastrzeżeń. ocynkowana blacha nie powodu...
Auto małe, ale zwrotne. jezdni trzyma się pewnie. Idealne do miasta; zawsze znajdzie się miejsce, gdzie można bez problemu zaparkować

Åšrednie oceny VOLKSWAGEN POLO

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Polo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Suzuki Splash.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Suzuki Splash

Suzuki Splash

Volkswagen Polo: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Volkswagen Polo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Volkswagen Polo: 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Volkswagen Polo: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985, 1979