Volkswagen Sharan opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Sharan spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Sharan

1.8

Średnia ocena: 9.50/10

Volkswagen Sharan spalanie (l/100km)

9.75/11.68
7.63/9.00
9.43/10.38

Oceny VOLKSWAGENA SHARAN

2013-12-07

SUPER samochód. Na każdą okazję.Do pracy, do miasta, na wakacje. Mam go długo i jestem zadowolony. Nie wiem jak inne ale silnik 1,8T + instalacja LPG Holenderska jest rewelacyjnie mocny i ekonomiczny.
Skrzynia dość twarda ale bardzo mocna i trwała, najlepsze przyspieszenie zauważyłem od 2 tys.obrotów.
bez zastrzeżeń, trzeci rząd foteli mógł by być nieco węższy (same fotele)
rewelacja, pięknie się trzyma drogi, kierownica chodzi lekko, słucha się nad sterownie, przy pakowaniu nie ma problemu, świetnie oszklony, nie potrzeba czujników

Paweł2011-02-15

Świetny silnik jak na tak dużą masę samochodu radzi sobie świetnie, odrobinę mógłbym zmniejszyć spalanie gazu ale nie mam czasu :)
Troszkę ciasno przy 7 osobach dorosłych ale to jest Family, więc z dziećmi jest super. Troszkę za mocno huśta przednie zawieszenie , amortyzatory w porządku ale go buja na dziurach za mocno,
bardzo mało schowków i pułek, jakość wykończenia pozostawia troszkę do życzenia
Słaby na nasze drogi układ zawieszenia przedniego, zaczął stukać na łączniach po roku jazdy naszymi drogami.

2008-03-04

ogólnie b.dobrze
super
nieżle
auto płynie,nie czujesz zmęczenia po przejechanej trasie.

2010-02-19

Brakuje ze 30 KM , ale to się niebawem zmieni :)

Średnie oceny VOLKSWAGEN SHARAN

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Sharan brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Touran.

Volkswagen Sharan

Volkswagen Sharan

Volkswagen Touran

Volkswagen Touran

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Sharan

Volkswagen Sharan 1800 16v 150KM 2002r. van

Lusterka boczne wystarczające choć w busie miałem lepsze :)

bez zastrzeżeń, trzeci rząd foteli mógł by być nieco węższy (same fotele)

przestawiać i ustawiać siedzenia można w różnej konfiguracji, przy trzecim rzędzie (wersje 6 i 7 osobowe) bagażnik wielkością jest jak zwykłym aucie. Po 12 latach żadnej korozji, lekkie ślady na felgach i zamocowaniach amortyzatorów ale to pikuś. Blacha jak to w VW. Jak dzwon. Mam wersję montowaną w USA (ale wyskalowaną w km/h i po niemiecku) więc może tam dają lepsze blachy :)

Po 5 latach użytkowania mam do do niego zaufanie, mam słuszny już przebieg a silniczek cyka jak zegarek bez żadnych zabiegów, nie przeciążam, nie żyłują, normalna zrównoważona jazda. Świetny w trasy (Chorwacja itp). Co ważne mam ciężki camping jednoosiowy (7,5m) i na haku mam 1600kg. VW Sharan z przyczepą i gratami daje sobie radę w Chorwackich i Czarnogórskich górach bezproblemowo. Nie miałem większych przygód (kapeć to nie awaria). Polecam opony 16 calowe, zimowe, mogą być Polskie - dobre! Nawet latem, a co :P

super, sprężarki nawet nie czuć na silniku. Ja mam 3 strefową, także na 2 rząd i na tył.

elektryczne szyby potrafią się czasami rozregulować, centralny przy zmianie temperatury otoczenia (zima) także potrafić pokazać rogi. To kwestia siłowników. Tak to wszystko ja dotąd (5 lat) ok.

Volkswagen Sharan: hatchback, mini-van, terenowy, van

Volkswagen Sharan: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Sharan: 1.8, 1.9, 2.0, 2.8, 8.0

Volkswagen Sharan: 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995